.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Скажи наркотикам – НІ! Надрукувати
01.07.10
Image

25 червня 2010 року у дитячому таборі відпочинку «Космос» відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту спільно з міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, лікарем-наркологом, співробітником відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків МВ УМВС в Сумській області в дитячому таборі «Космос» було організовано та проведено акцію до Міжнародного Дня боротьби із вживанням наркотиків, під час якої були проведені:

- лекція лікаря - нарколога щодо впливу наркотичних засобів та алкоголю на фізичний та психічний стан людини;

- виступ співробітника відділу організації по боротьбі з незаконним обігом наркотиків МВ УМВС в Сумській області про притягнення до кримінальної відповідальності за торгівлю наркотичними засобами та їх вживанням;

 
Новини освіти Надрукувати
29.06.10
  • 23.06. відбулися урочисті закриття табірних змін у пришкільних оздоровчих таборах та профільному оздоровчому таборі Охтирської гімназії. Протягом оздоровчої зміни у пришкільних та профільному таборі Охтирської гімназії оздоровилося 1542 дитини. Згідно з планами роботи з учнями проведені заходи за напрямками: краєзнавчий, екологічний, естетичний. З метою ознайомлення дітей з історичними, культурними пам’ятками міста проведені екскурсії до краєзнавчого музею, Кургану Бойової Слави, екзотаріуму, природних об’єктів, міського парку відпочинку «Кнєжа». Здійснені екскурсії до міст Суми, Харків, Полтава, Тростянець, Київ, смт. Опішня, Диканька.
 
Олімпійський день бігу в Охтирці Надрукувати
29.06.10
Image

В рамках проведення Олімпійського дня 24 червня 2010 року у м. Охтирка був проведений «Олімпійський день бігу». О 10.00 год. біля площі Соборної зібралися ентузіасти легкої атлетики, вихованці ДЮСШ міського відділу освіти, ДЮСШ ФК «Нафтовик-Укрнафта», студенти Охтирського коледжу СНАУ, Охтирського професійного ліцею та представники ДЮСШ Охтирського району (всього близько 120 учасників). Дав старт легкоатлетичному пробігу, який пройшов центральною вулицею міста (вул. Жовтнева), директор ДЮСШ міського відділу освіти Кучер О.М. Він також урочисто відкрив профільний табір «Олімпієць» в якому з 24.06 по 14.07.2010 року (21 день) буде оздоровлюватися 75 вихованців ДЮСШ міського відділу освіти (відділення дзюдо, легка атлетика, акробатика, лижні гонки).

Після прибуття учасників легкоатлетичному пробігу до міського центру культури і дозвілля зі словами привітання до них звернувся головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Євген Калюжний та головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Охтирської РДА Сергій Бурніс.

 
Міська рада прийняла новий Порядок організації громадських слухань у м. Охтирка Надрукувати
29.06.10
Image

24 червня міський голова Ірина Демченко провела пленарне засідання 50 сесії міської ради, участь в якому взяли 20 депутатів міської ради. На початку сесії міський голова вручила грамоти и подяки голови ЦВК Володимира Шаповала, якими були нагороджені керівники та члени окружної та дільничних виборчих комісій на виборах Президента України.

Впродовж засідання депутатами було розглянуто і прийнято рішення з 44 питань. Найбільш тривалим було обговорення питань:

- про стан погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах міста;

- про стан забезпечення харчуванням дітей у навчально-виховних закладах міста;

- про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста гуртожитку по вул. Ярославського, 4.

 
Створено 345 робочих місць, ліквідовано - 382. Надрукувати
29.06.10

23 червня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення міської ради відбулось засідання координаційної ради з питань організації роботи зі створення нових робочих місць. На засіданні розглянуті питання: про виконання рішень попередньої координаційної ради від 26.05.2010р. (Протокол № 5); про створення нових робочих місць в розрізі міст і районів області за січень – травень 2010 року; про проведену Охтирською МДПІ у 2010 році роботу з питань легалізації зайнятості.

Згідно моніторингу у січні - травні 2010 року в усіх сферах економічної діяльності міста створено 345 нових робочих місць, у т.ч. на підприємствах міста – 60, для найманих працівників у фізичних осіб-підприємців – 139, зареєстровано 146 фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності. Річне завдання виконано на 53,1%.

 
Заборгованість із заробітної плати по місту становить 2367,3 тис. грн Надрукувати
29.06.10

23 червня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення міської ради відбулось засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На комісії розглянуті питання: про виконання рішень попередньої комісії; про виплату заробітної плати та погашення заборгованості з неї на підприємствах - боржниках міста станом на 01.06.2010 р.

 
На координаційній раді говорили про профілактику правопорушень Надрукувати
29.06.10

23.06.2010 р. під головуванням заступника міського голови Юрія Гопка відбулося засідання координаційної ради у справах дітей. Були розглянуті питання:

- про стан виховної роботи по профілактиці правопорушень, дитячої бездоглядності та інших негативних явищ серед учнів професійно-технічного навчального закладу «Охтирський професійний ліцей»;

- про роботу по профілактиці правопорушень та інших негативних явищ серед студентів Охтирського коледжу СНАУ, організації їх дозвілля, стан виховної роботи в гуртожитку та умови проживання студентів;

- про організацію літнього відпочинку та індивідуальну виховну роботу з дітьми, які мають девіантну поведінку та перебувають на внутрішньошкільному обліку.

 
<< Початок < Попередня 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 27.08.2019 по 02.06.2019
Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік