.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Робоча нарада Надрукувати
19.09.13
dsc.jpg
Відбулась робоча нарада з обговорення питань художнього оформлення території, де планується встановлення скульптурної композиції Т. Г. Шевченку. 
В нараді взяли  участь в. о. міського голови, заступник міського голови, керівники відділів виконавчого комітету Охтирської міської ради, представники художньої школи, художники.  Були розглянуті ескізні пропозиції, підготовлені викладачами Охтирської художньої школи, вислухано пропозиції та побажання присутніх щодо належного естетичного оформлення куточка міста на перехресті вулиці Жовтневої та Ярославського, де в кінці жовтня на початку листопада 2013 року буде встановлено пам’ятник Т. Г. Шевченку. 

 
Працюють депутатські комісії Надрукувати
18.09.13
dsc_0142__.jpg

Розпочали роботу постійні депутатські комісії Охтирської міської ради перед черговою сесією міської ради.

18 вересня на засіданні постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища було розглянуто та обговорено питання, що стосуються затвердження положень про порядок оформлення права оренди земельних ділянок, продажу земельних ділянок під майном, продажу права оренди земельних ділянок, про розроблення детального плану території. Крім того, виносились питання щодо користування земельними ділянками, виготовленням технічної документації із землеустрою, наданням дозволу на розробку технічної документації із землеустрою. В процесі роботи комісії були внесені окремі зауваження та доповнення до проектів рішень міської ради, яка відбудеться 26 вересня 2013 року.

 
З днем рятівника! Надрукувати
16.09.13
Шановні працівники цивільного захисту України, ветерани рятувальної служби! 
Вітаю Вас з професійним святом – днем працівників цивільного захисту України!
Спасибі Вам за вірність обов’язку, за постійну бойову готовність,
за відданість своїй справі у порятунку людей
від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. 
Бажаю Вам спокійних чергувань, міцного здоров’я, злагоди в сім’ях та якомога менше тривожних викликів.
 
З повагою, в. о. міського голови О. В. Цілуйко

 
З Днем фізичної культури та спорту! Надрукувати
13.09.13
Шановні спортсмени, тренери, вчителі фізичного виховання, ветерани спорту, вболівальники та прихильники здорового способу життя.
Щиро вітаю Вас з Днем фізичної культури та спорту!
Своїми спортивними досягненнями ви прославляєте наше рідне місто не лише на теренах України, а й далеко за її межами. Зберігаючи та примножуючи спортивні традиції міста, ви зміцнюєте авторитет держави.
Бажаю Вам міцного здоров’я, гідних суперників, красивих перемог, мудрих тренерів та талановитих учнів, нехай Ваш спортивний талант допоможе досягти вершин будь-яких мрій та бажань.
 
В.о. міького голови О.В. Цілуйко 
 
Засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради Надрукувати
13.09.13
dsc_0103.jpg
13 вересня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Охтирської ради. Питання, що були винесені на засідання, стосувались  проведення конкурсів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, внесення доповнень до рішення виконавчого комітету Охтирської міської ради від 21.11.2012 №182 «Про затвердження плану діяльності виконавчого комітету Охтирської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік» та надання згоди на внесення змін до договору купівлі –продажу.
 
Відбувся виїзний прийом громадян Надрукувати
11.09.13
9 вересня 2013 року в приміщенні загальноосвітньої школи №5 відбувся виїзний прийом громадян в. о. міського голови О. В. Цілуйком, де пройшло обговорення проблемних питань мікрорайону Дачний та проблем міста в цілому. На прийомі були присутні заступники міського голови, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету Охтирської міської ради, керівники установ.
 
Хижак на Леваді Надрукувати
10.09.13
dscf4804.jpg
До виконавчого комітету Охтирської міської ради надійшло колективне звернення мешканців міста, які проживають в районі Левади з проханням вирішити проблему, що з’явилась через те, що поруч із житловими будинками на вулиці Енгельса оселилась хижа тварина.
За окремим дорученням в.о. міського голови О.В.Цілуйка 7 вересня 2013 року було організовано перевірку інформації про перебування на території міста в районі Левади хижака, скоріш за все, вовка, який завдав чимало шкоди та збитків мешканцям житлових будинків по вул. Енгельса.
 
<< Початок < Попередня 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської  ради оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат.
       Особам, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно подати до конкурсної комісії управління такі документи:
заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби;
заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого 
      самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання  
      корупції» за 2018 рік;
копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України (засвідчується кадровою службою);
2 фотокартки розміром 4х6 см;
копію військового квитка (для військовослужбовців або ійськовозобов’язаних).

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Охтирка, вул. Перемоги, 1.

      Інформацію щодо вимог до кандидатів можна отримати за адресою м. Охтирка, вул. Перемоги, 1,  каб. № 35 або за телефоном  4-15-30. 

 
 
       Відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», прийнято рішення відділу охорони здоров’я «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» :
 
Запрошуємо всіх бажаючих охтирчан та гостей нашого міста віком від 13 років та старше взяти участь у велопробігу до Дня велосипедиста та Дня Європи 18 травня 2019 року вулицями нашого міста.
Всім учасникам велопробігу бажано бути в шоломах та вишиванках.
Збір та реєстрація учасників розпочнеться о 09.30 біля міського центру культури і дозвілля.
Маршрут руху визначено наступний: збір біля КЗ «ОМЦКД» – вул. Незалежності – вул. Армійська – пров. Лісний – вул. Київська – площа Успенська – вул. Чкалова – вул. Батюка – вул. Широка – вул. Гастелло – вул. Шевченка – вул. Перемоги –площа Успенська – вул. Незалежності – площа Соборна – вул. Незалежності – КЗ «ОМЦКД».
Кожен велосипедист, який візьме участь у велопробігу, отримує картку учасника, яку зможе обміняти на подарунок під час участі у наступному велопробігу. Додаткова інформація буде оголошена під час проведення інструктажу з техніки безпеки.
Якщо Ви не зможете взяти участь у велопробігу, то побачите, як це роблять інші.