.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
На апаратній нараді говорили про нове антикорупційне законодавство Надрукувати
22.12.09

21 грудня проведена апаратна нарада при міському голові, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень, розглянуто питання:

- про здійснення контролю за ходом виконання актів та доручень органів виконавчої влади вищого рівня, рішень виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, управлінням фінансів (доповідала начальник управління фінансів Наталія Шаркова);

 
З обласного фестивалю - з нагородою Надрукувати
22.12.09

15 грудня в с. Велика Сироватка відбувся ІІ тур обласного фестивалю для дітей з обмеженими можливостями «Повір у себе, і в тебе повірять інші». За гру на бандурі та виконання пісні під бандуру вихованець КУ «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» Андрій Міцай посів ІІ місце. Всього у фестивалі взяли участь 4 вихованці міського центру реабілітації дітей-інвалідів.

 
До списку включено 38208 виборців Надрукувати
22.12.09

17 грудня в залі засідань Охтирської районної ради відділом ведення Державного реєстру виборців Охтирської міської ради були передані окружній виборчій комісії ТВО №164 попередні списки виборців для голосування на виборах Президента України. Всього до списку виборців включено 38208 виборців, які мають право голосу.

 
Вітання День міліції Надрукувати
22.12.09

Шановні працівники та ветерани органів внутрішніх справ!

Сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем міліції!

На міліцію покладено виключно відповідальне і благородне завдання — захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, охорона громадського порядку, забезпечення громадської безпеки.

Служба в правоохоронних органах вимагає величезної напруги сил, волі і мужності, зобов’язує вірно служити Батьківщині та своєму народу, неухильно дотримуватись Конституції і законів України.

Переконані, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, ви й надалі не шкодуючи сил і здоров’я гідно виконуватимуть покладені на вас завдання.

Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя й добра, сил і наснаги, успіхів у справі зміцнення законності та правопорядку.

З повагою,

міський головаи    І.І.Демченко

Секретар ради      В.І.Попович

 
Розпочалася 43 сесія міської ради Надрукувати
22.12.09

18 грудня в рамках підготовки до 43 сесії міської ради, пленарне засідання якої заплановане на 25 грудня 2009 року, відбулися засідання двох постійних комісій: з питань промисловості, підприємництва, транспорту і зв’язку (голова Олег Касьяненко) та з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства (голова Микола Кириченко). Обидві комісії розглянули питання «Про хід виконання програми економічного і соціального розвитку м. Охтирка». Крім того, перша з комісій розглянула питання:

· про визначення мінімальної вартості місячної оренди квадратного метра загальної площі нерухомого майна;

· про внесення доповнень до рішення міської ради від 24.11.2009 р. № 870-МР «Про затвердження плану діяльності Охтирської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2010 рік».

 
На виконкомі розглянуто 18 питань Надрукувати
22.12.09

18 грудня міський голова Ірина Демченко провела чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Всього було розглянуто 18 питань, серед яких:

· про хід виконання заходів Програми розвитку малого підприємництва м. Охтирка на 2009-2010 роки;

· про затвердження рішення комісії щодо призначення стипендії міської ради громадян міста, творчим особистостям та талановитим учням початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів;

· про державну реєстрацію Охтирської міської громадської організації «Шлях перемін»;

 
Проведено засідання житлової комісії Надрукувати
22.12.09

17 грудня заступник міського голови Юрій Коваленко провів чергове засідання громадської комісії з житлових питань.

 
<< Початок < Попередня 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка
Детальніше...
 
Згідно з п. 5 статті 4  Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» у вільному доступі  для громадськості знаходиться звіт ПрАТ «Суми-надра» з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з розробки родовища піску «Озеро Соснове» в м. Охтирка Сумської області.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.