.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Відвідали лікарню у місті Надрукувати
23.07.12
img_3081.jpg
В.о. міського гови Цілуйко О.В., заступник міського голови Юрко Г.М. та начальник управління житлово-комунального господарства Фальченко Ю.Л. відвідали КЗ «Охтирська центральна районна лікарня», детально оглянувши приміщення у яких розташована лікарня, заслухавши побажання працівників та керівництва лікарні визначилися із черговістю проведення ремонтних робіт. Відтак, у наступному році планується капітальний ремонт неврологічного та інфекційного відділень.
 
Звертаємося зі словами подяки до в.о. начальника НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта» Наслєднікова Надрукувати
23.07.12
img_3033.jpg
Як відомо, у результаті тривалої експлуатації асфальтобетонне покриття об’їзної автомобільної дороги, що проходить від автомобільної дороги Т17-05 Лохвиця – Охтирка – КПП В.Писарівка до автомобільної дороги Н12-Суми – Полтава, було майже повністю зруйновано. Ремонту цієї дільниці дороги не було проведено на протязі багатьох років.
Таке становище призвело, в свою чергу, до небезпечного пересування автотранспорту безпосередньо по узбіччю даної дороги. Рух же автотранспорту по узбіччю цієї дороги призвів до значного руйнування земляного полотна, і навіть, до негативних навантажень на прокладений саме тут газопровід.
Оскільки, вказана дорога обліковується на балансі НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта», то в.о. міського голови О.В. Цілуйко звернувся з проханням щодо вирішення питання ремонту до керівництва НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта».
Прохання не залишилося без уваги.
За проведений ямковий ремонт частини об’їзної дороги до вулиці Першотравневої м. Охтирка в.о. начальника НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта» Наслєднікова С.В. виражаємо велику вдячність від усієї громади міста та керівництва Охтирської міської ради. Сподіваємось на співпрацю у майбутньому.

 
Засідання виконавчого комітету Надрукувати
20.07.12
dsc01285.jpg
18 липня в залі засідань міської ради проведено засідання виконавчого комітету, на якому були розглянуті наступні питання:
1. Про підготовку та проведення осіннього 2012 року призову на строкову військову службу громадян України 1994 року народження та старшого віку, які втратили право на відстрочку від призову до Збройних Сил України та інших військових формувань
2. Про забезпечення проведення мобілізації людських та транспортних ресурсів на території міста Охтирка
3. Про проведення першого етапу обласного культурно-мистецького фестивалю «Талантами уславлена земля – це рідна Сумщина моя!»
4. Про відзначення вчителів, які підготували переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2011-2012 н.р.

 
Забруднювачам землі пред’явлено претензії майже на півмільйона гривень Надрукувати
18.07.12
oht.jpg
Державною екологічною інспекцією у Сумській області у червні 2012 року в Охтирському районі було виявлено 2 факти забруднення земель нафтопродуктами.
 У ході проведення перевірок на вимогу прокуратури, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Сумської області виявлено забруднення земельної ділянки площею 585 м2 нафтопродуктами (гудрон, бітум) ТОВ ВБП «Охтирбуд». Внаслідок цього державі заподіяна шкода у розмірі 221 724, 36 грн. 
Також на Охтирщині виявлено ще одне забруднення нафтопродуктами земельної ділянки, площа якої сягнула 1 347 м2. Грубе порушення здійснено Філією Охтирського райавтодору ДП «Сумський облавтодор» ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України», і завдало шкоду державі у розмірі 197 632 грн. 
За обома фактами порушення природоохоронного законодавства Інспекцією пред’явлено претензії з вимогою добровільного відшкодування збитків. Матеріали передані до органів прокуратури.
За інформацією з офіційного сайта Державної екологічної інспекції в Сумській області

 
З нагоди 22-ї річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України Надрукувати
16.07.12
f.jpg
Минуло вже 22 роки від дня прийняття Декларації про державний суверенітет України. Цей правовий акт відкрив Українському народові шлях до незалежності.
Ключові постулати Декларації залишаються наріжним каменем новітнього вітчизняного державотворення, фундаментом внутрішньої та зовнішньої політики. Положення, визначені актом більш ніж два десятиріччя тому, і сьогодні є дороговказом та джерелом натхнення для тих, хто здійснює реформи в усіх сферах суспільного життя.
Основні принципи, закладені в ухваленому 16 липня 1990 року документі, реалізовані. Україна розвивається як незалежна, демократична та правова держава.

 
З Днем бухгалтера! Надрукувати
16.07.12
img_3018.jpg
Від усієї душі вітаю Вас із професійним святом.
Не таємниця, що праця бухгалтера складна і клопітка, вона потребує уваги, глибоких знань і гнучкості розуму. Ви вважаєтеся незамінними працівниками на будь-якому, приватному чи державному, підприємстві. Бухгалтер - права рука керівника, і коли вони працюють як єдине ціле, це забезпечує підприємству або фірмі процвітання. Не дарма кажуть: «Хороший бухгалтер - це вже половина успіху».
У цей святковий день бажаю вам міцного здоров'я, щастя, родинного тепла і затишку, успіхів у роботі, точних і своєчасних звітів.
Поздоровляючи Вас, побажати миру, добра і злагоди. Хай доля буде прихильною, світлою та щедрою, єднає навколо Вас мудрих і щирих людей. Нехай Ваша витримка, невичерпна енергія, працездатність не тільки постійно перебувають в обігу, але й дають високий гарантований прибуток.
Виваженості Вам у взаєминах із контролюючими органами, підтримки колег і керівництва. Упевненості у щасливих днях прийдешніх, людської вдячності та пошани за Вашу працю. Нехай повсякчас будуть успіх, любов та радість для Вас і тих, хто дорогий Вашому серцю!
В.о. міського голови                                 О.В. Цілуйко

 
Відеоспостереження на вулицях міста Надрукувати
13.07.12
img_3006.jpg
13.07.2012 року о 15.00 в залі засідань Охтирської міської ради  відбулося обговорення можливості облаштування магазинів у місті, а у подальшому і ОСББ, камерами відеоспостереження. Участь у ньому прийняли представники Охтирської міської ради, Охтирського МВ УМВС, підприємці міста, а також засоби масової інформації. Прозвучало прохання прийняти участь у реалізації даних заходів, що надасть змогу попереджувати правопорушення та підвищити рівень безпеки у місті. На цьому засіданні, щодо запровадження систем відеоспостереження на вулицях міста, спеціалістами були продемонстровані технічні можливості відображення на камері відеоспостереження, що викликали зацікавленість присутніх.
 
<< Початок < Попередня 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської  ради оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат

Детальніше...