.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту Надрукувати
09.09.11
5small.jpg
9 вересня 2011 року в приміщенні будинку молоді відбувся святковий концерт з нагоди  відзначення Дня фізичної культури і спорту. Привітати спортсменів  прийшов в.о. міського голови, секретар Охтирської міської ради Цілуйко  О.В. Олександр Володимирович від щирого серця привітав всіх спортсменів  з Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей. Побажав олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.
 
Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України! Надрукувати
09.09.11
1.jpg
Вітаю вас з професійним святом. Завдяки вашій самовідданій праці, високому професіоналізму і відповідальному ставленню до справи з року в рік збільшується видобуток нафти й газу, зростає транзитний потенціал країни.
Нехай і надалі ваші зусилля будуть спрямовані на піднесення національної економіки, зміцнення енергетичної незалежності нашої держави, процвітання рідного краю.
Бажаю вам здоров'я, щастя, добробуту і нових трудових звершень!

В.о. міського голови, секретар Охтирської міської ради О.В. Цілуйко

 
Привітання з нагоди Дня фізичної культури і спорту Надрукувати
09.09.11
12.jpg
Щиро вітаю спортсменів, тренерів, фахівців галузі фізичної культури і спорту, всіх прихильників фізкультуро-спортивного руху з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту.
Україна завжди славилася своїми спортивними талантами, має їх і наше місто, і ми пишаємося вашими, шановні земляки, досягненнями. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази – це пріоритетне завдання міської ради.
 
Відбулось засідання п`ятнадцятої (позачергової) сесії міської ради VІ скликання Надрукувати
05.09.11
1small.jpg
05.09.2011 року о 09:00 в залі засідань Охтирської міської ради відбулось засідання п`ятнадцятої (позачергової) сесії міської ради VІ скликання.
На порядку денному були розглянуті два питання:
1.Про визнання рішення Охтирської міської від 27.02.2007 р. №218-МР «Про затвердження положення «Про порядок набуття права на оренду земельних ділянок для підприємницької діяльності у м. Охтирка на конкурсних засадах » таким, що втратило чинність.
2.Про визнання рішень Охтирської міської ради такими, що втратили чинність.
 
Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня підприємця Надрукувати
03.09.11
1.jpg
2 вересня 2011 року о 17:00 в приміщенні районного будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди  відзначення Дня підприємця. Привітати суб’єктів господарювання прийшов в.о. міського голови, секретар Охтирської міської ради Цілуйко О.В. Олександр Володимирович висловив велику подяку за наполегливу працю та активну громадянську позицію, високий професіоналізм та ініціативність.
 
Вітаємо! Надрукувати
02.09.11
ram_mark.jpg
Шановні підприємці! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня підприємця.
Вміння задіяти менеджерський талант, ефективно працювати в умовах ринку – це ті риси, які є визначальними для підприємців. Розвиток підприємництва дає можливість вирішувати найактуальніші соціально-економічні проблеми, передбачає зміцнення економіки, надає їй гнучкості.
Завдяки розвитку підприємництва кожна родина має стати заможною, а Охтирка - процвітаючою.
Висловлюємо Вам подяку за наполегливу працю та активну громадянську позицію, високий професіоналізм та ініціативність.
Щиро бажаємо Вам, Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, щедрої долі й вагомих здобутків задля підвищення добробуту нашого народу.

В.о. міського голови, секретар Охтирської міської ради О.В. Цілуйко

 
Вітаємо! Надрукувати
01.09.11
101jfz.jpg
Щиро вітаю Вас з традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.
Велика вдячність Вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Адже саме Ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави.
Також бажаємо всім школярам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.
Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!
В.о. міського голови, секретар міської ради О.В.Цілуйко 
 
<< Початок < Попередня 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 27.05.2019 по 02.06.2019
Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік