.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Новини культури. Охтирський "Ягорі" заявив про себе Надрукувати
18.06.09

Цього року Кам'янець-Подільський вже втретє згуртовував на своїй квітучій подільській землі гостей з різних куточків світу. Старовинне місто гостинно відчинило двері для учасників фестивалю «Подільська веселка».

В рамках святкування Дня міста 29-31 травня 2009 року у Кам`янець-Подільському відбувся ІІІ Міжнародний фестиваль національних культур. Фестиваль являє собою велике дійство, складовими частинами якого є вивчення і популяризація історичного минулого, відродження культурно-мистецьких традицій та підтримання дружніх зв’язків з іноземними державами.

 
Комісія розглянула 3 заяви громадян Надрукувати
18.06.09

5 червня під головуванням заступника міського голови Юрія Гопка відбулося засідання комісії по розгляду заяв з питань надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам міста. На комісії розглянуто 3 заяви по наданню одноразової грошової допомоги.

 
На контролі координаційної ради стан репродуктивного здоров"я населення Надрукувати
18.06.09

5 червня заступник міського голови Юрій Гопко провів засідання координаційної ради по впровадженню програми «Репродуктивне здоров’я нації на період до 2015 року». Були розглянуті питання:

- стан обстеження репродуктивного населення та інфекції, що передаються статевим шляхом по місту Охтирка за І квартал 2009 року. Дотримання стандартів лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом;

- співпраця акушерсько-гінекологічної служби з наркологічною та соціальною службами. Профілактика небажаної вагітності у жінок з соціальної групи ризику;

- стан здоров’я дитячого населення міста, як складової частини репродуктивного здоров’я населення.

 
Заступник міського голови побував в ДНЗ "Теремок" Надрукувати
18.06.09

5 червня заступник міського голови Юрій Гопко провів виїзний прийом в ДНЗ «Теремок». На прийомі побувало близько 20 осіб. Порушувалися питання житлово-комунальної сфери, правопорядку.

 
Міський голова провела 3 прийоми громадян Надрукувати
18.06.09

Впродовж 2-4 червня міський голова Ірина Демченко провела ряд виїзних прийомів. 2 червня вона побувала у відділенні державного казначейства у м. Охтирка і Охтирському районі Сумської області, 3 червня - в ДНЗ «Казка», 4 червня - в ЗОШ № 3. Всього на прийомах побувало близько 100 осіб. Було порушено близько 10 питань, переважно з житлово-комунальної галузі.

 
Визначилися з першочерговими завданнями щодо реєстру виборців Надрукувати
18.06.09

2 червня начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Надія Кисличенко провела семінар-нараду з відповідальними працівниками за надання інформації до реєстру виборців організацій та установ міста. Під час наради йшлося про роботу щодо первинного уточнення реєстру виборців та подальшу співпрацю відділу з відповідними структурами. З вступним словом до присутніх звернулися міський голова Ірина Демченко та керуючий справами виконкому Ольга Сотнікова.

 
Виїзний прийом міського голови Надрукувати
18.06.09

1 червня міський голова Ірина Демченко провела виїзний прийом громадян в ЗОШ № 6. На прийомі побувало 24 особи.

 
<< Початок < Попередня 561 562 563 564 565 566 567 568 569 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

26 травня о 10.00 в спортивній залі ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбудеться міський командний турнір "Кубок міського голови" з настільного тенісу серед дітей та дорослих. Збір учасників о 9.30. Запрошуємо команди підприємств, установ, організацій міста, жителів та учнів навчальних закладів.
 
З 5 по 10 листопада 2018 р. в м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) буде проходити міжнародна виставка “China International Import Expo 2018
 

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.05.2018 по 27.05.2018

Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка
Детальніше...
 
Про намір ДП «Водоочистка»  ТОВ «Водоторгприлад» здійснити зміну діючих тарифів на  централізоване водовідведення 
Детальніше...
 
У 2017 році під час проведення Другого Українського форуму Шовкового шляху між Альянсом міст Шовкового шляху та Сумською обласною державною адміністрацією було підписано Меморандум про взаєморозуміння