.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Впродовж дня в міській раді працювали дві постійні комісії Надрукувати
29.04.10

Як і напередодні, 22 квітня відбулися засідання двох постійних комісій: з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства (голова Микола Кириченко) та з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища (Голова Олександр Марков). Були розглянуті питання відповідно:

- про дозвіл на списання з балансу житлових будинків;

- про прийняття до комунальної власності громади міста житлових будинків по пров. Таборному, 8А та пров. Друкарському, 9, та питання регулювання земельних відносин.

 
Розпочалася 48 сесія міської ради Надрукувати
29.04.10

21 квітня голова постійної комісії з питань бюджету та соціально – економічного розвитку Володимир Крупчан провів засідання комісії. Були розглянуті питання:

- про внесення змін до рішення міської ради від 25.02.2010 р. № 962-МР «Про затвердження структури і штатів апарату міської ради, її виконавчого комітету та інших виконавчих органів ради (невідокремлені структурні підрозділи)»;

- про внесення доповнення до рішення міської ради від 04.12.2008 р. № 621-МР «Про встановлення та впорядкування ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва – фізичних осіб, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності»;

- про погодження проекту удосконалення мережі надання соціальних послуг пенсіонерам, інвалідам та громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах;

 
Проведено семінар-нараду з питань охорони праці Надрукувати
29.04.10

20 квітня в залі міської ради відбувся семінар – нарада з питань охорони праці для інженерів та відповідальних осіб з охорони праці підприємств, установ та організацій за участю представників Охтирського відділення виконавчої дирекції ФСНВ, Охтирської районної СЕС, головного спеціаліста з питань охорони праці та головного спеціаліста – експерта з умов праці управління праці та соціального захисту населення Охтирської міської ради.

На семінарі розглянуті питання: про стан виробничого травматизму в місті за 2009 рік та І квартал 2010 року; зміни в нормативно-правових актах з питань охорони праці; про проведення медоглядів на підприємствах міста (визначення категорій працівників, які підлягають медоглядам).

 
На апаратній нараді заслухали 3 звіти Надрукувати
29.04.10

19 квітня м іський голова Ірина Демченко провела апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуті питання:

- про здійснення контролю за ходом виконання актів та доручень органів виконавчої влади вищого рівня, рішень виконкому, розпоряджень міського голови та власних наказів (доповідала начальник відділу культури і туризму Любов Бобарикіна);

- звіт начальника відділу освіти про стан роботи зі зверненнями громадян за І квартал 2010 року (доповідав начальник відділу освіти Анатолій Тронь);

- про стан транспортного обслуговування населення міста (доповідала начальник управління економіки та інвестиційної політики Тетяна Кравченко)

 
Новини освіти Надрукувати
28.04.10

За підсумками І заочного етапу Всеукраїнського науково-дослідницького конкурсу проектування та винахідництва Михайлова Анастасія, Зацарицина Юлія (гурток «Географічне краєзнавство» кер. Хорошун В.В.) та Горенюк Любов, Чикотило Тетяна ( гурток «Юні екологи» кер. Опаленко О.П.) стали переможцями та запрошені на очний етап, який відбудеться 4-6 травня у м. Києві.

Згідно з планом роботи відділу освіти Охтирської міської ради у навчально-виховних закладах освіти розпочалася Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках».

 
Охтирчани наводили лад в місті Надрукувати
29.04.10

17 квітня в місті відбулась загальноміська толока, організовану участь в якій взяли близько 600 мешканців міста, переважно працівники виконавчих органів міської ради, працівники загальноосвітніх навчальних закладів та закладів охорони здоров’я. Найбільший «десант» охочих прибрати та впорядкувати рідне місто цього дня «висадився» в кількох місцях набережної річки Охтирка та в міському парку відпочинку.

 
Перелік послуг та тарифи визначаться під час громадських слухань Надрукувати
28.04.10

16.04.2010 р. під головуванням першого заступника міського голови Анатолія Вавенка відбулося засідання дорадчого комітету з питань визначення переліку послуг та розрахунку тарифу на послуги з утримання будинку та прибудинкової території по пров. Правдинському, 19. Прийнято рішення провести громадські слухання з цього питання із залученням мешканців будинку по пров. Правдинському, 19, 7 травня 2010 року.

 
<< Початок < Попередня 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 вересня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
 
Графік проведення засідань постійних комісій на вересень 2018 року
Детальніше...