.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Обласний депутат провела прийом громадян Надрукувати
01.09.10

31 серпня в приміщенні міської ради відбувся прийом громадян з особистих питань депутатом обласної ради Наталією Розторгуєвою. На прийомі побувало 6 осіб. Порушувались питання правового регулювання, пенсійного забезпечення та інші.

 
Міська рада намагається врятувати буровиків Надрукувати
01.09.10

31 вересня міський голова Ірина Демченко провела пленарне засідання 54 позачергової сесії міської ради. Було розглянуто та прийнято рішення з 5 питань:

- про відмову у відшкодуванні різниці в тарифах;

- про внесення змін до бюджету міста на 2010 рік;

- про затвердження звіту про виконання бюджету міста за 1 півріччя 2010 рок;

- про внесення змін до Положення про відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Охтирської міської ради;

- про звернення депутатів Охтирської міської ради щодо ситуації з Охтирським управлінням бурових робіт ВАТ «Укрнафта».

Розгляд першого питання порядку денного був зумовлений відповідним зверненням керівництва Охтирської філії ТОВ «Брок-Енергія», що надає послуги з теплозабезпечення, щодо відшкодування різниці в тарифах на теплову енергію за рахунок коштів міського бюджету. Однак у зв’язку з відсутністю коштів у бюджеті міста на 2010 рік, депутатами це рішення підтримане не було. Причиною ж зростання тарифів на теплопостачання та підігрів води (на 26,8 % для населення, на 8,9% для бюджетних установ та на 8,3% для інших споживачів), що наразі є неминучим, є підвищення Національною комісією регулювання електроенергетики України ціни на природний газ для підприємств, що виробляють теплову енергію.

 
На прийомі у міського голови побували 7 охтирчан Надрукувати
01.09.10

30 серпня міський голова Ірина Демченко провела прийом громадян з особистих питань. Всього на прийомі побувало 7 громадян. Найчастіше мешканці міста звертались з питань житлово-комунального господарства та спірного землекористування.

 
Тарифи на тепло можуть зрости на 26,8% Надрукувати
01.09.10

30 серпня в приміщенні міської ради проведено засідання «круглого столу» для журналістів місцевих ЗМІ, лідерів міських організацій політичних партій і громадських організацій та громадськості з питання впорядкування тарифів на теплову енергію та гаряче водопостачання для населення та бюджетних установ міста. Причиною його проведення стало звернення Охтирської філії ТОВ «Брок-Енергія» до виконавчого комітету міської ради, що пов’язано з підвищенням ціни на природний газ для підприємств, що виробляють теплову енергію для населення, бюджетних та інших споживачів (зокрема, для населення - з 727 грн. до 1091 грн. ). Про порядок формування тарифів на теплову енергію присутнім розповів директор ОФ ТОВ «Брок-Енергія» Олександр Півень, який зазначив, що тариф на теплову енергію має зрости лише в частині виробництва теплової енергії. Ця складова була затверджена Національною комісією регулювання електроенергетики.

 
За шкільні парти сядуть 4813 учнів Надрукувати
01.09.10

30 серпня перший заступник міського голови Анатолій Вавенко провів апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуто питання:

- про стан підготовки закладів освіти до роботи у новому 2010-2011 навчальному році (доповідав начальник відділу освіти Анатолій Тронь).

Зокрема, у своїй доповіді керівник освітян зазначив, що цього року за шкільні парти сядуть 4813 учнів, сформовано 199 класів. Що ж до дошкільнят, то 76 % з 2447 дітей будуть охоплені дошкільним вихованням.

 
Освітяни провели міську конференцію Надрукувати
30.08.10

27 серпня в приміщенні Районного будинку культури відбулася серпнева конференція педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів міста. З вітальним словом до присутніх звернулась міський голова Ірина Демченко. Зі звітом про підсумки роботи освітянської галузі міста виступив начальник відділу освіти Анатолій Тронь. Під час конференції були вручені нагороди кращим педагогам міста.

 
Заслухали звіт комунальників Надрукувати
30.08.10

25 серпня міський голова Ірина Демченко провела апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуті питання:

- аналіз виконання завдань, визначених розпорядженнями та дорученнями голови обласної державної адміністрації за 7 місяців 2010 року (доповідав заступник начальника УЖКГ Володимир Кухаренко).

 
<< Початок < Попередня 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 27.05.2019 по 02.06.2019
Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік