.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
В школах міста пролунав "останній дзвоник" Надрукувати
12.06.09

29 травня в загальношкільних закладах міста відбулося свято «Останнього дзвоника», на якому побували та виступили міський голова, заступники міського голови, секретар міської ради та керуючий справами виконкому, керівники структурних підрозділів, ветерани Великої Вітчизняної війни, представники громадськості.

 
День "відкритих дверей" в реабілітаційному центрі для дітей-інвалідів Надрукувати
12.06.09

27 травня з нагоди відкриття КУ «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» в установі проведено день «відкритих дверей». Приурочено захід було Міжнародному дню захисту дітей. Під час відкриття реабілітаційного центру виступили міський голова Ірина Демченко, начальник головного управління праці та соціального захисту населення ОДА Валентина Шаповал, голова Сумської обласної профспілки працівників соціальної сфери Ігор Смірнов, Федорович, директор установи Людмила Гаврильченко та ін. Гості були ознайомлені з роботою Центру, досягненнями вихованців, виставкою виробів дитячої творчості. Також вони мали нагоду переглянути концертну програму, під час якої діти показали свою майстерність. Не обійшлося й без подарунків від спонсорів. Цього дня діти з особливими потребами отримали ксерокс, відеомагнітофон, пилосос, радіотелефон, картини, солодощі. За постійну допомогу та підтримку дітей з фізичними та розумовими вадами міським головою Демченко Іриною Іванівною були вручені подяки постійним меценатам Центру. В заході також взяли участь секретар міської ради, керуючий справами виконкому, заступники міського голови, депутати міської ради, благодійники.

 
На сесії розглянули діяльність міліції Надрукувати
12.06.09

26 травня міський голова Ірина Демченко провела друге пленарне засідання 33 сесії міської ради. Розглядалися питання:

- про заходи щодо підготовки галузей економіки міста до роботи в осінньо-зимовий період 2009-2010 років;

- про діяльність МВ ГУМВС України в Сумській області щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності в місті;

- про стан погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах міста;

- про затвердження форми звіту витрат на надання медичної допомоги населенню Охтирського району;

 
Секретар міської ради провела засідання комісії Надрукувати
12.06.09

25 травня секретар міської ради Валентина Попович провела засідання комісії сприяння додержання законодавства про свободу совісті та релігійні організації. Розглянуто звернення мешканки с. Климентове Шиян Н.В., представника Церкви «Обновление» протестантського напрямку щодо проведення бесід у лікувальних установах міста.

 
Постраждалі від чорнобильської катастрофи діти оздоровлюватимуться в "Ювілейному" Надрукувати
28.05.09

25 травня 2009 року під головуванням заступника міського голови Юрія Гопка відбулося засідання комісії з питань санаторно-курортного лікування та оздоровлення дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. На засіданні комісії розглядалося питання про оздоровлення дітей в оздоровчому центрі «Ювілейний» з 02 червня по 22 червня 2009 року. Сформовано групу в кількості 10 дітей, які мають захворювання ендокринної системи, органів дихання, органів кровообігу та нервової системи.

 
В Охтирці відбулась міжнародна конференція Надрукувати
28.05.09

22  травня на базі міста Охтирка проведено секційне засідання міжнародної конференції «Позашкільна освіта: стратегії, інновації, практика».

Учасники конференції відвідали музей Космонавтики у ЗОШ № 2 , оглянули екологічну стежину у ЗОШ № 3. Презентація позашкільних навчальних закладів міста була проведена на базі відділу освіти Охтирської міської ради.

 
Відбулося засідання земельної комісії Надрукувати
28.05.09

21 травня голова постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища Олександр Марков провів чергове засідання комісії. Розглядалися питання:

- про заходи щодо підготовки галузей економіки міста до роботи в осінньо-зимовий період 2009-2010 років;

- інформація УЖКГ щодо вдосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста.

 
<< Початок < Попередня 571 572 573 574 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» 02-06 липня 2018 року в м. Одесі проводить семінар  з метою обговорення практичних аспектів реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та проектів нормативно- правових актів, що розроблені на виконання цього Закону.
 
Відповідно до листа Ради голів державних адміністрацій від 07.06.2018 № 05-02/118  у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток » відкривається нова програма бізнес стажування
 
За пропозицією голови комісії засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства відбудеться об 11:00 год. 20.06.2018
Детальніше...
 
22 червня 2018 року о 9.30  біля  братської могили радянських воїнів (міський  парк пл. Соборна)  відбудеться тематичний захід, присвячений дню скорботи і вшануванню  пам’яті жертв війни в Україні.
 
За пропозицією голів постійних комісій міської ради з питань гуманітарної політики та соціального захисту та з питань промисловості, підприємництва, транспорту і зв`язку  засідання комісій перенесено на 15.06.2018 о 08.00
Детальніше...
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю.