.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Новини освіти. Охтирська гімназія серед кращих в Україні Надрукувати
28.05.10
  • Охтирська гімназія стала призером Громадської акції «Флагмани освіти і науки України», отримавши диплом, що засвідчує перемогу у цьому конкурсі серед закладів нового типу. Інформацію про Охтирську гімназію занесено до книги «Флагмани освіти і науки України».

Організаторами Акції є Міністерство освіти і науки України, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти та Український видавничий центр "Галактика - С". Акція проводилась за підтримки Кабінету Міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Національної академії наук України, Академії педагогічних наук України.

  • 25.05. регіональною експертною радою по ліцензуванню та атестації закладів освіти Сумської області підтверджено висновок експертної комісії відділу освіти Охтирської міської ради щодо встановлення Охтирській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 достатнього рівня освітньої діяльності з видачею свідоцтва встановленого зразка.
 
Робота над уточненням Реєстру виборців продовжується Надрукувати
27.05.10
Image

26 травня в приміщенні міської ради керуючий справами виконкому Ольга Сотнікова провела нараду з керівниками організацій та установ та відповідальними особами за надання інформації до Державного реєстру виборців. На її початку до присутніх звернулась міський голова Ірина Демченко, яка зазначила про необхідність надання якісної інформації всіма суб’єктами. У виступі начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Надії Кисличенко йшлося про стан та якість реєстру виборців, аналіз роботи щодо його коригування за період з 08 лютого по 25 травня 2010 року, якість надання відповідей на запити відділу. Увагу присутніх було звернено на необхідність наведення ладу в нумерації будинків в місті, про що йтиметься на наступній нараді з представниками відповідних установ.

 
За 4 місяці в Охтирці створено 264 нових робочих місця Надрукувати
27.05.10

Цього ж дня в управлінні праці та соціального захисту населення Охтирської міської ради відбулось засідання координаційної ради з питань організації роботи зі створення нових робочих місць.

На засіданні розглянуті питання: про виконання рішень попередньої координаційної ради від 28.04.2010 р. Протокол № 4; про проведення обстежень робочою групою з легалізації зайнятості суб’єктів підприємницької діяльності.

Згідно моніторингу у січні - квітні 2010 року в усіх сферах економічної діяльності міста створено 264 нових робочих місця, у т.ч. на підприємствах міста – 55, для найманих працівників у фізичних осіб-підприємців – 106, зареєстровано 103 фізичні особи-суб’єкти підприємницької діяльності. Річне завдання виконано на 40,6 % (за планом – 33,4%). Ліквідовано за звітний період 339 робочих місць, у т.ч. на підприємствах міста – 108.

 
Підприємства-боржники як раніше на контролі в комісії Надрукувати
27.05.10

26 травня в управлінні праці та соціального захисту населення Охтирської міської ради відбулось засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На комісії розглянуті питання: про виконання рішень попередньої комісії; про виплату заробітної плати та погашення заборгованості з неї на підприємствах - боржниках міста станом на 01.05.2010 р.; про заробітну плату працівникам бюджетної сфери міста згідно місцевого бюджету, затвердженого на 2010 рік.

За результатами моніторингу станом на 1 травня 2010 року, заборгованість із заробітної плати склала 2396,1 тис.грн., у т.ч. на економічно–активних підприємствах – 2317,9 тис.грн. (ВАТ «Нафтопроммаш», ТОВ ІТЦ «Нові технології»), на підприємствах, проти яких порушено справу про банкрутство – 55,4 тис.грн. (ВАТ «Охтирсільмаш»), на економічно–неактивних – 22,8 тис.грн. (МПП «СААК»).

У травні 2010 року питання про стан погашення заборгованості із заробітної плати вже було розглянуто на засіданні виконавчого комітету міської ради, прийнято рішення від 19.05.2010 р. №115.

 
Шановні школярі, вчителі та вихователі, батьки учнів! Надрукувати
26.05.10
Image

Від щирого серця вітаємо вас зі святом останнього дзвоника, який сьогодні пролунає по всій Україні, сповістивши про закінчення чергового навчального року!

Для тих, хто закінчує школу, він відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості, означає початок складного, проте надзвичайно цікавого дорослого життя. Для тих, хто переступив поріг школи тільки минулого року, цей дзвоник знаменує взяття першої сходинки на довгому шляху до вершини знань. Для першокласників, як і для більшості інших школярів, перший дзвоник ознаменовує веселу пору канікул.

Ми бажаємо всім вам в цей чудовий травневий день святкового настрою, щирих посмішок і радісного спілкування. Упевненості вам в завтрашньому дні, міцного здоров’я і мирного неба над головою. Вірте у себе, в своє майбутнє і свою країну!

З повагою, міський голова Ірина Демченко

секретар міської ради Валентина Попович

 
На комісії слухали про репродуктивне здоров’я Надрукувати
26.05.10

25травня під головуванням заступника міського голови Юрія Гопка відбулося засідання координаційної ради з питань впровадження програми «Репродуктивне здоров’я нації до 2015 року в місті». Були розглянуті питання:

- стан організації та надання генетичної допомоги населенню міста;

- планування сім’ї. Проблемні питання в роботі кабінету планування сім ’ ї. Дошлюбне консультування. Про хід виконання п.2 протокольного рішення від 04.06. 2009 року;

- виконання наказу МОЗ України № 234 від 10.05.07р. «Про організацію профілактики внутрішньолікарняних інфекцій в акушерських стаціонарах». Про хід виконанняп.п.1,2 протокольного рішення № 3 від 01.10.2009 року.

З усіх питань прийняті відповідні рішення.

 
Відбулась апаратна нарада при міському голові Надрукувати
26.05.10

25 травня м іський голова Ірина Демченко провела апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуті питання:

- аналіз виконання, визначених розпорядженнями та дорученнями голови обласної державної адміністрації та рішеннями виконавчого комітету за 2009 рік (доповідала начальник управління економіки та інвестиційної політики Тетяна Кравченко)

 
<< Початок < Попередня 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.