.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Будівництво водогону Надрукувати
19.06.12
dsc01077.jpg
В.о. міського голови Цілуйко О.В. відвідав вулицю Комінтерна, на якій розпочато роботу щодо будівництва водогону. Присутніми також  були начальник управління житлово-комунального господарства Фальченко Ю.Л., директор ДП «Водоочистка» ТОВ «Водоторгприлад» Шейко О.С. та жителі, які зібралися для обговорення  питань, що турбують.
 
Урочистий захід з нагоди Дня медичного працівника Надрукувати
19.06.12
img_2771.jpg15 червня в.о. міського голови О.В. Цілуйко взяв участь у урочистостях з нагоди Дня медичного працівника.  Почесною грамотою міського голови з нагоди професійного  свята на цьому заході були нагороджені:
 
З Днем медичного працівника! Надрукувати
15.06.12
medprac.jpg
Шановні медики, люди найгуманнішої професії!
Прийміть привітання  із професійним святом!
На Вас покладено нелегку, але почесну місію – дбати про життя і здоров’я наших громадян. Своєю невтомною працею Ви повсякчас демонструєте приклади фаховості, самовідданості, витримки, уміння воскресити в людських душах віру й надію на одужання.
Міцного здоров'я і благополуччя Вам, Вашим  рідним і близьким.
Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!
В.о. міського голови                            О.В. Цілуйко

 
Проведено засідання за участю перевізників. Надрукувати
15.06.12
img_2733.jpg
На засіданні комісії з питань контролю за станом обслуговування пасажирів автомобільним транспортом загального користування на території м. Охтирка, що пройшло 13 червня обгорювалися слідуючі питання:
1. Про здійснення державного контролю за додержанням пасажирськими перевізниками вимог законодавства про автомобільний транспорт. 
2. Розгляд заяви ФОП щодо розірвання договору про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування № 12 «вул. Фрунзе – вул. Леніна (кільцевий)».

 
Відбувся «круг стіл». Надрукувати
13.06.12
dsc01026.jpg

12 червня у приміщення виконкому Охтирської міської ради проведено засідання «круглого столу» з питання публічного громадського обговорення проекту регуляторного акта – рішення Охтирської міської ради «Про встановлення та впорядкування ставок єдиного податку для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності».

Управлінням економіки та інвестиційної політики Охтирської міської ради була підготовлена інформація до обговорення цього проекту регуляторного акту.

 В обговоренні щодо ставок єдиного податку взяли участь Охтирська об’єднана державна податкова інспекція, управління фінансів Охтирської міської ради та представники громади, підприємці міста.

 

 
Відбулось засідання громадської ради Надрукувати
13.06.12
img_2728.jpg
Членами громадської ради – консультативно-дорадчого органу, що діє при виконавчому комітеті Охтирської міської ради, напередодні проведеного засідання, було відвідане педіатричне відділення КП «Охтирська ЦРЛ». В ході візиту на питання щодо надання медичної допомоги дитячому населенню міста відповідала завідуюча відділенням Максименко О.В.
На засіданні громадської ради,  13 червня, за участю начальника відділу охорони здоров’я Коваленко О.В. та заступника головного лікаря з охорони материнства та дитинства Більченко С.І., було розглянуте питання «Про стан надання медичної допомоги дитячому населенню міста». Крім того, на цьому засіданні проведено обговорення проекту «Програми розвитку позашкільної освіти» та  положення «Про порядок встановлення в місті меморіальних дощок».
 
Відбулося офіційне відкриття I зміни у дитячому оздоровчому таборі «Космос» Надрукувати
12.06.12
img_2663.jpg
Сьогодні 12 червня о 17.00 у дитячому оздоровчому таборі «Космос» відбулося офіційне відкриття I зміни.  У ньому взяли участь в.о. міського голови Цілуйко О.В., депутат обласної ради Меєрович Ю.М., а також представник профспілкового комітету НГВУ «Охтирканафтогаз» Біленко І.І. 
Колектив дитячого табору підготував чудові номера за участю юних талантів, що порадували  дітей, які оздоровлюються у таборі, їх батьків, а також, запрошених гостей. Концертна програма, підготовлена колективом працівників та організаторів оздоровчого табору, була тепло сприйнята та дуже сподобалася глядачам.
Бажаємо дітлахам добре відпочити, оздоровитися та розважитися!
 
<< Початок < Попередня 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 27.05.2019 по 02.06.2019
Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік