.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Відбулось засідання позачергової дев'ятнадцятої сесії міської ради Надрукувати
01.12.11
img_9438.jpg
1 грудня 2011 року в.о. міського голови, секретар міської ради Цілуйко Олександр Володимирович провів пленарне засідання позачергової дев'ятнадцятої сесії міської ради. На засіданні були присутні  депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів, представники засобів масової інформації, громада міста.
Депутатами було прийнято 8 рішень:
 
Серед старшокласників провели пропаганду здорового способу життя Надрукувати
30.11.11
112.jpg
Охтирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом останнього тижня організував та провів в загальноосвітніх школах міста спільно з центром зайнятості та шкірвендиспансером лекції, тренінги та бесіди щодо пропаганди здорового способу життя та профорієнтації серед старшокласників.
 
Зустріч з громадою міста Надрукувати
30.11.11
img_9418.jpg
29 листопада 2011 року в приміщені гімназії в.о. міського голови, секретар міської ради Цілуйко О.В.  провів чергову зустріч з громадою міста. Основним питанням, розглянутим на зустрічі стало питання ремонту основного навчального корпусу. Олександр Володимирович розповів про те що зроблено в даному напрямку, проблеми які виникли, перспективи на майбутнє. Також в.о. міського голови висвітлив актуальні питання щодо подальшого розвитку позашкільної освіти,  добудови Охтирської ЦРЛ, бюджету міста, закриття легеневого туберкульозного відділення, ремонту доріг та освітлення вулиць в місті, тощо.
 
Відбувся мітинг–реквієм до Дня пам’яті жертв Голодомору Надрукувати
28.11.11
img_9413.jpg
26 листопада 2011року поблизу пам’ятного знаку пам’яті померлих під час голодомору1932-1933 років відбувся мітинг–реквієм до Дня пам’яті жертв Голодомору. Відкрив мітинг в.о. міського голови, секретар міської ради Цілуйко О.В. 
Під час проведення заходу були зачитані літературні твори про жахіття тих часів та відслужена поминальна панахида. Учасники мітингу-реквієму вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.
 
26 листопада 2011 року - День пам'яті жертв Голодоморів Надрукувати
25.11.11
26 листопада ми – мешканці Охтирки, разом зі всією Україною  у жалобі схиляємо голови перед нашими співвітчизниками – жертвами Голодоморів.
Голодомори, що прокотилися трьома потужними хвилями Україною, забрали тисячі життів охтирчан, мільйони життів українців, стали масштабною національною трагедією.
Наш святий обов’язок закарбувати в серцях пам’ять про загинувших наших братів та сестер, вшанувати пам’ять жертв Голодоморів. 
Скорботна субота 26 листопада має стати попередженням для людства, щоб подібні трагедії не змогли повторитися ніколи.
Хай найвищим пам’ятником мільйонам жертв України буде світлий храм нашої душі, сповненої скорботи та молитвою за їх упокоєння.
 
Зустріч з громадою міста Надрукувати
25.11.11
sh63small.jpg
22 листопада 2011 року в приміщені загальноосвітньої школи № 6 в.о. міського голови, секретар міської ради Цілуйко О.В. провів зустріч з громадою міста. На зустрічі були присутні батьки дітей, що навчаються в ЗОШ №6, депутати міської ради, представники ЗМІ. 
Основною темою зустрічі стало обговорення інформації про нібито закриття даного навчального закладу. Олександр Володимирович спростував дану інформацію та впевнив присутніх в тому, що жодних планів про закриття школи №6 ні зараз, ні протягом найближчих років він не має.
 
Відбулось організаційне засідання конкурсного комітету Надрукувати
24.11.11
img_9334.jpg
24 листопада в залі засідань міської ради під головуванням в.о. міського голови, секретаря міської ради Цілуйко О.В. відбулось організаційне засідання  конкурсного комітету на краще святкове оформлення фасадів будівель та прилеглих територій міста Охтирка. На  засіданні були присутні члени комісії,  представники бізнесових структур,  бюджетних установ  та ЗМІ. Розглянули  питання у відповідності до розпорядження міського голови від 18.11.2011 року №266-р . Присутні в цілому схвально віднеслись до пропозиції святкового оформлення міста на новорічні та різдвяні свята, заперечень не виразили. Для внесення пропозицій і вирішення питань в робочому порядку всім присутнім надано контактні телефони відділу архітектури та ОРВ Управління Держтехноген безпеки у Сумській області.
 
<< Початок < Попередня 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 27.08.2019 по 02.06.2019
Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік