.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Вітання Надрукувати
23.02.11
Image

Шановні захисники Вітчизни, дорогі ветерани!

З нагоди Дня захисника Вітчизни наші щирі вітання всім жителям Охтирки і насамперед сивочолим ветеранам, чия юність співпала з нелюдськими випробуваннями на фронтах Великої Вітчизняної війни, у партизанських загонах, підпіллі, хто зміцнював обороноздатність країни у повоєнні роки, стояв на варті спокою у лавах нашої армії.

Сьогодні славні традиції наших батьків та дідів продовжує нове покоління захисників, які повсякденно зміцнюють обороноздатність держави та підвищують бойову готовність у військових частинах.

Тому хочеться привітати всіх, хто має чи мав відношення до захисту нашої Батьківщини і побажати їм сили, мужності, відваги, незламної волі, доброго здоров’я, звершення всіх мрій, високих досягнень у нелегкій праці на благо Батьківщини!   

Міський голова                                  Секретар міської ради

О.В.Касьяненко                                  О.В.Цілуйко

 

 

 
Охтирський міський хор ветеранів війни відвідав Суми Надрукувати
18.02.11

17 лютого 2011 року за ініціативою міської організації Партії регіонів Охтирський міський хор ветеранів війни виступив з концертною програмою перед ліцеїстами Сумського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. І.Г. Харитоненка, а також відвідали і привітали концертною програмою ветеранів Великої Вітчизняної війни у Сумському обласному клінічному госпіталі для інвалідів Вітчизняної війни управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації.

Поїздка відбулась за сприянням, голови депутатської групи Партії регіонів Охтирської міської ради Цілуйка О.В., голови міської організації Партії регіонів Юрка Г.М.

 
Міський голова провів лютневе засідання виконавчого комітету Надрукувати
16.02.11

Міський голова Касьяненко О.В. провів лютневе засідання виконавчого комітету. Всього було розглянуто 25 питань, серед яких:

- про громадську раду при виконавчому комітеті міської ради;

- про внесення змін до Статуту громадської організації «Федерація футболу м. Охтирки»;

- про реєстрацію міського громадського формування з охорони громадського порядку «Легіон»;

- про хід виконання рішення виконавчого комітету Охтирської міської ради від 15.10.2008 рок № 259 «Комплексні заходи щодо поліпшення роботи із запобігання, лікування онкологічних хвороб в місті Охтирка»;

- про проведення міського відкритого конкурсу на написання проекту гімну м. Охтирки;

- про організацію роботи з залучення інвестицій в економіку м. Охтирка за принципом «Єдиного інвестиційного вікна».

 
Вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав! Надрукувати
15.02.11

15 лютого в Україні визначено Днем вшанування учасників бойових дії на території інших держав. Ця дата пов’язана саме з 15 лютого 1989 року, коли були виведені радянські війська з Демократичної республіки Афганістан.

Біля пам’ятника «Охтирчанам загиблим в Афганістані» відбувся мітинг з цієї нагоди.

«Сьогодні ми вшановуємо мужність наших земляків, яким за покликом Батьківщини довелося в мирний час нести нелегку службу в «гарячих точках» у різних країнах світу, кому довелося завчасно дорослішати та мужніти у жорстоких буднях десятирічної чужої війни . Час непідвладний викреслити з нашої пам ' яті героїчні подвиги долею одягнених у солдатські шинелі синів і дочок . Навічно залишиться ця війна в душах покоління , обпаленого вогнем і пекучим афганським сонцем !.. Н авіки залишаються в пам'яті 12 юнаків нашого міста, які не повернулися з афганської війни» з цими словами до присутніх звернувся секретар Охтирської міської ради Олександр Володимирович Цілуйко.

З промовою до учасників мітингу звернулися голова Охтирської районної державної адміністрації Віктор Васильович Сугак, голова районної ради Сергій Борисович Кірічко, командир в/ч А-2276 Анатолій Олександрович Марченко, в.о. військового комісара Охтирсько-Великописарівського ОМВК Віталій Михайлович Капітон., голова міської спілки воїнів Афганістану Григорій Володимирович Довгаль, перший голова міської спілки воїнів Афганістану, житель міста Одеси, полковник міліції Сергій Вікторович Овчаренко

Бойовим салютом, хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знака присутні вшанували пам’ять загиблих охтирчан в Афганістані

 
Випуск Надрукувати
15.02.11

На передодні «Дня Святого Валентина» 216 бакалаврів та спеціалістів Охтирської філії Сумського державного університету отримали диплом за спеціальністю «Економіка підприємств», «Фінанси», «Менеджмент».

За роки існування Охтирської філії випущено близько 7000 висококваліфікованих фахівців, які працюють у різних галузях народного господарства, обіймають провідні посади на підприємствах та в установах міста.

Колективом напрацьований великий досвід підготовки, організації та процесу навчання. Склалися свої традиції, налагоджені стосунки зі спорідненими підприємствами міста й області. Престиж філії зумовлений відмінною якістю освіти, високою конкурентоспроможністю його випускників, які завжди мають попит серед роботодавців і тим, що наші спеціалісти задіяні у всіх сферах виробництва, бізнесу.

З вітальними словами до випускників звернулися директор філії – кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки Сумського державного університету Віктор Андрійович Марущенко, перший проректор Сумського державного університету Карпуша Василь Данилович, депутат обласної ради Олександр Анатолійович Будник, секретар міської ради Олександр Володимирович Цілуйко, перший заступник міського голови Валентина Миколаївна Устинова, декан заочного факультету Сумського державного університету Сергій Михайлович Фролов.

 
Міський голова провів особистий прийом громадян Надрукувати
15.02.11

14 лютого 2011 року міський голова Олег Володимирович Касьяненко провів особистий прийом громадян. До міського голови звернулись 19 мешканців міста. Були розглянуті питання отримання житла, працевлаштування, земельні питання та інші.

 
Апаратна нарада Надрукувати
07.02.11

Перший заступник міського голови Устинова В.М. провела апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуто питання:

- про стан захворюваності населення міста на особливо небезпечні та соціальні хвороби (доповідала начальник відділу охорони здоров’я Максименко О.В.)

 
<< Початок < Попередня 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Сумська обласна державна адміністрація Державна установа "Сумський обласний контактний центр" повідомляє: 21 квітня 2019 року з метою забезпечення вирішення невідкладних питань та запобігання вчиненню порушень на виборчих дільницях працює безкоштовна телефонна "гаряча лінія" 0800301501 (з 7.00 до 20.30)
 
Запрошуємо  мешканців та гостей міста відвідати з 20 квітня 2019 року по 5 травня 2019 року у місті Охтирка по пров. Харківському Великодню виставку – продаж хлібобулочних, кондитерських виробів, сувенірної продукції, пасхальної атрибутики та  квітів
Детальніше...
 
Національна академія державного управління при Президентові України запрошує взяти участь в міжнародній навчальній програмі «Управління об’єктами нерухомості» (Real Estate Management) з 22 липня по 2 серпня 2019 року в Університеті Ла Коруньї, Іспанія
 
Детальніше...
 
Нагадуємо, що члени ініціативної групи по формуванню нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Охтирської міської ради визначили 24 квітня 2019 року датою проведення установчих зборів, що відбудуться в залі засідань міської ради за адресою вулиця Незалежності,11 о 17.00
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища засідання комісії перенесено на 09.30 годину 18.04.2019
 
Національна академія державного управління запрошує на навчання посадовців місцевого самоврядування
Детальніше...