.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Розпочалася 43 сесія міської ради Надрукувати
22.12.09

18 грудня в рамках підготовки до 43 сесії міської ради, пленарне засідання якої заплановане на 25 грудня 2009 року, відбулися засідання двох постійних комісій: з питань промисловості, підприємництва, транспорту і зв’язку (голова Олег Касьяненко) та з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства (голова Микола Кириченко). Обидві комісії розглянули питання «Про хід виконання програми економічного і соціального розвитку м. Охтирка». Крім того, перша з комісій розглянула питання:

· про визначення мінімальної вартості місячної оренди квадратного метра загальної площі нерухомого майна;

· про внесення доповнень до рішення міської ради від 24.11.2009 р. № 870-МР «Про затвердження плану діяльності Охтирської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2010 рік».

 
На виконкомі розглянуто 18 питань Надрукувати
22.12.09

18 грудня міський голова Ірина Демченко провела чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Всього було розглянуто 18 питань, серед яких:

· про хід виконання заходів Програми розвитку малого підприємництва м. Охтирка на 2009-2010 роки;

· про затвердження рішення комісії щодо призначення стипендії міської ради громадян міста, творчим особистостям та талановитим учням початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів;

· про державну реєстрацію Охтирської міської громадської організації «Шлях перемін»;

 
Проведено засідання житлової комісії Надрукувати
22.12.09

17 грудня заступник міського голови Юрій Коваленко провів чергове засідання громадської комісії з житлових питань.

 
Проведено ряд заходів з нагоди Дня Святого Миколая Надрукувати
22.12.09

16 грудня в комунальних установах міста проведено ряд заходів з нагоди Дня Святого Миколая. Для 30 дітей з обмеженими фізичними можливостями фахівцями КУ «Центр соціальної реабілітації дітей – інвалідів» у приміщенні кафе-бару «Цезар» проведено тематично – розважальний захід « Я чекаю Миколая…», приурочений до Дня Святого Миколая, за благодійної підтримки міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді,

 
В МЦКіД вшанували учасників ліквідації аварії на ЧАЕС Надрукувати
21.12.09

В МЦКіД відбувся вечір вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, під час якого до присутніх звернулися секретар міської ради Валентина Попович, начальник цеху Полтавського тампонажного управління, ліквідатор І категорії Василь Мироняк та ін. Ліквідаторам аварії на ЧАЕС та активістам громадської організації «Союз Чорнобиль України» були вручені грамоти міського голови. Під час вечору, що тривав близько двох годин, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС та гостей свята вітали кращі виконавці та вокальні і хореографічні колективи міста.

 
На прийомі у міського голови побувало 8 мешканців міста Надрукувати
21.12.09

14 грудня міський голова Ірина Демченко провела прийом громадян з особистих питань, на якому побувало 8 осіб. Найчастіше порушувались земельні, житлово-комунальні питання та житлові питання.

 
Сумський завод продтоварів представив свою продукцію Надрукувати
21.12.09

14 грудня в залі засідань міськвиконкому відділом торгівлі, побутового обслуговування населення, сприяння розвитку підприємництва та захисту прав споживачів проведено нараду за участю представників ВАТ «Сумський завод продовольчих товарів» та керівників підприємств роздрібної торгівлі продовольчими товарами м. Охтирка. На нараді керівникам підприємств роздрібної торгівлі було представлено продукцію ВАТ «Сумський завод продовольчих товарів» для подальшої її реалізації населенню.

 
<< Початок < Попередня 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік проведення засідань постійних комісій на жовтень 2018 року
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.10.2018 по 28.10.2018

Детальніше...
 
6 листопада 2018 року відбудеться «Перший міжнародний ярмарок грантів для бізнесу ». Це перший в Україні захід на якому зберуться представники найвідоміших фондів та презентують діючі грантові програми, які є доступними для українського бізнесу. 
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року