.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.










Головна
Проведено друге пленарне засідання четвертої сесії міської ради Надрукувати
31.01.11

31.01.2011 р. проведено друге пленарне засідання четвертої сесії міської ради під головуванням секретаря міської ради Цілуйка Олександра Володимировича, де були розглянуті наступні питання:

· про внесення змін та доповнень до рішення Охтирської міської ради від 30.11.2006 року № 128-МР «Про розмір фіксованого податку з доходів громадян, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи»;

· про звільнення від сплати державного мита (судового збору) на 2011 рік управління житлово-комунального господарства Охтирської міської ради;

· про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо доведення розрахунку розміру тарифів на послуги утримання будинків і споруд та прибудинкових територій до жителів міста Охтирки;

· про надання дозволу на розробку документації із землеустрою.

 
ВІдбулась апаратна нарада Надрукувати
31.01.11

Перший заступник міського голови Устинова В.М. провела апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуто питання:

- про підсумками роботи зі зверненнями громадян за 2010 рік (доповідав начальник відділу архітектури та містобудування Юр’єв К.М.)

 
Сформовано новий склад громадської ради Надрукувати
27.01.11

Відбулися установчі збори по формуванню нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Охтирської міської ради.

 Головою громадської ради стала Полякова Людмила Олексіївна – заслужений вчитель України, член громадської організації «Шлях перемін», член Партії Регіонів.

Мета роботи ради – об’єднати зусилля громади і влади задля забезпечення розвитку міста.

До складу громадської ради увійшли представники 24 міських громадських, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України. Політичні партії до складу громадської ради не входять.

Під час зборів секретар міської ради Олександр Володимирович Цілуйко звернувся до присутніх з вітальним словом та подякував за сумлінну працю на благо рідного міста.

 
Відбулось перше пленарне засідання четвертої сесії міської ради Надрукувати
26.01.11

Секретар міської ради Цілуйко О.В. провів перше пленарне засідання четвертої сесії міської ради. Всього було розглянуто 31 питання, по яким прийняті відповідні рішення. Серед питань, що розглядалися:

- про Програму економічного та соціального розвитку м. Охтирка на 2011 р.;

- про затвердження Програми розвитку малого підприємництва м. Охтирка на 2011-2012 роки;

- про затвердження Програми розвитку автомобільного транспорту загального користування м. Охтирка на 2011-2015 роки;

- про встановлення ставок збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності;

- про встановлення ставки туристичного збору;

- про внесення доповнень до рішення міської ради «Про встановлення та впорядкування ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва – фізичних осіб, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності»;

 
Апаратна нарада Надрукувати
24.01.11

Перший заступник міського голови Устинова В.М. провела апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуто питання:

- з віт про роботу архівного відділу Охтирської міської ради і виконання плану розвитку архівної справи у 2010 році (доповідала начальник архівного відділу Шевченко О.В.)

 
Відбулося засідання ініціативної групи Надрукувати
24.01.11

24 січня відбулося засідання ініціативної групи з питань підготовки та проведення установчих зборів по формуванню нової громадської ради при виконавчому комітеті Охтирської міської ради.

На засіданні ініціативної групи було визначено порядок денний, список учасників установчих зборів, кандидатур до нового складу громадської ради, уточнено дату, час та місце проведення зборів.

Установчі збори по формуванню нового складу громадської ради відбудуться 27 січня 2011 року о 14 годині у залі засідань міської ради .

 
В Охтирці відзначили День соборності Надрукувати
24.01.11

З нагоди відзначення в місті Дня соборності України біля погруддя Тарасу Григоровичу Шевченку відбувся мітинг, на якому було присутнє керівництво міста, представники міських громадських організацій, місцеві засоби масової інформації та інші представники територіальної громади міста. З привітальним словом до присутніх звернувся міський голова Касьяненко О.В.

 
<< Початок < Попередня 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Сумська обласна державна адміністрація Державна установа "Сумський обласний контактний центр" повідомляє: 21 квітня 2019 року з метою забезпечення вирішення невідкладних питань та запобігання вчиненню порушень на виборчих дільницях працює безкоштовна телефонна "гаряча лінія" 0800301501 (з 7.00 до 20.30)
 
Запрошуємо  мешканців та гостей міста відвідати з 20 квітня 2019 року по 5 травня 2019 року у місті Охтирка по пров. Харківському Великодню виставку – продаж хлібобулочних, кондитерських виробів, сувенірної продукції, пасхальної атрибутики та  квітів
Детальніше...
 
Національна академія державного управління при Президентові України запрошує взяти участь в міжнародній навчальній програмі «Управління об’єктами нерухомості» (Real Estate Management) з 22 липня по 2 серпня 2019 року в Університеті Ла Коруньї, Іспанія
 
Детальніше...
 
Нагадуємо, що члени ініціативної групи по формуванню нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Охтирської міської ради визначили 24 квітня 2019 року датою проведення установчих зборів, що відбудуться в залі засідань міської ради за адресою вулиця Незалежності,11 о 17.00
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища засідання комісії перенесено на 09.30 годину 18.04.2019
 
Національна академія державного управління запрошує на навчання посадовців місцевого самоврядування
Детальніше...