.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Виїзний прийом міського голови Надрукувати
18.06.09

1 червня міський голова Ірина Демченко провела виїзний прийом громадян в ЗОШ № 6. На прийомі побувало 24 особи.

 
Вихованці центру відзначили свято в кафе "Каштан" Надрукувати
18.06.09

День Міжнародного дня захисту дітей активно провели й вихованці КУ «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів». Діти взяли участь у виставці виробів декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва, у спортивно-масових змаганнях «Козацькі забави», у конкурсі малюнка на асфальті «Світ очима дитини», змаганнях з шахів. Для 24 дітей з функціональними обмеженнями в кафе «Каштан» була проведена розважальна програма. У програмі: святковий стіл, вручення грамот за активну участь у творчих фестивалях і виставках дитячої творчості, конкурси, ігри, вручення призів.

 
Охтирка відзначила Міжнародний день захисту дітей Надрукувати
18.06.09

1 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей в місті проведено ряд заходів, що розпочались о 9.30 годині біля МЦКіД «Кнежа». Майже 500 дітей загальноосвітніх шкіл, дошкільних навчальних закладів освіти, центру дитячої реабілітації дітей – інвалідів, ОМЦДЮТ, СЮТ взяли участь у конкурсі малюнку на асфальті «Світ очима дитини».

Близько 150 вихованців ДЮСШ та учнів загальноосвітніх шкіл взяли участь у спортивно – масових змаганнях «Козацькі забави» та майже 100 дітей у конкурсно - ігровій програмі «Грайлик»; 24 дитини взяли участь у змаганнях з шахів.

 
Новини освіти. Охтирку відвідав директор Українського центру оцінювання якості Надрукувати
17.06.09

· 26 травня на базі пунктів тестування ЗОШ № 1 та ЗОШ № 3 проходило зовнішнє незалежне оцінювання знань з математики випускників 11-х класів, у якому взяли участь 285 учнів загальноосвітніх шкіл міста. Контроль за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання з математики здійснювали доктор педагогічних наук, професор, директор Українського центру оцінювання якості освіти Лікарчук І.Л., доктор педагогічних наук, професор, директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Сидоренко О.Л.

 
Міський голова відзвітувала перед територіальною громадою Надрукувати
17.06.09

29 травня в МЦКіД «Кнєжа» відбувся звіт міського голови Ірини Демченко перед територіальною громадою міста. Впродовж години міський голова звітувала про роботу очолюваного нею виконавчого комітету та інших виконавчих органів міської ради з вирішення різноманітних питань життєдіяльності міста. Причому, основна увага у виступі була зосереджена не на досягненнях, а на проблемних питаннях та перспективах їх вирішення,

 
В школах міста пролунав "останній дзвоник" Надрукувати
12.06.09

29 травня в загальношкільних закладах міста відбулося свято «Останнього дзвоника», на якому побували та виступили міський голова, заступники міського голови, секретар міської ради та керуючий справами виконкому, керівники структурних підрозділів, ветерани Великої Вітчизняної війни, представники громадськості.

 
День "відкритих дверей" в реабілітаційному центрі для дітей-інвалідів Надрукувати
12.06.09

27 травня з нагоди відкриття КУ «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» в установі проведено день «відкритих дверей». Приурочено захід було Міжнародному дню захисту дітей. Під час відкриття реабілітаційного центру виступили міський голова Ірина Демченко, начальник головного управління праці та соціального захисту населення ОДА Валентина Шаповал, голова Сумської обласної профспілки працівників соціальної сфери Ігор Смірнов, Федорович, директор установи Людмила Гаврильченко та ін. Гості були ознайомлені з роботою Центру, досягненнями вихованців, виставкою виробів дитячої творчості. Також вони мали нагоду переглянути концертну програму, під час якої діти показали свою майстерність. Не обійшлося й без подарунків від спонсорів. Цього дня діти з особливими потребами отримали ксерокс, відеомагнітофон, пилосос, радіотелефон, картини, солодощі. За постійну допомогу та підтримку дітей з фізичними та розумовими вадами міським головою Демченко Іриною Іванівною були вручені подяки постійним меценатам Центру. В заході також взяли участь секретар міської ради, керуючий справами виконкому, заступники міського голови, депутати міської ради, благодійники.

 
<< Початок < Попередня 581 582 583 584 585 586 587 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
Графік проведення засідань постійних комісій на липень 2018 року
Детальніше...
 
Сумська обласна державна адміністрація інформує, що під патронатом Президентів України та Білорусі 4-25 жовтня 2018 року у м. Гомель, Республіка Білорусь відбудеться Перший форум регіонів України та Білорусі, а також виставка в рамках зазначеного вище комплексного заходу
Детальніше...
 
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України, державний вищий навчальний заклад (далі - Інститут), який входить до системи управління Міністерства соціальної політики України, проводить прийом на навчання за кошти Національного агентства України з питань державної служби: освітній ступінь магістра, спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування», заочна форма навчання. Термін навчання - 2,5 роки.
Детальніше...
 
18 липня 2018 о 09.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради
Детальніше...