.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Комісія розглянула стан соціальної роботи з дітьми Надрукувати
18.06.09

10 червня заступник міського голови Юрій Гопко провів засідання міської комісії з питань соціальної роботи з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах. Було розглянуто питання роботи шкіл з відповідною категорією дітей з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. Заслухано інформацію МЦСССДМ про багатодітні сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах та роботу центру з соціального супроводу, введення таких сімей до Банку даних сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.

 
Новини освіти Надрукувати
18.06.09

· З 4 по 6 червня учні 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Голець Марина та Гопко Віктор брали участь у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу науково-творчих робіт до 200-річчя від дня народження М.В. Гоголя в м. Полтаві. За результатами захисту науково-творчої роботи Голець Марина отримала диплом ІІІ ступеня.

 
Новини культури. Охтирський "Ягорі" заявив про себе Надрукувати
18.06.09

Цього року Кам'янець-Подільський вже втретє згуртовував на своїй квітучій подільській землі гостей з різних куточків світу. Старовинне місто гостинно відчинило двері для учасників фестивалю «Подільська веселка».

В рамках святкування Дня міста 29-31 травня 2009 року у Кам`янець-Подільському відбувся ІІІ Міжнародний фестиваль національних культур. Фестиваль являє собою велике дійство, складовими частинами якого є вивчення і популяризація історичного минулого, відродження культурно-мистецьких традицій та підтримання дружніх зв’язків з іноземними державами.

 
Комісія розглянула 3 заяви громадян Надрукувати
18.06.09

5 червня під головуванням заступника міського голови Юрія Гопка відбулося засідання комісії по розгляду заяв з питань надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам міста. На комісії розглянуто 3 заяви по наданню одноразової грошової допомоги.

 
На контролі координаційної ради стан репродуктивного здоров"я населення Надрукувати
18.06.09

5 червня заступник міського голови Юрій Гопко провів засідання координаційної ради по впровадженню програми «Репродуктивне здоров’я нації на період до 2015 року». Були розглянуті питання:

- стан обстеження репродуктивного населення та інфекції, що передаються статевим шляхом по місту Охтирка за І квартал 2009 року. Дотримання стандартів лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом;

- співпраця акушерсько-гінекологічної служби з наркологічною та соціальною службами. Профілактика небажаної вагітності у жінок з соціальної групи ризику;

- стан здоров’я дитячого населення міста, як складової частини репродуктивного здоров’я населення.

 
Заступник міського голови побував в ДНЗ "Теремок" Надрукувати
18.06.09

5 червня заступник міського голови Юрій Гопко провів виїзний прийом в ДНЗ «Теремок». На прийомі побувало близько 20 осіб. Порушувалися питання житлово-комунальної сфери, правопорядку.

 
Міський голова провела 3 прийоми громадян Надрукувати
18.06.09

Впродовж 2-4 червня міський голова Ірина Демченко провела ряд виїзних прийомів. 2 червня вона побувала у відділенні державного казначейства у м. Охтирка і Охтирському районі Сумської області, 3 червня - в ДНЗ «Казка», 4 червня - в ЗОШ № 3. Всього на прийомах побувало близько 100 осіб. Було порушено близько 10 питань, переважно з житлово-комунальної галузі.

 
<< Початок < Попередня 631 632 633 634 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.