.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Новини освіти Надрукувати
18.06.09

· З 4 по 6 червня учні 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Голець Марина та Гопко Віктор брали участь у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу науково-творчих робіт до 200-річчя від дня народження М.В. Гоголя в м. Полтаві. За результатами захисту науково-творчої роботи Голець Марина отримала диплом ІІІ ступеня.

 
Новини культури. Охтирський "Ягорі" заявив про себе Надрукувати
18.06.09

Цього року Кам'янець-Подільський вже втретє згуртовував на своїй квітучій подільській землі гостей з різних куточків світу. Старовинне місто гостинно відчинило двері для учасників фестивалю «Подільська веселка».

В рамках святкування Дня міста 29-31 травня 2009 року у Кам`янець-Подільському відбувся ІІІ Міжнародний фестиваль національних культур. Фестиваль являє собою велике дійство, складовими частинами якого є вивчення і популяризація історичного минулого, відродження культурно-мистецьких традицій та підтримання дружніх зв’язків з іноземними державами.

 
Комісія розглянула 3 заяви громадян Надрукувати
18.06.09

5 червня під головуванням заступника міського голови Юрія Гопка відбулося засідання комісії по розгляду заяв з питань надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам міста. На комісії розглянуто 3 заяви по наданню одноразової грошової допомоги.

 
На контролі координаційної ради стан репродуктивного здоров"я населення Надрукувати
18.06.09

5 червня заступник міського голови Юрій Гопко провів засідання координаційної ради по впровадженню програми «Репродуктивне здоров’я нації на період до 2015 року». Були розглянуті питання:

- стан обстеження репродуктивного населення та інфекції, що передаються статевим шляхом по місту Охтирка за І квартал 2009 року. Дотримання стандартів лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом;

- співпраця акушерсько-гінекологічної служби з наркологічною та соціальною службами. Профілактика небажаної вагітності у жінок з соціальної групи ризику;

- стан здоров’я дитячого населення міста, як складової частини репродуктивного здоров’я населення.

 
Заступник міського голови побував в ДНЗ "Теремок" Надрукувати
18.06.09

5 червня заступник міського голови Юрій Гопко провів виїзний прийом в ДНЗ «Теремок». На прийомі побувало близько 20 осіб. Порушувалися питання житлово-комунальної сфери, правопорядку.

 
Міський голова провела 3 прийоми громадян Надрукувати
18.06.09

Впродовж 2-4 червня міський голова Ірина Демченко провела ряд виїзних прийомів. 2 червня вона побувала у відділенні державного казначейства у м. Охтирка і Охтирському районі Сумської області, 3 червня - в ДНЗ «Казка», 4 червня - в ЗОШ № 3. Всього на прийомах побувало близько 100 осіб. Було порушено близько 10 питань, переважно з житлово-комунальної галузі.

 
Визначилися з першочерговими завданнями щодо реєстру виборців Надрукувати
18.06.09

2 червня начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Надія Кисличенко провела семінар-нараду з відповідальними працівниками за надання інформації до реєстру виборців організацій та установ міста. Під час наради йшлося про роботу щодо первинного уточнення реєстру виборців та подальшу співпрацю відділу з відповідними структурами. З вступним словом до присутніх звернулися міський голова Ірина Демченко та керуючий справами виконкому Ольга Сотнікова.

 
<< Початок < Попередня 581 582 583 584 585 586 587 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
Графік проведення засідань постійних комісій на липень 2018 року
Детальніше...
 
Сумська обласна державна адміністрація інформує, що під патронатом Президентів України та Білорусі 4-25 жовтня 2018 року у м. Гомель, Республіка Білорусь відбудеться Перший форум регіонів України та Білорусі, а також виставка в рамках зазначеного вище комплексного заходу
Детальніше...
 
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України, державний вищий навчальний заклад (далі - Інститут), який входить до системи управління Міністерства соціальної політики України, проводить прийом на навчання за кошти Національного агентства України з питань державної служби: освітній ступінь магістра, спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування», заочна форма навчання. Термін навчання - 2,5 роки.
Детальніше...
 
18 липня 2018 о 09.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради
Детальніше...