.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Позачергова сесія міської ради відбудеться 4 червня Надрукувати
03.06.10

В рамках підготовки до 49 позачергової сесії міської ради відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, яке провів її голова Володимир Крупчан. Розглянуто питання:

- про внесення змін до бюджету міста на 2010 рік;

- про надання управлінню фінансів Охтирської міської ради права на отримання короткотермінових позичок у 2010 році та інші.

 
Новини культури Надрукувати
02.06.10
  • 31 травня та 1 червня 2010 року м. Чернігів відбувся фестиваль кобзарського мистецтва «Бандура дарує натхнення», в якому взяли участь викладач дитячої музичної школи Тесля Антоніна та ансамбль дитячої музичної школи «Славні кобзарики». Антоніна Тесля та колектив школи відзначені дипломами за внесок у розвиток та популяризацію кобзарського мистецтва. Теслі А.І. оголошена подяка за участь у науково – практичній конференції «Розвиток та популяризація бандурного мистецтва» в рамках фестивалю кобзарського мистецтва «Бандура дарує натхнення»та вагомий внесок у розвиток і збереження та національної культури України.
  • 1 червня 2010 року в Сумському художньому музеї відбулася виставка скульптури, присвячена Міжнародному Дню захисту дітей, в якій були представлені роботи учнів 3-4 класів Охтирської дитячої художньої школи (викладач Степанов С.І.)
 
Міський голова побувала в ЗОШ №9 Надрукувати
02.06.10

1 червня міський голова Ірина Демченко провела виїзний прийом в ЗОШ № 9. На прийомі побувало 25 осіб. Порушувались питання щодо формування та прийняття бюджету міста, пільгових перевезень, переходу на індивідуальне опалення тощо.

 
На прийомі в міського голови побували 20 осіб Надрукувати
02.06.10

В понеділок, 31 травня м іський голова Ірина Демченко провела прийом громадян з особистих питань, на якому побували 20 осіб. Порушувалися питання видачі державних актів на землю, поліпшення житлових умов, житлово-комунальної сфери тощо. Чотири питання були позитивно вирішені безпосередньо під час прийому.

 
На апаратній нараді заслухали керівника управління економіки Надрукувати
02.06.10

31 травня м іський голова Ірина Демченко провела апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень, розглянуті питання:

- про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади управлінням економіки та інвестиційної політики за 4 місяці 2010 року (доповідала начальник управління економіки та інвестиційної політики Тетяна Кравченко).

Також під час «апаратки» йшлося про відзначення в місті Міжнародного дня захисту дітей.

 
Випускний вечір цьогоріч пройшов у травні Надрукувати
02.06.10
Image

28 травня, вперше, наступного дня після «останнього дзвоника», відбувся загальноміський випускний вечір, «Журавлиний вечір - 2010». Після традиційної ходи центром міста випускники разом з педагогічними колективами, здійснивши «коло пошани» по стадіону «Нафтовик», зайняли свої місця на центральній трибуні» і впродовж майже двох годин мали змогу насолоджуватись святом, організованим саме для них. «Винуватців» свята впродовж вечора вітали кращі колективи художньої самодіяльності міста. А заслужені нагороди 23 медалістам міста вручали міський голова Ірина Демченко, екс-депутат Верховної Ради Григорій Дашутін, заступник начальника НГВУ «Охтирканафтогаз» Бабій, депутат обласної ради Наталія Розторгуєва, представник управління освіти Сумської ОДА Докторович, начальник відділу освіти Охтирської міської ради Анатолій Тронь, які до цього виступили з вітальними словами на адресу всіх випускників міста. Завершилась перша частина випускного вечора святковим феєрверком.

 
"Сумщина" провела День передплатника Надрукувати
02.06.10

28 травня в центрі міста редакцією газети «Сумщина» на чолі з головним редактором видання Тетяною Бабинець, завідуючою корпунктом Наталією Заїкіною за участю начальника Охтирського ЦОС ЦПЗ № 7 Сумської дирекції «Укрпошта» Яни Острової проведено День передплатника. В ході заходу передплатники видання мали змогу відразу отримати заохочувальні призи від організаторів.

28 травня, вперше, наступного дня після «останнього дзвоника», відбувся загальноміський випускний вечір, «Журавлиний вечір - 2010».

 
<< Початок < Попередня 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка
Детальніше...
 
Згідно з п. 5 статті 4  Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» у вільному доступі  для громадськості знаходиться звіт ПрАТ «Суми-надра» з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з розробки родовища піску «Озеро Соснове» в м. Охтирка Сумської області.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.