.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Відеоспостереження на вулицях міста Надрукувати
13.07.12
img_3006.jpg
13.07.2012 року о 15.00 в залі засідань Охтирської міської ради  відбулося обговорення можливості облаштування магазинів у місті, а у подальшому і ОСББ, камерами відеоспостереження. Участь у ньому прийняли представники Охтирської міської ради, Охтирського МВ УМВС, підприємці міста, а також засоби масової інформації. Прозвучало прохання прийняти участь у реалізації даних заходів, що надасть змогу попереджувати правопорушення та підвищити рівень безпеки у місті. На цьому засіданні, щодо запровадження систем відеоспостереження на вулицях міста, спеціалістами були продемонстровані технічні можливості відображення на камері відеоспостереження, що викликали зацікавленість присутніх.
 
Звернення до в.о. міського голови Надрукувати
10.07.12
dsc01275.jpg
Ми, пенсіонери, мешканці мікрорайону Дачний щиро вдячні міському голові та керівництву міста за облаштування зручних зупинок пасажирського транспорту. На протязі багатьох років при багатьох міських владах не піднімалось питаннях про облаштування автобусних зупинок, про безпеку та зручність пасажирів ніхто не дбав.
Всім відомо, що зупинка на м-н Дачний по вул. Червоноармійській знаходиться біля магазину «Спокуса», що створює великі незручності для людей похилого віку, інвалідів, пасажирів з дітьми, які змушені долати немаленький шлях з центру міста до зупинки.
І ось, нещодавно ми були приємно здивовані: зупинка облаштовується по вул. Червоноармійській, біля пам’ятника Бересту. Це радує ще й тому, що ми відчули, що справді, міський голова та керівництво міста неформально підходять до проблем простих громадян, а щиро цікавляться і намагаються вирішити ці проблеми.
Свої підписи під зверненням залишили 76 чоловік.

 
Відновлено будівництво лікарні Надрукувати
09.07.12
dsc01210.jpg
Роботи щодо будівництва лікарні було відновлено. Цій події передувала нарада, проведена начальником управління капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації Король М.І. Усі підрядні організації задіяні у будівництві були присутні та звітували про готовність до виконання запланованих обсягів робіт. У нараді прийняли участь в.о. міського голови Цілуйко О.В., головний лікар КЗ «Охтирська районна лікарня» Дульський Ю.Г., запрошені були і представники засобів масової інформації. Щосереди на нарадах, які будуть проводитися у залі засідань терапевтичного відділення лікарні, підрядні організації звітуватимуть про хід виконання робіт. Стратегічне будівництво, як і планувалося, відновлено, згідно із узгодженої документації, у найближчий час  передбачено ввести в дію діагностичне відділення, харчоблок, систему електропостачання, котельню. 

 
Рік освіти у місті продовжується Надрукувати
09.07.12
dsc01246.jpg
Одним із найважливіших питань позачергової сесії міської ради було питання виділення коштів, спрямованих на ремонт у закладах освіти. Терміновість питання викликана необхідністю встигнути з проведенням ремонтних робіт до нового навчального року. Капітальний ремонт приміщень та заміна вікон в Охтирській ЗОШ I-II ступенів № 6, виготовлення проектно-кошторисної документації, проведення експертизи кошторисної вартості капітального ремонту та авторського і технічного нагляду передбачені рішенням прийнятим депутатами. Вартість цих робіт складає 180 тис. грн. За інформацією директора школи Сотніковой О.М., кількість учнів складає 192 – і більшість із них, харчуються саме у шкільній їдальні.  Прийняте на позачерговій сесії рішення, дозволить створити належні умови для навчально-виховного процесу у школі, покращити  умови харчування маленьких охтирчан.
 
Чергова перемога маленьких охтирчан Надрукувати
09.07.12
Дитячі вокальні колективи під керівництвом Лариси Анатоліївни Крошки повернулись з Міжнародного дитячого фестивалю-конкурсу «Зоряні мости»  (м. Євпаторія) та здобули наступні перемоги:
ансамбль «Дударики» КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» 1 премія (номінація 7-8 років);
ансамбль «Барбарики» Охтирської дитячої музичної школи 1 премія (номінація 9-11 років);
Ліза Акіменко «Гран-прі»  (номінація 9-11 років);
дует «Ліка» у складі Карини Гурбанової та Лізи Акіменко 1 премія (номінація 9-11 років).

 
Коли папороть цвіте Надрукувати
09.07.12
img_3179.jpgІвана Купала одне з найдавніших та найцікавіших свят. Цього року комунальний заклад «Охтирський міський центр культури і дозвілля» не залишив охтирчан без яскравого свята з різнобарвними вінками та традиційним багаттям.
Театралізоване дійство з цікавою назвою «Коли папороть цвіте» пройшло 6 липня на концертному майданчику біля міського центру культури і дозвілля.
У концертній програмі брали участь: «народний аматорський» колектив театр української пісні «Калина» керівник Катерина Макаренко, «народний аматорський» вокальний ансамбль «Барви» керівник Анатолій Макаренко, хор «Джерело» керівник Олена Кокотова, ансамбль класичного танцю «Елегія» керівник Зоя Наклицька, танцювальний гурток «Style position» керівник Олександр Голиш, Лілія Бересток, Мар’ян Пуляк, Руслана Лісова, Ігор Соцький, Тетяна Чиж, Лілія Солошенко, Сергій Вербицький, Євгенія Петкевич, Віра Лук’янова, Олександр Пінчуков, Мар’яна Ліхих, Аліна Тертична, Леонід Порубай та Світлана Бурілова.  
 
Танцюємо у Болгарії Надрукувати
06.07.12
dsc000371.jpg
З 16 по 20 червня  в м. Балчик (Болгарія) проходив Міжнародний музичний фестиваль «Сонячна Болгарія». Близько тридцяти колективів із різних країн взяли участь у ньму. Танцювальні колективи нашого міста «Юність» та «Капітошки», під керівництвом Ніконенко О.М. прийняли участь у сонячному фестивалі. Охтирськи колективі за підсумками зайняли почесні місця і були нагороджені дипломами. Керівник колективів відзначила теплий прийом та добру організацію болгарського фестивалю, а дітлахи відпочинок на славу.
 
<< Початок < Попередня 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 27.05.2019 по 02.06.2019
Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік