.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Проведена виставка-презентація Надрукувати
10.06.11

Image10.06.2011р. в залі засідань Охтирської міської ради проведена виставка-презентація продукції ВАТ «Охтирський хлібокомбінат».

Зі вступним словом до присутніх звернувся секретар міської ради Цілуйко О.В.

Виступили: голова правління ВАТ «Охтирський хлібокомбінат» Калюжний Г.М., комерційний директор ВАТ «Охтирський хлібокомбінат» Кравченко Я.О.

На презентації проведена демонстрація фільму ВАТ «Охтирський хлібокомбінат». Було обговорено пропозиції щодо поліпшення співпраці між суб’єктами господарювання міста та ВАТ «Охтирський хлібокомбінат».

 
Відбулося засідання "Круглого столу" громадської ради Надрукувати
08.06.11

Image 08 червня 2011 року відбулося засідання "Круглого столу" громадської ради при виконавчому комітеті міської ради, на тему «Про стан надання медичної допомоги населенню міста». В обговоренні взяли участь секретар міської ради Цілуйко О.В., заступник міського голови Устинова В.М., начальник відділу охорони здоров'я Сорокіна Л.М., заступник головного лікаря комунального закладу «Охтирська центральна районна лікарня» Скубира Л.М., депутати міської ради Руднікова О.П., та Щербина Т.Д.

Представники громадськості обговорили низку соціально значимих проблем з питань надання медико-санітарної допомоги населенню, в тому числі широкого спектру профілактичних, лікувальних та інших послуг медичного характеру та забезпечення пільгової категорії  медикаментами.

 
Відбувся прийом громадян з особистих питань Надрукувати
08.06.11
07.06.2011 року Олександр Володимирович Цілуйко провів прийом громадян з особистих питань. До секретаря міської ради звернулося 7 осіб.
 
Вітаємо! Надрукувати
03.06.11

Шановні журналісти та працівники засобів масової інформації!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята, Дня журналіста!

Ви обрали цікаву, нелегку і водночас надзвичайно відповідальну професію: бути завжди в епіцентрі подій, оперативно і правдиво доносити інформацію до людей, глибоко осмислювати й аналізувати все, що відбувається в державі.

Велике вам спасибі за порозуміння, підтримку та плідну співпрацю, яка позитивно впливає на формування іміджу міської влади, всебічне висвітлення заходів, що проводяться в місті. Ми і надалі будемо максимально відкритими для отримання інформації та відвертими у спілкування з вами.

У цей святковий день бажаю вам великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, розширення кола друзів а також міцного здоров ` я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики.

З повагою,

Секретар міської ради О.В. Цілуйко

 
Відбулася прес-конференція Надрукувати
03.06.11

Image З нагоди Дня журналістів відбулася прес-конференція секретаря міської ради з членами Національної спілки журналістів по місту Охтирка та представниками засобів масової інформації.

Олександр Володимирович Цілуйко привітав присутніх з їх професійним святом та вручив подяки членам спілки: Байстрюченку М.Г., Меркульцевій Л.І. та Новаченку О.С., а також відповів на численні питання журналістів.

 
Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Надрукувати
02.06.11

Image02 червня 2011 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.

Прийняті рішення:

- Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Охтирської міської ради

від 16.02.2011 р. №32 «Про проведення міського відкритого конкурсу на

написання проекту гімну міста Охтирки»;

- Про облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов;

- Про надання жилого приміщення;

- Про виключення квартири із числа службових;

- Про оформлення права власності.

 
Відбулося засідання комісії з питань боротьби зі злочинністю Надрукувати
02.06.11

Image2 червня 2011 року під головуванням секретаря міської ради відбулося засідання комісії з питань боротьби зі злочинністю при виконавчому комітеті Охтирської міської ради.

Розглянуті питання:

- Про додаткові заходи щодо впорядкування руху вантажного автотранспорту в місті Охтирка;

- Про хід виконання Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", стосовно обмеження щодо споживання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів та впровадження в дію рішення Охтирської міської ради від 21.04.2011 року № 152-МР"Про визначення вільних від куріння місць в місті Охтирка".

 
<< Початок < Попередня 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Сумська обласна державна адміністрація Державна установа "Сумський обласний контактний центр" повідомляє: 21 квітня 2019 року з метою забезпечення вирішення невідкладних питань та запобігання вчиненню порушень на виборчих дільницях працює безкоштовна телефонна "гаряча лінія" 0800301501 (з 7.00 до 20.30)
 
Запрошуємо  мешканців та гостей міста відвідати з 20 квітня 2019 року по 5 травня 2019 року у місті Охтирка по пров. Харківському Великодню виставку – продаж хлібобулочних, кондитерських виробів, сувенірної продукції, пасхальної атрибутики та  квітів
Детальніше...
 
Національна академія державного управління при Президентові України запрошує взяти участь в міжнародній навчальній програмі «Управління об’єктами нерухомості» (Real Estate Management) з 22 липня по 2 серпня 2019 року в Університеті Ла Коруньї, Іспанія
 
Детальніше...
 
Нагадуємо, що члени ініціативної групи по формуванню нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Охтирської міської ради визначили 24 квітня 2019 року датою проведення установчих зборів, що відбудуться в залі засідань міської ради за адресою вулиця Незалежності,11 о 17.00
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища засідання комісії перенесено на 09.30 годину 18.04.2019
 
Національна академія державного управління запрошує на навчання посадовців місцевого самоврядування
Детальніше...