.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Відзначення Почесною грамотою Кабінету Міністрів України Надрукувати
20.11.12
dsc_1846.jpg
Почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагороджено Троценка Володимир Іванович – голову Охтирської  міської організації ради ветеранів. 
Троценко Володимир Іванович, очолює Організацію, яка об’єднує в своїх рядах покоління, які захистили країну від фашистських загарбників, відбудували могутню державу, самовіддано працювали задля зміцнення її економіки і добробуту народу. 
Як голова, Володимир Іванович, бере участь в громадсько-політичному житті, виявляє ініціативу щодо прийняття рішень, захищаючих права і гідність ветеранів, пенсіонерів, всіх громадян похилого віку, постійно співпрацює з органами самоврядування, господарськими, підприємницькими структурами, з об’єднаннями громадян, головними напрямками діяльності яких є економічне і духовне становлення України, мир і злагода в суспільстві і які беруть участь у розв’язанні проблем, що турбують ветеранів, пенсіонерів, усіх громадян похилого віку.
 
Шановні студенти! Надрукувати
16.11.12
17 листопада має особливе значення для студентів всього світу, адже це – Міжнародний день студента. Це свято зближує та об’єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.
Бажаємо студентству здоров’я та творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх юначих мрій і життєвих планів.
Хай Ваші студентські роки будуть незабутніми та сповненими веселих подій! Бережіть ті спогади, які Ви отримуєте в студентському житті! Зі святом!
 
В.о. міського голови Цілуйко О.В. 
 
16 – листопада - День працівників радіо, телебачення та зв’язку України. Надрукувати
16.11.12
20111116122354.jpg
Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!
Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.
Працівники радіо, телебачення та зв’язку виконують надзвичайно важливе завдання – задовольняють зростаючі потреби суспільства в об’єктивній та неупередженій інформації, надійному та якісному зв’язку.
Ви щоденно приходите в кожну українську оселю, висвітлюючи перебіг подій у світі, в Україні та на Охтирщині, активно долучаючи громадян до складних процесів сьогодення, відкриваючи широкі можливості для людських контактів та спілкування. Ваша галузь є основою інноваційного розвитку держави.
 
Заклади освіти міста прийняли участь у фестивалі. Надрукувати
16.11.12
dsc_1821.jpg
В рамках I етапу обласного культурно-мистецького фестивалю «Талантами уславлена земля – це рідна Сумщина моя» відзвітували освітяни міста. Презентація, підготовлена закладами освіти, була на високому рівні, чудова концертна програма порадувала глядачів. Насправді талановитими особистостями славиться наша Охтирська земля! На таких заходах розумієш: збереження справжніх людських цінностей – це найголовніше. 
Особливо порадували виступи дітей, їх творчій підхід, талант і співоча душа, енергія та натхнення.
 
Виїздні прийоми громадян у ЖЕКах міста тривають. Надрукувати
14.11.12
sib.jpg
Продовжують проводити особисті прийоми громадян керівники міських управлінь на відділів безпосередньо на території житлово-експлуатаційих контор. На активізації роботи міських служб щодо вирішення проблем у сфері ЖКГ наполягає в.о. міського голови О.В. Цілуйко, саме тому місцями проведення виїзних прийомів визначені:
ПП «СІБ», пров. Штагера, 2 – 14 листопада 2012року, 12 грудня 2012 року
Час прийому з 16.00. до 18.00. год.
 
Кроки до повноцінного життя Надрукувати
09.11.12
cssdm1.jpg
Сьогодні 09.11.2012 року в Охтирській міській бібліотеці міськрайонною кримінально – виконавчою інспекцією спільно з Охтирським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була організована зустріч неповнолітніх, засуджених з випробуванням, або умовно засуджених з представниками Охтирського міськрайонного центру зайнятості та представниками КЗ "Охтирська ЦРЛ" (лікар-нарколог, інфекціоніст, кабінет «Клініка дружня до молоді»). Метою зустрічі спеціалістів з неповнолітніми було формування у неповнолітніх навичок ведення здорового способу життя, зайнятості, навчання та недопущення скоєння повторних злочинів.
 
Новий міст через річку Охтирка Надрукувати
02.11.12
dsc_1662.jpg
2 листопада 2012 року в місті відкрито новий міст через річку Охтирка в районі вул. Шмідта. Дана подія відбулась завдяки спільним зусиллям міської влади,  депутата  Охтирської міської ради Олексія Сугака, містобудівельного підрозділу військової частини А-0563, обласного благодійного фонду «Благовіст», НГВУ «Охтирканафтогаз». 
В рекордний термін був  збудований і подарований охтирчанам новий міст.
Підрозділ військової частини надав допомогу у ремонті мосту та провів тактико-спеціальні заняття по відновленню низько-водного дерев’яного мосту, що підвищило рівень професійної майстерності особового складу військової частини А-0563.
 
<< Початок < Попередня 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

З 01 квітня 2019 року футбольне поле в міському парку буде відчинено в зв’язку з настанням сприятливих погодних умов.
З метою формування чіткого графіку роботи футбольного поля просимо всіх, хто бажає проводити організовані групові ігри та заняття, звертатися до відділу молоді та спорту Охтирської міської ради з 8.00 до 16.00 щодня, крім вихідних, за адр.: вул. Незалежності, 11, кабінет №15
 
25 березня о 14.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться навчання депутатів міської ради з питання реформування системи охорони здоров я на вторинному рівні надання медичної допомоги
 
У період з 05 по 10 листопада 2019 року у м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послуг «China International Import Expo»  - найбільший захід Китаю за підтримки керівництва та Уряду Китаю, урядів провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій країни за кордоном та профільних асоціацій
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 25.03.2019 по 31.03.2019
Детальніше...
 
Реєстр об'єктів власності територіальної громади м.Охтирка, що можуть бути передані в оренду
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики засідання комісії перенесено на 14.00 годину 21.03.2019