.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Обговорили питання протидії туберкульозу та СНІДу Надрукувати
04.06.10

3 червня під головуванням заступника міського голови Юрія Гопка відбулося засідання міської ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу, профілактики наркоманії і венеричних захворювань. Були розглянуті питання:

- про стан проведення туберкулінодіагностики серед дітей та підлітків міста та виконання обсягів профщеплень проти туберкульозу (доповідала зав. дитячою поліклінікою КЗ „ОЦРЛ” Загребельна Л.П.);

- про виконання плану обстеження на ВІЛ-інфекцію підлеглих контингентів, вагітних, ін’єкційних споживачів наркотиків, донорів (доповідав лікар-епідеміолог СЕС Загребельний В.Є., із співдоповіддю виступили лікар-інфекціоніст КЗ „ОЦРЛ” Ярошенко Ю.В. та завідуюча жіночою консультацією Соромітько І.В.);

 
В місті відбулись заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей Надрукувати
04.06.10
Image

В зв’язку зі складними погодними умовами більшість запланованих на 1 червня заходів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей були проведені 3 червня.

Свято розпочалося біля Міського центру культури і дозвілля. Більше 600 дітей загальноосвітніх шкіл міста, дошкільних навчальних закладів освіти, центру дитячої реабілітації дітей – інвалідів, ОМЦДЮТ, СЮТ, ДЮСШ та діти з районів взяли участь у конкурсі малюнку на асфальті “Веселкове літо”, близько 220 вихованців ДЮСШ, ОМЦДЮТ та учнів загальноосвітніх шкіл - у спортивно – масових змаганнях “Козацькі забави”, показових виступах туристів, 150 дітей - у конкурсно-ігровій програмі “Веселковий експрес”, 18 дітей - у змаганнях з шахів. Найкращими шахістами стали Марченко Влад (ЗОШ №4), Пархомчук Едуард (ЗОШ №1), Руженський Ярослав (Охтирська гімназія).

 
Позачергова сесія міської ради відбудеться 4 червня Надрукувати
03.06.10

В рамках підготовки до 49 позачергової сесії міської ради відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, яке провів її голова Володимир Крупчан. Розглянуто питання:

- про внесення змін до бюджету міста на 2010 рік;

- про надання управлінню фінансів Охтирської міської ради права на отримання короткотермінових позичок у 2010 році та інші.

 
Новини культури Надрукувати
02.06.10
  • 31 травня та 1 червня 2010 року м. Чернігів відбувся фестиваль кобзарського мистецтва «Бандура дарує натхнення», в якому взяли участь викладач дитячої музичної школи Тесля Антоніна та ансамбль дитячої музичної школи «Славні кобзарики». Антоніна Тесля та колектив школи відзначені дипломами за внесок у розвиток та популяризацію кобзарського мистецтва. Теслі А.І. оголошена подяка за участь у науково – практичній конференції «Розвиток та популяризація бандурного мистецтва» в рамках фестивалю кобзарського мистецтва «Бандура дарує натхнення»та вагомий внесок у розвиток і збереження та національної культури України.
  • 1 червня 2010 року в Сумському художньому музеї відбулася виставка скульптури, присвячена Міжнародному Дню захисту дітей, в якій були представлені роботи учнів 3-4 класів Охтирської дитячої художньої школи (викладач Степанов С.І.)
 
Міський голова побувала в ЗОШ №9 Надрукувати
02.06.10

1 червня міський голова Ірина Демченко провела виїзний прийом в ЗОШ № 9. На прийомі побувало 25 осіб. Порушувались питання щодо формування та прийняття бюджету міста, пільгових перевезень, переходу на індивідуальне опалення тощо.

 
На прийомі в міського голови побували 20 осіб Надрукувати
02.06.10

В понеділок, 31 травня м іський голова Ірина Демченко провела прийом громадян з особистих питань, на якому побували 20 осіб. Порушувалися питання видачі державних актів на землю, поліпшення житлових умов, житлово-комунальної сфери тощо. Чотири питання були позитивно вирішені безпосередньо під час прийому.

 
На апаратній нараді заслухали керівника управління економіки Надрукувати
02.06.10

31 травня м іський голова Ірина Демченко провела апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень, розглянуті питання:

- про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади управлінням економіки та інвестиційної політики за 4 місяці 2010 року (доповідала начальник управління економіки та інвестиційної політики Тетяна Кравченко).

Також під час «апаратки» йшлося про відзначення в місті Міжнародного дня захисту дітей.

 
<< Початок < Попередня 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути уважними та обережними
 
19 лютого 2019 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться зустріч  з представниками квартальних комітетів щодо інформування наслення про нагальні питання територіальної громади міста. 
 
Український культурний фонд оголосив нові грантові програми  на 2019 рік
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 18.02.2019 по 24.02.2019
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища засідання комісії перенесено на 9.00 годину 20.02.2019
 
Для жителів Сумської області при Сумській обласній державній адміністрації працює безкоштовна «гаряча лінія», за якою можна звернутися з усіх проблемних питань: 66-33-77, 0-800-301-501. Час роботи: ПН-ПТ з 8:00 - 18:00.