.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
В Охтирці відзначили День Соборності України Надрукувати
22.01.10

З нагоди Дня Соборності України сьогодні відбулося покладання квітів до погруддя Тараса Шевченка, в якому взяли участь керівники виконавчих органів міської ради та міської організації Всеукраїнського товариства «Просвіта». Заходи з нагоди 91-ї річниці Злуки УНР та ЗУНР також відбулись в закладах освіти та культури.

 
Відбулось засідання координаційної ради з питань організації роботи зі створення нових робочих місць Надрукувати
22.01.10

21 січня в залі засідань міськвиконкому під головуванням заступника міського голови Коваленка Ю.І. відбулось засідання координаційної ради з питань організації роботи зі створення нових робочих місць.

На засіданні розглянуті питання: про роботу, проведену у 2009 році з питань створення нових робочих місць; про результати обстежень робочою групою суб’єктів підприємницької діяльності у 2009 році;

 
Відбулось засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати Надрукувати
22.01.10

21 счня в залі засідань міськвиконкому відбулось засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням заступника міського голови Коваленка Ю.І.

На комісії розглянуті питання: про виконання рішень попередньої комісії; про виплату заробітної плати та погашення заборгованості з неї на підприємствах - боржниках міста, зокрема на ВАТ «Нафтопроммаш», станом на 01.01.2010 р.

Станом на 1 січня 2010 року заборгованість із заробітної плати на підприємствах – боржниках міста склала 2606,4 тис.грн., у т.ч. на економічно – активних – 2240,0 тис.грн. (ВАТ «Нафтопроммаш»), на підприємствах, проти яких порушено справу про банкрутство –343,6 тис.грн. ( ВАТ«Охтирсільмаш»).

 
Відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів Надрукувати
22.01.10

20 січня під головуванням першого заступника міського голови Анатолія Вавенка відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, на якому розглянуто 6 питань. Прийняті відповідні рішення.

 
Вітання Надрукувати
20.01.10

Шановні охтирчани!

Щиро вітаємо вас з Днем Соборності України!

День 22 січня 1919 року, коли на Софіївському майдані в Києві було проголошено Акт злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, втілює віковічні прагнення українців жити однією сім’єю, на своїй землі, у своїй суверенній державі. Проголошена 91 рік тому ідея соборності ознаменувала відродження Української державності та національної гідності.

На жаль, лише більш як через сім десятиріч Україні вдалося остаточно реалізувати ідею соборності. Сьогодні перед всіма нами стоїть завдання напруженої праці, об’єднання зусиль заради щастя, добробуту та процвітання всіх наших громадян, рідно ї Охтирки, всієї української держави. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

З нагоди свята бажаємо вам міцного здоров’я, злагоди і взаємопорозуміння, щастя, наснаги та добра. В єднанні наша сила!

З повагою,

міський голова Ірина Демченко

секретар міської ради Валентина Попович

 
На засіданні виконкому прийнято 16 рішень Надрукувати
20.01.10

Сьогодні в.о. міського голови Анатолій Вавенко провів січневе засідання виконавчого комітету, під час якого розглянуто та прийнято рішення з 16 питань. Серед них:

- про основні напрямки підготовки і завдання цивільного захисту м. Охтирки на 2010 рік;

- про стан роботи із зверненнями громадян за 2009 рік;

- про встановлення розміру плати для батьків за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах;

- про внесення доповнення до рішення виконавчого комітету Охтирської міської ради від 18.11.2009

 
Проведена апаратна нарада при міському голові Надрукувати
20.01.10

18 cічня в.о. міського голови Анатолій Вавенко провів апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуто питання:

- звіт начальника відділу у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту про виконання делегованих повноважень відділу за 2009 рік (доповідав головний спеціаліст відділу Олександр Тітенков).

 
<< Початок < Попередня 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

23 серпня 2018 року з 16.00 години в міському парку відбудеться відкриття спортивних майданчиків: футбольного поля, комплексу спортивних тренажерів та скейт-парку. На вас чекають тематичні майстер класи. Перший футбольний турнір на полі з штучним покриттям пройде, як раніше зазначалося, 24 серпня з 9.00 години. Будь ласка, перегляньте свої плани, збирайте своїх друзів та станьте учасниками заходу, якого чекали не один рік.
 
30.08.2018 о 10:00 на базі  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 імені Р.К. Рапія відбудеться  педагогічна конференція на тему «Освіта міста  Охтирки  на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2017-2018 навчального року та основні завдання на 2018- 2019 навчальний рік».
 

ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» (Охтирська ТЕЦ) повідомляє, що з 20.08.2018 р. по 23.08.2018 р. на теплових мережах міста повторно будуть проводитися гідравлічні випробування. Усім абонентам необхідно відключити свої дільниці тепломережі з метою запобігання пошкоджень систем теплопостачання, затоплення водою будівель і споруд, а також організувати постійний нагляд на період випробувань.

 
Для організації футбольних тренувань та ігор на футбольному полі в міському парку, недопущенння випадків непорозумінь між гравцями, просимо всіх бажаючих подати свої заявки для формування графіку роботи майданчика з штучним покриттям
Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо встановлення погруддя Ахтирченку М.І.  на Алеї Слави у місті Охтирка
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 20.08.2018 по 26.08.2018
Детальніше...