.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Охтирська гімназія запрошує до Європи Надрукувати
11.06.10
Image

10 червня на Європейській площі Охтирської гімназії відбулось яскраве та масштабне дійство – свято, присвячене Дню Європи. Другий рік поспіль шкільне подвір’я зібрало кілька сотень учнів гімназії, кожен з яких став учасником свята, вчителів та батьків, але, але відміну від 2009 року, цього разу особливо багато було гостей. Крім представників міської влади, працівників відділу освіти, керівників загальноосвітніх навчальних закладів, чимало гостей приїхало з обласного центру, серед яких представники управління освіти та науки Сумської ОДА, центру дозвілля молоді, євроклубів з двох сумських шкіл та волонтери Євросоюзу з Франції, Німеччини, Італії, Чехії.

На початку свята були представлені всі 27 країн Євросоюзу – з національними прапорами гостей на мові відповідних європейських країн вітали представники гімназійних родин. Після урочистого параду країн Євросоюзу до присутніх звернулися директор Охтирської гімназії Наталія Шейко, секретар міської ради Валентина Попович, представники євроклубу з Сум та філії Привабанку. Валентина Попович вручила грамоти міського голови педагогічному колективу, директору навчального закладу Наталії Шейко та її заступнику Зої Турчин, президенту Євроклубу Оксані Мироняк. Присутні мали змогу насолоджуватися виступами юних артистів, які представляли європейські країни у пісенному та хореографічному жанрах. Далі свято поширилось на всю територію гімназії. Гості мали змогу відвідати дитяче містечко Євроленд, яке будували наймолодші школярі, виставку домашніх тварин «В Європу – з другом», майстер-клас з орігамі, салон європейської краси, європейську сувенірну лавку, євродискотеку, шумове раллі, послідкувати за роботою дитячої телекомпанії «Єврасик», змаганнями з футболу та багатьма іншими заходами.

 
Юнак служитиме на комбінаті хлібопродуктів Надрукувати
11.06.10

10 червня в міськвиконкомі відбулось засідання міської комісії у справах альтернативної (невійськової) служби під головуванням заступника міського голови Юрія Гопка. На засіданні розглянуто питання про працевлаштування призовника Д. для проходження альтернативної (невійськової) служби.

Прийнято рішення направити призовника Д. на ДП «Охтирський комбінат хлібопродуктів» для проходження альтернативної (невійськової) служби. Керівник ДП «Охтирський комбінат хлібопродуктів» має у п’ятиденний термін після працевлаштування призовника повідомити міську комісію про його працевлаштування, крім того, щокварталу комісії надаватимуться відомості про використання ним робочого часу.

 
Відбулись депутатські навчання Надрукувати
11.06.10

10 червня в приміщенні міської ради проведено правове навчання депутатів Охтирської міської ради. Були розглянуті питання:

- законодавче забезпечення розвитку сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- про порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок та дотримання чинного законодавства у сфері містобудування;

- особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання якості знань випускників 11-х класів у 2010 році;

- про роботу спеціалізованого формування МЦСССДМ «Служба соціальної підтримки сімей»;

- про правові засади цивільного захисту;

- про надання компенсації багатодітним сім’ям;

- про соціальні допомоги, які гарантовані державою.

 
Охтирчани побували на урочистостях з нагоди ювілею повітряного аса Надрукувати
11.06.10
Image

8 червня делегація охтирчан у складі працівників органів місцевого самоврядування, міських громадських організацій ветеранів та «Маю честь» відвідала с.Ображіїївку Шосткинського району, де побувала на урочистостях з нагоди 90-річчя від дня народження Тричі Героя Радянського Союзу Івана Кожедуба. Охтирчани побували на урочистого мітингу, що відбувся біля пам’ятника знаменитому земляку. Під час мітингу виступили: голова Сумської обласної державної адміністрації Юрій Чмир, голова Сумської обласної ради Володимир Токар, народні депутати Володимир Даниленко та Юрій Сербін, заступник губернатора Курської області Російської Федерації Геннадій Плохих, племінниця ювіляра Ірина Кожедуб.

Йшлося про те, що на фронт Іван Микитович Кожедуб потрапив восени 1942 року. Менш ніж за 2 роки війни збив 62 ворожих літаки. Всього за роки війни здійснив 330 бойових вильотів. Івану Кожедубу тричі було присвоєно звання Героя Радянського Союзу, нагороджено двома орденами Леніна, сімома орденами Червоного Прапора, орденом Олександра Невського та орденом Вітчизняної війни 1-го ступеня, двома орденами Червоної Зірки та багатьма іншими орденами і медалями. У 1950-1953 рр. він брав участь у Корейській війні, де командував 324-ою винищувальною дивізією, яка першою освоїла реактивний «Міг-15». В 1985 році Івану Кожедубу присвоєно військове звання маршала авіації. Помер І.М.Кожедуб 8 серпня 1991 року в Москві, поховано його на Новодівичому цвинтарі.

 
Охтирчани візьмуть участь в урочистостях Надрукувати
09.06.10

7 червня м іський голова Ірина Демченко провела апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуто питання:

- про роботу КУ «Охтирський міський територіальний центр соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян, пенсіонерів і інвалідів» (доповідала директор Ольга Коваленко)

Крім того, міський голова подякувала керівникам структурних підрозділів міської ради, які забезпечили проведення на високому рівні загальноміських заходів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Під час «апаратки» також йшлося про участь делегації охтирчан в урочистостях з нагоди 90-річчя від Дня народження тричі Героя Радянського Союзу Івана Кожедуба, що відбудуться 8 червня в с. Ображіївка Шосткинського району.

 
Шановні журналісти! Надрукувати
04.06.10

Щиро та сердечно вітаємо вас із професійним святом!

Ви не лише повідомляєте про події, що відбуваються в нашому краї, а й впливаєте на розвиток суспільних процесів. Ваша праця слугує реалізації одного з основоположних прав і свобод людини - права на отримання інформації та свободу слова. Без вашої активної і відповідальної участі у формуванні громадської думки неможлива побудова демократичного і відкритого громадянського суспільства, за що вас недаремно називають четвертою владою.

В день професійного свята бажаємо вам, дорогі журналісти, всім, хто сповна відданий покликанню нести в народ високе слово правди, віру в майбуття і соціальний оптимізм, доброго здоров’я і творчих успіхів, шани від людей, сімейних гараздів та особистого щастя! Сподіваємося, що ваше друковане та публічно мовлене слово завжди нестиме людям прагнення до злагоди, оптимізму, впевненості у майбутньому.

Родинного тепла вам і гарних журналістських тем!

З повагою, міський голова Ірина Демченко

секретар міської ради Валентина Попович

 
На сесії розглянуто 3 «бюджетні питання» Надрукувати
04.06.10
Image

Сьогодні міський голова Ірина Демченко провела пленарне засідання 49 (позачергової) сесії міської ради. Були розглянуті питання:

- про внесення змін до бюджету міста на 2010 рік;

- про надання управлінню фінансів Охтирської міської ради права на отримання короткотермінових позичок у 2010 році.

- про визнання рішення Охтирської міської ради від 18.11.2008 р. № 613-МР таким, що втратило чинність.

 
<< Початок < Попередня 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.
 
За інформацією Посольства України в Королівстві Марокко, у період з 24 по 27 жовтня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі м. Касабланки (Королівство Марокко) відбудуться три виставки: спеціалізована міжнародна виставка електроенергії, освітлення, електротехніки і автоматизації «Elec expo», міжнародна виставка відновлюваної енергії та енергоефективності «EneR Event» та міжнародна виставка компонентів впроваджувальних електронних систем «Tronika Expo»
Детальніше...
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.