.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Юні ракетомоделісти охтирської міської СЮТ зустрічали гостей Надрукувати
15.10.13
12 жовтня 2013 року в районі с. Кардашівка Охтирського району Охтирською міською станцією юних техніків проведено відкриті  міські змагання з ракетомодельного спорту. Змагання проводилося в 3 класах ракет:
ракета S-3-A «Парашут», ракета S-6-A «Стрімер», ракета  S-9-A «Ротошут».
У відкритих змаганнях місто Охтирку представляла команда гуртка «Ракетомоделювання» Охтирської СЮТ (Соловей Тарас, Макаренко Едуард, Тесленко Андріан, кер. Веселов І.В.), а в особистому заліку – бажаючі юні та досвідчені ракетомоделісти, які не ввійшли до складу команди м. Охтирки.
 
Апаратна нарада Надрукувати
14.10.13
Апаратна нарада у виконавчому комітеті Охтирської міської ради 14 жовтня розпочалась з привітання присутніх виконуючим обов’язки міського голови О. В. Цілуйком з нагоди свята Покрови. За окремим дорученням в. о. міського голови від сьогодні започатковано проведення просвітницької роботи серед громади щодо видатних історичних подій та постатей в історії міста Охтирка в різні періоди. Директор КЗ «Охтирський краєзнавчий музей» Залавська Т. Б. проінформувала присутніх про життя та діяльність Г. С. Сковороди.
В робочому порядку була заслухана доповідь начальника управління житлово-комунального господарства Ю. Л. Фальченка щодо початку опалювального періоду. Було зазначено, що в цілому всі об’єкти та заклади соціальної сфери розпочали опалювальний сезон з 25 вересня, багатоквартирні житлові будинки та індивідуальні планово підключені до систем теплопостачання ОФ  «ТОВ «Брок-Енергія» з 1 жовтня.
На виконання доручення в. о. міського голови щодо стану надання послуг по вивезенню твердих побутових відходів на території міста Ю. Л. Фальченко повідомив про створення робочої групи, яка працює над питанням вирішення проблеми з упорядкування процесу організації вивезення ТПВ з території міста.

 
З професійним святом Надрукувати
11.10.13
159.jpg
Шановні працівники державної санітарно-епідеміологічної служби!
 
Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята.
Бажаю Вам міцно стоїти на варті здоров'я і працездатності людей, захищати їх від небезпечних інфекційних захворювань та при цьому бути здоровими і щасливими громадянами нашої країни.
 
З повагою, в. о. міського голови О. В. Цілуйко
 
З днем юриста! Надрукувати
08.10.13
images2.jpg
Шановні юристи!
В день Вашого професійного свята бажаю Вам і надалі гідно нести велику місію добра в захисті конституційних прав та свобод громадян нашої незалежної держави, бути справжніми хранителями моральності та милосердя, гарантами справедливості та порядку.  
Переконаний, що служіння його величності Закону було і надалі залишатиметься життєвим кредо усіх правників нашого міста, а знання, досвід, високі людські якості забезпечать становлення України, як правової держави.
Здоров’я  Вам, благополуччя, успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права, справедливості, гуманізму і добра!
 
З повагою, в. о. міського голови О. В. Цілуйко 

 
Прийом громадян Надрукувати
08.10.13
07.10.2013 року в приміщенні виконавчого комітету Охтирської міської ради відбувся черговий прийом громадян з особистих питань в. о. міського голови Цілуйком О. В. На прийомі мешканцями міста були порушені питання житлово-комунального господарства, земельних відносин та з приводу присвоєння адреси. 
Підняті питання перебувають на особистому контролі у в. о. міського голови, відповідним службам надано доручення щодо необхідності вирішення піднятих проблем.

 
Засідання архітектурно-містобудівної ради Надрукувати
08.10.13
dsc_0733.jpg
Членами архітектурно-містобудівної ради на черговому її засіданні було розглянуто запропоновану проектантом замовника передпроектну пропозицію по реконструкції об’єктів нерухомості на території міського парку відпочинку по вул. Жовтневій, 31 та ескізну пропозицію по розташуванню рекламного засобу на фасаді будівлі по вул. Батюка, 47. 
Присутні уважно вислухали виступаючих, після чого було прийнято відповідні рішення, надано необхідні консультації та рекомендації.

 
Привітали освітян Надрукувати
07.10.13
dsc_0797.jpg
В районному будинку культури 4 жовтня освітяни міста відзначили своє професійне свято.
За багаторічну плідну роботу на освітянській ниві 2 охтирських вчителів нагороджені грамотами Міністерства освіти та науки України, 3 педагоги отримали подяки міського голови, 23 працівника закладів освіти міста були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Охтирської міської ради. Переможцям міського конкурсу «Мій перший день у школі» були вручені грамоти і подарунки дітям та подяки батькам. 

 
<< Початок < Попередня 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської  ради оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат.
       Особам, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно подати до конкурсної комісії управління такі документи:
заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби;
заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого 
      самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання  
      корупції» за 2018 рік;
копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України (засвідчується кадровою службою);
2 фотокартки розміром 4х6 см;
копію військового квитка (для військовослужбовців або ійськовозобов’язаних).

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Охтирка, вул. Перемоги, 1.

      Інформацію щодо вимог до кандидатів можна отримати за адресою м. Охтирка, вул. Перемоги, 1,  каб. № 35 або за телефоном  4-15-30. 

 
 
       Відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», прийнято рішення відділу охорони здоров’я «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» :
 
Запрошуємо всіх бажаючих охтирчан та гостей нашого міста віком від 13 років та старше взяти участь у велопробігу до Дня велосипедиста та Дня Європи 18 травня 2019 року вулицями нашого міста.
Всім учасникам велопробігу бажано бути в шоломах та вишиванках.
Збір та реєстрація учасників розпочнеться о 09.30 біля міського центру культури і дозвілля.
Маршрут руху визначено наступний: збір біля КЗ «ОМЦКД» – вул. Незалежності – вул. Армійська – пров. Лісний – вул. Київська – площа Успенська – вул. Чкалова – вул. Батюка – вул. Широка – вул. Гастелло – вул. Шевченка – вул. Перемоги –площа Успенська – вул. Незалежності – площа Соборна – вул. Незалежності – КЗ «ОМЦКД».
Кожен велосипедист, який візьме участь у велопробігу, отримує картку учасника, яку зможе обміняти на подарунок під час участі у наступному велопробігу. Додаткова інформація буде оголошена під час проведення інструктажу з техніки безпеки.
Якщо Ви не зможете взяти участь у велопробігу, то побачите, як це роблять інші.