.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Депутати розглянули припис екологічної інспекції Надрукувати
05.07.10

02.07.2010 р. міський голова Ірина Демченко провела спільне засідання 4-х постійних комісій міської ради. Було розглянуто питання, що заплановано винести на розгляд 51 позачергової сесії міської ради: «Про розгляд припису Державної екологічної інспекції в Сумській області».

 
Підприємці обговорили проект Податкового кодексу і висловили побоювання щодо порушення прав людини Надрукувати
05.07.10

1 липня в залі засідань міської ради відбулось навчання з питання обговорення проекту Податкового Кодексу України. Участь у навчанні, яке провела г енеральний директор КУ «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради Лілія Ричкіна взяли представники управління економіки та інвестиційної політики міської ради, податкової інспекції, громадської організації роботодавців «Діалог», профспілки підприємців, приватні підприємці. Крім Лілії Ричкіної, під час обговорення виступили депутат міської ради Валентина Розторгуєва та заступник начальник ОДПІ Ольга Сич.

 
Комісія погодила клопотання охтирчанину Надрукувати
05.07.10

1 лютого заступник голови комісії по контролю за дотриманням та впровадженням української мови в місті, начальник відділу з організації діяльності ради, зв’язків з громадськістю, інформаційно-аналітичного та комп’ютерного забезпечення Охтирської міської ради Борис Чикало провів засідання комісії. Було розглянуто заяву одного з мешканців міста, який має намір порушити клопотання про прийняття громадянства України, про те, що він володіє державною мовою в обсязі, достатньому для спілкування.

 
На засіданні говорили про сплату податків Надрукувати
01.07.10

30 червня в залі засідань міської ради під головуванням заступника керівника робочої групи, заступника начальника Охтирської МДПІ Наталії Окрайченко проведено засідання робочої групи з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати платежів до Зведеного бюджету та інших позабюджетних фондів. Розглянуто питання:

- звіт Охтирського міськрайонного центру зайнятості про проведену роботу з суб’єктами господарювання міста щодо сплати страхових внесків на випадок безробіття;

- п ро вжиті заходи щодо погашення заборгованості до Пенсійного фонду України станом на 01.06.2010 року;

- п ро проведену роботу зі збитковими підприємствами та низьким податковим навантаженням за підсумками І кварталу 2010 року.

 
Відбулось перше засідання координаційної ради Надрукувати
01.07.10

29.06.2010 р. заступник міського голови Юрій Гопко провів засідання новоствореної координаційної ради з вирішення питань осіб з обмеженими фізичними можливостями. Були розглянуті питання:

- про затвердження плану роботи координаційної ради з вирішення питань осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2010 рік;

- про вдосконалення основних напрямків економічного і соціального розвитку міста щодо медико-соціальної реабілітації інвалідів;

- про співпрацю КУ «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» із закладами охорони здоров’я міста та обласним центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів;

про залучення КУ «Охтирський міський територіальний центр соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян пенсіонерів і інвалідів» гуманітарної та спонсорської допомоги для розв'язання проблем осіб з обмеженими фізичними можливостями.

 
Проведена апаратна нарада при міському голові Надрукувати
01.07.10

29 червня м іський голова Ірина Демченко провела апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуті питання:

- аналіз виконання завдань, визначених розпорядженнями та дорученнями голови обласної державної адміністрації, рішень виконавчого комітету, розпоряджень міського (доповідала начальник управління праці та соціального захисту населення Катерина Сідельник).

Також на апаратній нараді були підведені підсумки відзначення в місті Дня молоді та Дня Конституції.

 
Відзначили День молоді та День Конституції Надрукувати
01.07.10
Image

Впродовж трьох днів в місті проходили заходи, присвячені Дню молоді та Дню Конституції. 25 червня відбулася гаряча лінія «Молодіжні проблеми сьогодні» за участю спеціалістів відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту, служби у справах дітей, міськрайонного центру зайнятості, МЦСССДМ, лікаря гінеколога, лікаря венеролога та юриста. Було поставлено 9 запитань. На всі питання були надані вичерпні відповіді.

26 червня на молодіжному пляжі річки Ворскла проведені спортивні змагання з волейболу, тенісу, дартсу, підняттю гирі та інші спортивно – розважальні конкурси, в яких взяли участь майже 200 осіб. У змаганнях з волейболу взяли участь 5 збірних команд м. Охтирка та району: «Ворскла» (І м.), «Город – 312» (ІІ м.), «Спартак», «Ринок», «Лікар» (ІІІ м.). У змаганнях з тенісу взяли участь 26 учасників; 32 особи взяли участь у змаганнях з дартсу.

 
<< Початок < Попередня 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 27.08.2019 по 02.06.2019
Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік