.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Сьогодні День усиновлення Надрукувати
30.09.13
1561.jpg
Висловлюю велику вдячність  всім, хто не байдужий до дитячої долі. Ви дали кожній дитині, яка зростає у Вашій сім’ї, найважливіше – щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.Доземний уклін та найщиріші вітання усиновителям, прийомним батькам, опікунам, піклувальникам з нагоди Дня усиновлення, який щорічно відзначаємо 30 вересня в день Віри, Надії, Любові та матері їх  Софії. Імена святих  символізують найкращі чесноти людей, що приймають в родини дітей, які за різних життєвих обставин втратили свою сім’ю.
Хай повниться дитячим щасливим сміхом Ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти. Хай щедрість та милосердя Ваших душ заради наших дітей примножиться з кожним днем, а Віра, Надія і Любов не покидає Ваші серця!
Зичу всім здоров’я, тепла та благополуччя.
В. о. міського голови О. В. Цілуйко 

 
43 сесія міської ради Надрукувати
26.09.13

dsc_0431.jpg Відбулась чергова 43 сесія Охтирської міської ради. на порядку денному стояли 35 питань, що стсувались життєдіяльності міста. На початку засідання в. о. міського голови представив присутнім начальника служби безпеки України в нашому місті Сазонова В. В. Далі були заслухані депутатські запити, на виконання яких, секретарем міської ради, в. о. міського голови О. В. Цілуйком були відразу надані доручення відповідальним виконавцям. Сесією прийнято рішення щодо внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Охтирка на 2013 рік, про укладання Меморандуму про співробітництво між Охтирською міською радою та Інспекцією з питань захисту прав споживачів у Сумській області, про затвердження складу наглядової ради у сфері розподілу соціального житла. Крім цього, були внесені зміни до бюджету міста на 2013 рік, затверджено положення про порядок оформлення права оренди, продажу та права оренди земельних ділянок у місті. Депутати міської ради одноголосно проголосували за затвердження положень про сектор дозвільних процедур та про Центр надання адміністративних послуг. Динамічно та конструктивно були відпрацьовані інші питання, з матеріалами сесії можна буде ознайомитись на офіційному сайті міської ради. 

 

 

 

 

 
Про включення систем опалення в приміщеннях закладів освіти, КЗ «Охтирська ЦРЛ» Надрукувати
25.09.13

Підписано розпорядження міського голови від 25.09.2013 року №144-р "Про включення систем опалення в приміщеннях закладів освіти, КЗ "Охтирська ЦРЛ".
Розглянувши звернення комунального закладу «Охтирська ЦРЛ», відділу освіти , молоді та спорту Охтирської міської ради, на підставі рішення міської комісії з питань техногенного-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (Протокол №8 від 25.09.2013 р.), відповідно до п.5 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення»,  з метою дотримання теплового режиму в приміщеннях дошкільних і загальноосвітніх закладів відділу освіти, молоді та спорту, КЗ «Охтирська ЦРЛ», керуючись п.20 ч.4 ст.42, п.1 ч.3 ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Відділу освіти, молоді та спорту  Охтирської міської ради (Лучко О.М.), комунальному закладу «Охтирська центральна районна лікарня» (Збаражський П.П.), розпочати опалювальний період дошкільних і загальноосвітніх закладів освіти та КЗ «Охтирська ЦРЛ», які підключені до мереж централізованого теплопостачання чи опалюються від котелень, що працюють на природному газі, твердому паливі з 25 вересня 2013 року.
2. Охтирській філії ТОВ «Брок-Енергія» (Пляцук Л.Д.) забезпечити постачання теплової енергії дошкільним і загальноосвітнім закладам освіти, та КЗ «Охтирська ЦРЛ»  з 25 вересня 2013 року.
3. Охтирському УЕГГ ПАТ «Сумигаз» (Френкель І.Д.) забезпечити газопостачання  котельням дошкільних та загальноосвітніх закладів освіти та охорони здоров’я з 25 вересня 2013 року.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на  заступника міського голови Юрка Г.М.

В.о. міського голови             О.В.Цілуйко

 
Заходи до Дня партизанської слави Надрукувати
23.09.13
dsc_0206.jpgЗ нагоди Дня партизанської слави, на виконання розпорядження голови Сумської ОДА від 30.08.2013 №364-ОД «Про відзначення в Сумській області у 2013 році Дня партизанської слави» в місті Охтирка 20 вересня відбувся  урочистий мітинг
До присутніх на мітингу звернувся в. о. міського голови О. В. Цілуйко з словами привітань. Зокрема він зазначив, що відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над фашизмом, відновленням історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали.
 
Кабінет рентгенівської компютерної томографії працює. Надрукувати
20.09.13

njvjuhfa.jpg
На виконання соціальних ініціатив Президента України В. Ф. Януковича та за  підтримки  губернатора  Сумської області Ю. П. Чмиря на базі комунального підприємства «Охтирська центральна районна лікарня» за адресою: м. Охтирка, вул. Петровського, 15, відкрито кабінет рентгенівської комп’ютерної томографії.
Запрошуємоохтирчан та жителів Охтирського району на безкоштовне діагностичне обстеження стану здоров’я на новому високоякісному рентгенівському комп’ютерному томографі TSX-034A Alexion Super 16. 


 
Запрошуємо долучитись до акції «Чиста Україна - чиста Земля» Надрукувати
19.09.13
До уваги керівників підприємств, установ, організацій 
та мешканців міста!

З метою забезпечення чистоти і порядку, збереження та примноження зелених насаджень, поліпшення естетичного, санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування і відпочинку населення, Виконавчий комітет Охтирської міської ради та управління житлово-комунального господарства Охтирської міської ради запрошує Вас взяти активну участь у акції «Чиста Україна - чиста Земля», яка буде проходити в місті з 20 по 23 вересня 2013 року. Ми повинні думати про майбутнє покоління, дбати про своє довкілля, вчитися відповідати за місце, де народилися, живимо і працюємо. Тільки спільними зусиллями ми зможемо покращити санітарний, естетичний та екологічний стан нашого рідного міста, що буде вагомим внеском в справу благоустрою нашої держави в цілому та підтримки міста Охтирка на гідному рівні серед інших міст України

 
Встановлено тарифи для бюджетних установ Надрукувати
19.09.13
Повідомлення
Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг №158 від 13.09.2013р. «Про встановлення тарифу на централізоване водовідведення ДП «Водоочистка» ТОВ «Водоторгприлад» встановлено тариф на централізоване водовідведення 
для бюджетних установ – 4,07 грн. за 1 куб. метр (без ПДВ)
  – 4,88 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ).
Постанова набирає чинності з 01 жовтня 2013 року.

ТОВ «Водоторгприлад»
__123.jpg
 
<< Початок < Попередня 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської  ради оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат.
       Особам, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно подати до конкурсної комісії управління такі документи:
заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби;
заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого 
      самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання  
      корупції» за 2018 рік;
копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України (засвідчується кадровою службою);
2 фотокартки розміром 4х6 см;
копію військового квитка (для військовослужбовців або ійськовозобов’язаних).

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Охтирка, вул. Перемоги, 1.

      Інформацію щодо вимог до кандидатів можна отримати за адресою м. Охтирка, вул. Перемоги, 1,  каб. № 35 або за телефоном  4-15-30. 

 
 
       Відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», прийнято рішення відділу охорони здоров’я «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» :
 
Запрошуємо всіх бажаючих охтирчан та гостей нашого міста віком від 13 років та старше взяти участь у велопробігу до Дня велосипедиста та Дня Європи 18 травня 2019 року вулицями нашого міста.
Всім учасникам велопробігу бажано бути в шоломах та вишиванках.
Збір та реєстрація учасників розпочнеться о 09.30 біля міського центру культури і дозвілля.
Маршрут руху визначено наступний: збір біля КЗ «ОМЦКД» – вул. Незалежності – вул. Армійська – пров. Лісний – вул. Київська – площа Успенська – вул. Чкалова – вул. Батюка – вул. Широка – вул. Гастелло – вул. Шевченка – вул. Перемоги –площа Успенська – вул. Незалежності – площа Соборна – вул. Незалежності – КЗ «ОМЦКД».
Кожен велосипедист, який візьме участь у велопробігу, отримує картку учасника, яку зможе обміняти на подарунок під час участі у наступному велопробігу. Додаткова інформація буде оголошена під час проведення інструктажу з техніки безпеки.
Якщо Ви не зможете взяти участь у велопробігу, то побачите, як це роблять інші.