.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Постійна комісія розглянула доповнення до порядку оренди майна Надрукувати
18.08.10

9 серпня заступник голови постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту і зв’язку Костянтин Журавльов провів засідання комісії. Було розглянуто питання: «Про внесення доповнень до рішення тридцять четвертої сесії п’ятого скликання Охтирської міської ради від 02.07.2009 р. № 799-МР «Про вдосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста».

 
На громадських слуханнях підтримано будівництво нових об’єктів Надрукувати
18.08.10

6 серпня в приміщенні міської ради відбулися громадські слухання з обговорення проектів містобудівних обгрунтувань по об’єктах:

- «Магазин продовольчих товарів з зупинкою автотранспорту по вул. Індустріальній, 81 в м. Охтирка»;

- «Проект забудови території для будівництва 2-х магазинів з продажу сувенірів та промислових товарів, двох двоповерхових та триповерхової будівель для розміщення офісних приміщень та приміщень для надання послуг населенню, фонтану на земельній ділянці по вул. Жовтнева, 12 у м. Охтирка».

На громадських слуханнях були присутні 74 особи.

Учасники громадських слухань рекомендували міській раді затвердити містобудівні обґрунтування:

 
Дві постійні комісії міської ради провели спільне засідання Надрукувати
18.08.10

9 серпня голова постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Володимир Крупчан та голова постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства Микола Кириченко провели спільне засідання комісій. Розглянуто питання: «Про внесення змін до бюджету міста на 2010 рік».

 
На апаратці розглянули стан реструктуризації заборгованості Надрукувати
18.08.10

9 серпня міський голова Ірина Демченко провела апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуті питання:

- про стан виконання Закону України «Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію» (доповідав начальник управління житлово-комунального господарства Сергій Бондаренко).

 
На директора лісгоспу покладено додаткові завдання у зв’язку зі спекою та посухою Надрукувати
18.08.10

6 серпня в залі засідань міської ради під головуванням першого заступника міського голови Анатолія Вавенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Розглядалося питання «Про заходи щодо забезпечення протидії масовим пожежам на території міста та прилеглій до неї території у літній період 2010 року». Заслухавши та обговоривши доповідь в.о. начальника Охтирського районного відділу МНС України в Сумській області А.В. Мамченка, комісія вирішила:

 
Міський голова провела пленарне засідання 52 сесії міської ради Надрукувати
04.08.10
Image

29.07.2010 року Міський голова Демченко І.І. провела пленарне засідання 52 сесії міської ради. Всього було розглянуто 24 питання, серед яких:

- про внесення змін до бюджету міста на 2010 рік;

- про надання права на отримання середньострокових позик;

- про прийняття міжбюджетного трансферту з бюджету Охтирського району на бюджет міста по охороні здоров’я для надання медичної допомоги населенню Охтирського району;

- про прийняття міжбюджетного трансферту з бюджету Великописарівського району на бюджет міста по охороні здоров’я для надання медичної допомоги населенню Великописарівського району;

 
На апаратній нараді було розглянуто два питання Надрукувати
27.07.10

Перший заступник міського голови А.Б.Вавенко провів апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуті питання:

- про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Охтирської міської ради за І півріччя 2009 року (Моніторинг проведення особистого прийому громадян) (доповідала начальник відділу організаційно-кадрової роботи та контролю Моісеєнко М.Я.);

- про хід виконання Указу Президента України від 12.11.09р. № 1460/1999 «Про заходи щодо поліпшення становища багатодітних сімей» (доповідала начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Долганова С.М.).

 
<< Початок < Попередня 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 27.05.2019 по 02.06.2019
Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік