.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
На апаратній нараді говорили про дітей Надрукувати
09.03.10

1  березня перший заступник міського голови Анатолій Вавенко провів апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуто питання:

- про стан утримання і виховання дітей в сім’ях опікунів та піклувальників (доповідала начальник служби у справах дітей Ніна Мороховська).

 
На конкурсі шукали юних талантів Надрукувати
26.02.10

Відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту при підтримці відділу освіти, культури та туризму, КЗ “Охтирський міський центр культури і дозвілля” 25.02.2010 року в МЦКіД був проведений ІІ фінальний тур щорічного міського конкурсу “Алло, ми шукаємо таланти” серед талановитих учнів шкіл міста, вихованців музичної школи, Охтирського центру дитячо-юнацької творчості (перший тур конкурсу було проведено на базі шкільних та позашкільних навчальних закладів міста).

Конкурс проводився по трьох вікових групах:

- І вікова група – від 7 до 10 років (молодша);

- ІІ вікова група – від 11 до 14 років (середня);

- ІІІ вікова група – від 15 до 18 років (старша).

Конкурс проводився за двома жанрами: вокальний та хореографічний.

У конкурсі було представлено 73 номери.

 

 
Новини освіти Надрукувати
26.02.10
  • ·З 16 по 23 лютого у ЗОШ № 2, ЗОШ № 6 проведені змагання з баскетболу серед команд дівчат у залік ХVІІІ міських спортивних ігор школярів. Переможцями серед команд ЗОШ І-ІІ ступенів стала команда ЗОШ № 6, серед команд ЗОШ І-ІІІ ступенів: І місце - команда ЗОШ № 2; ІІ місце – команда ЗОШ № 5; ІІІ місце – команда ЗОШ № 3.
  • ·23.02.2010 року у загальноосвітніх школах міста проведено урочисті тематичні лінійки, святкові концертні програми, присвячені Дню захисника Вітчизни. У ЗОШ №1, 2, 3, 5, 8, 11, гімназії проведені конкурси «Лицар школи».
 
Відбулося пленарне засідання 45 сесії міської ради Надрукувати
26.02.10

25 лютого міський голова Ірина Демченко провела пленарне засідання 45 сесії міської ради. Всього було розглянуто 38 питань, серед яких:

- про хід виконання Міської комплексної програми профілактики правопорушень на 2008-2011 роки;

- про внесення змін до бюджету міста на 2009 рік;

- про затвердження звіту про виконання бюджету міста за 2009 рік;

- про прийняття в 2010 році іншої субвенції з бюджету Охтирського району на бюджет міста по охороні здоров’я для надання медичної допомоги населенню Охтирського району;

- про внесення доповнення до рішення міської ради від 04.12.08 р. № 621-МР «Про встановлення та впорядкування ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва – фізичних осіб, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності;

 
Відбулось засідання координаційної ради з питань організації роботи зі створення нових робочих місць Надрукувати
26.02.10

24 лютого в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Охтирської міської ради відбулось засідання координаційної ради з питань організації роботи зі створення нових робочих місць під головуванням заступника голови координаційної ради, начальника управління праці та соціального захисту населення Катерина Сідельник. На засіданні розглянуто виконання рішень попередньої координаційної ради від 21.01.2010р. Протокол № 1, стан створення нових робочих місць у січні 2010 року в усіх галузях економіки міста, обговорено пропозиції членів координаційної ради по виконанню доведеного завдання зі створення нових робочих місць у 2010 р. Прийняті відповідні рішення.

 
Відбулось засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати Надрукувати
26.02.10

24 лютого в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Охтирської міської ради відбулось засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На комісії розглянуті питання: про виконання рішень попередньої комісії; про виплату заробітної плати та погашення заборгованості з неї на підприємствах - боржниках міста станом на 01.02.2010 р. Заслухано головного економіста ВАТ «Нафтопроммаш» Наздрову Н.Д., голову Охтирської міської організації Товариства Червоного Хреста України Бобарикіну М.В. про вжиті заходи по ліквідації боргів із заробітної плати. Державний інспектор праці територіальної державної інспекції праці у Сумській області Міняйло А.О. проінформував про результати перевірок дотримання законодавства про працю на підприємствах – боржниках із сплати внесків до Пенсійного фонду України ПП «Вотрум», ПП «Віпохорона - сервіс», ПП «Тристан».

 
В МЦКіД відбулись урочистості з нагоди Дня захисника Вітчизни Надрукувати
26.02.10

23 лютого в МЦКіД «Кнєжа» відбулися урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня захисника Вітчизни. Під час урочистих зборів з доповіддю виступила міський голова Ірина Демченко, з промовами звернулись начальник Охтирського гарнізону, командир в/ч А-0563 полковник Олександр Васильович Яківець, командир військової частини А-2276, полковник Анатолій Олександрович Марченко, військовий комісар Охтирсько-Великописарівського об’єднаного міського військового комісаріату Юрій Васильович Полоус,

 
<< Початок < Попередня 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка
Детальніше...
 
Згідно з п. 5 статті 4  Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» у вільному доступі  для громадськості знаходиться звіт ПрАТ «Суми-надра» з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з розробки родовища піску «Озеро Соснове» в м. Охтирка Сумської області.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.