.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
В Охтирці вшосте пройшов фестиваль-конкурс "Під знаком Скопіона" Надрукувати
21.12.09

12 грудня в МЦКіД відбулася непересічна подія в мистецькому житті нашого краю –обласний фестиваль –конкурс авторів популярної естрадної пісні «Під знаком Скорпіона». Вже вшосте в Охтирці (вперше в 1998 році) поети, композитори та виконавці пісень з різних куточків Сумщини і, навіть, з Харківщини (один колектив) винесли на розсуд журі та глядачів свої твори. Як і під час останнього фестивалю, який 2 роки тому ще мав статус міського (відкритого) фестивалю, до складу журі увійшли знані й авторитетні в Україні спеціалісти: віце-президент міжнародної Асоціації діячів естрадного мистецтва, заслужений діяч мистецтв України Віктор Герасимов та лауреат міжнародних конкурсів, композитор Леонід Попернацький.

 
Міський голова провела прийом в податковій інспекції Надрукувати
15.12.09

11 грудня міський голова Ірина Демченко провела виїзний прийом громадян в Охтирській МДПІ. На прийомі побувало 35 осіб. Порушувались питання підвищення тарифів на тепло, благоустрою міста, устаткування індивідуального опалення тощо.

 
На засіданні опікувалися правами дітей Надрукувати
15.12.09

11 грудня під головуванням міського голови Ірини Демченко відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, де розглянуто ряд питань щодо вчинення правочинів щодо житлових та майнових питань.

 
Вітання Надрукувати
11.12.09

Шановні працівники суду !

Щиро вітаємо Вас з професійним святом, яке було встановлене 8 грудня 2000 р. Указом Президентом України, враховуючи важливу роль судів у забезпеченні захисту прав і свобод людини і громадянина, в утвердженні принципу верховенства права та розвитку і зміцненні України як демократичної, правової держави.

Зміцнення і піднесення авторитету судової влади в Україні прямо пов’язане із постаттю судді, його професіоналізмом та людяністю. Почесна й нелегка місія служіння Правосуддю вимагає від вас високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей – честі, гідності, відданості справі й наполегливості.

Впевнені, що моральність та толерантність, відповідальність за результати своєї діяльності, за долю кожної людини залишатимуться й надалі найголовнішими рисами вашої діяльності.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, добра і благополуччя, непохитної віри у щасливе майбутнє України, де пануватимуть закон і справедливість.

Міський голова Ірина Демченко

Секретар ради Валентина Попович

 
Підведено підсумки конкурсу «Відкритість. Дієвість. Якість» Надрукувати
11.12.09

У виконавчому комітеті Охтирської міської ради з 20.11.2009 року по 10.12.2009 року проводився огляд - конкурс «Відкритість. Дієвість. Якість». За результатами конкурсу, організаційним комітетом, затвердженим розпорядженням міського голови від 20.11.2009 року №165-р «Про проведення I туру обласного огляду-конкурсу «Відкритість. Дієвість. Якість» в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування», визначено переможців за категоріями:

- управління міської ради:

I місце - управління праці та соціального захисту населення;

II місце – управління економіки та інвестиційної політики;

III місце – управління житлово-комунального господарства.

- відділи міської ради:

I місце - відділ освіти;

II місце – міський центр соціальних служб для сім ` ї, дітей та молоді;

III місце – відділ реєстраційно-дозвільних процедур.

Переможці, які зайняли II та III місця в кожній із категорій, нагороджені грамотами міського голови.

Для участі у II етапі обласного огляду-конкурсу «Відкритість. Дієвість. Якість» надіслані анкети переможців та їх узагальнений досвід роботи.

 
З молодими лідерами говорили про права дитини Надрукувати
11.12.09

10 грудня начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Світлана Долганова провела організаційне засідання «школи молодого лідера». Позаяк засідання відбувалось в рамках Всеукраїнського тижня права, його темою була «Про права дитини в Україні та світі». Директор МЦСССДМ Руслан Буренко у своєму виступі зосередився переважно на Конвенції ООН про права дитини.

 
На "круглому столі" обговорили нові тарифи на тепло Надрукувати
11.12.09

10 грудня в приміщенні міської ради відбулось засідання «круглого столу» з питання зміни тарифів на теплову енергію для населення та бюджетних установ міста, яке провів начальник відділу внутрішньої політики Борис Чикало. Засідання відбулось в рамках публічного обговорення після надходження відповідної заяви та документів від Охтирської філії ТОВ «Брок – Енергія», що надає послуги з теплозабезпечення мешканцям та організаціям міста. Про це присутнім повідомила начальник одного з відділів УЖКГ Наталія Канівець. Заплановано, що тарифи на тепло для населення зростуть на 16,9%, гарячу воду – 20,7%, на тепло для бюджетних та інших установ – 9,8%. Тарифи, що мають 2 складові, були попередньо погоджені Висновком Державної інспекції контролю за цінами в Сумській області (тариф на транспортування та постачання теплової енергії) та затверджені постановою НКРЕ (тариф на виробництво теплової енергії).

 
<< Початок < Попередня 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

20 лютого 2019 о 8.00 годині біля пам'ятного знака Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО відбудеться акція пам'яті "Їх дух незламний і безцінний подвиг"
 
Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути уважними та обережними
 
19 лютого 2019 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться зустріч  з представниками квартальних комітетів щодо інформування наслення про нагальні питання територіальної громади міста. 
 
Український культурний фонд оголосив нові грантові програми  на 2019 рік
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 18.02.2019 по 24.02.2019
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища засідання комісії перенесено на 9.00 годину 20.02.2019