.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.










Головна
На сесії квартири прийняли до комунальної власності Надрукувати
28.12.09

23 грудня міський голова Ірина Демченко провела пленарне засідання 43 позачергової сесії міської ради. Всі питання, що цього разу виносились на розсуд депутатів, були пов’язані із квартирами, закупленими за державні кошти, ордери на які мають бути видані через кілька днів:

1. Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста квартир громадян в зв’язку з поліпшенням житлових умов.

2. Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста квартир в житлових будинках за адресами пров. Друкарський, 9 та пров. Друкарський, 9А.

3. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста квартир в житловому будинку на адресою пров. Правдинський, 19.

4. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста будинку та квартир громадян в зв’язку з поліпшенням житлових умов.

 
Автопас перевозитиме пасажирів за маршрутом №4 Надрукувати
28.12.09

22 грудня під головуванням заступника міського голови Юрія Коваленка в залі засідань виконавчого комітету міської ради проведено конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху. Переможцем конкурсу на маршрут №4 "ТЕЦ-Кардашівка" (до межі міста) визначено ВАТ "Охтирський Автопас - 15910".

 
Проведено засідання постійної комісії із земельних питань Надрукувати
28.12.09

22 грудня голова постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища Олександр Марков провів чергове засідання комісії. Розглядалися питання регулювання земельних відносин.

 
Відбулось засідання бюджетної комісії Надрукувати
28.12.09

22 грудня голова постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Володимир Крупчан провів засідання комісії в рамках 44 сесії міської ради. Розглядалися питання:

· Про хід виконання програми економічного і соціального розвитку м. Охтирка.

· Про визначення мінімальної вартості місячної оренди квадратного метра загальної площі нерухомого майна.

· Про внесення доповнень до рішення міської ради від 24.11.2009 р. № 870-МР «Про затвердження плану діяльності Охтирської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2010 рік».

 
Міський голова провела засідання комісії з питань боротьби зі злочинністю Надрукувати
22.12.09

21 грудня під головуванням міського голови Ірини Демченко відбулося засідання комісії з питань боротьби зі злочинністю. Розглядалися питання:

- про хід виконання п. 3.4 міської комплексної програми профілактики правопорушень на 2008-2011 р.р. щодо забезпечення своєчасного виявлення неблагополучних сімей, їх облік і систематичну перевірку умов виховання і утримання в них дітей, надання таким сім’ям адресної допомоги;

- про хід виконання п. 1.2 міської комплексної програми профілактики правопорушень на 2008-2011 р.р. щодо проведення систематичного аналізу виконання даної програми на оперативних нарадах в міському відділі внутрішніх справ, за результатами яких приймати рішення щодо усунення недоліків у роботі та покращення правопорядку в місті;

 
Комісія затвердила списки багатодітних дітей Надрукувати
22.12.09

21 грудня під головуванням заступника міського голови Юрія Гопка відбулося засідання координаційної ради з питань організації соціальної роботи з багатодітними сім’ями. Було затверджено списки багатодітних сімей по м. Охтирка та план роботи ради на 2010 рік.

 
Відбулося засідання двох постійних комісій Надрукувати
22.12.09

21 грудня відбулося засідання двох постійних комісій: з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики (голова Валентина Розторгуєва) і з питань гуманітарної політики та соціального захисту (голова Олексій Бова). Спочатку комісії розглянули питання, що були винесені на їх спільний розгляд:

· Про хід виконання Міської комплексної програми профілактики правопорушень на 2008-2011 роки.

· Про хід виконання програми економічного і соціального розвитку м. Охтирка.

 
<< Початок < Попередня 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка
Детальніше...
 
Згідно з п. 5 статті 4  Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» у вільному доступі  для громадськості знаходиться звіт ПрАТ «Суми-надра» з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з розробки родовища піску «Озеро Соснове» в м. Охтирка Сумської області.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.