.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
В Охтирці відзначили Покрову та День українського козацтва Надрукувати
26.10.09

14 жовтня з нагоди Покрови Пресвятої Богородиці в Покровському кафедральному соборі відбулися урочиста літургія,  яку провів Благочинний Охтирського округу УПЦ о. Євгеній, та хреста хода навколо собору.

З нагоди Дня українського козацтва цього ж дня в загальноосвітніх навчальних закладах проведено ряд  тематичних заходів. Загальноміський тематичний вечір, приурочений Дню українського козацтва, має відбутися 23 жовтня в МЦКіД.

 

 
Охтирку перевірить Головне управління МНС Надрукувати
26.10.09

12 жовтня в приміщенні міської ради відбулась зустріч членів комісії Головного управління МНС України в Сумській області з комплексної перевірки реалізації заходів державної політики у сфері цивільного захисту і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, стану роботи з питань техногенної та пожежної безпеки, готовності органів управління і сил реагування до дій при загрозі виникнення надзвичайних ситуацій в місті Охтирка з керівниками структурних підрозділів міської ради, організацій та установ міста, участь в якій взяли в.о. міського голови А.Б.Вавенко, начальник Охтирського районного відділу ГУ МНС України в Сумській області М.А.Корабельський та ін.

 
Проведена апаратна нарада при міському голові Надрукувати
26.10.09

12 жовтня проведена апаратна нарада при міському голові, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень, розглянуто питання:

- звіт начальника управління економіки та інвестиційної політики про стан роботи зі зверненнями (доповідала начальник управління економіки та інвестиційної політики Т.В.Кравченко);

 
Вітання Надрукувати
16.10.09

Шановні працівники харчової промисловості!

Прийміть наші щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Галузь, в якій ви працюєте, є однією з найважливіших в господарському комплексі країни, від вашої праці залежить задоволення населення нашого міста у високоякісних та доступних за ціною продовольчих товарах.

Сердечна подяка вам за сумлінну працю, високу професійну майстерність і наполегливість у запровадженні новацій. Нехай кожен день приносить вам нові здобутки і досягнення, а ваше життя буде щасливим і радісним. Міцного здоров'я вам, добра і благополуччя, наснаги, родинного тепла і затишку у ваших оселях.

З повагою,

міський голова                            Ірина Демченко

секретар міської ради              Валентина Попович

 
12 дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, оздоровляться в Токарях Надрукувати
14.10.09

8 жовтня під головуванням заступника міського голови Юрія Гопка відбулося засідання комісії з питань санаторно-курортного лікування та оздоровлення дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, на якому розглядалося питання щодо формування та направлення на оздоровлення групу дітей в кількості 12 чол. в санаторій «Токарі».

 
На засіданні йшлося про пільгове медичне обслуговування громадян Надрукувати
14.10.09

7 жовтня в міськвиконкомі під головуванням заступника міського голови Юрія Гопка відбулося засідання комісії по соціальному захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, на якому розглядалося питання про пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 
Проведена апаратна нарада при міському голові Надрукувати
14.10.09

Проведена апаратна нарада при міському голові, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень, розглянуто питання «Про стан виконання розпорядження міського голови від 30.11.2005 року №230-р «Про удосконалення діяльності виконкому Охтирської міської ради з питань інформаційно-аналітичного забезпечення органів державної виконавчої влади (доповідав начальник відділу внутрішньої політики Борис Чикало).

 
<< Початок < Попередня 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
Графік проведення засідань постійних комісій на липень 2018 року
Детальніше...
 
Сумська обласна державна адміністрація інформує, що під патронатом Президентів України та Білорусі 4-25 жовтня 2018 року у м. Гомель, Республіка Білорусь відбудеться Перший форум регіонів України та Білорусі, а також виставка в рамках зазначеного вище комплексного заходу
Детальніше...
 
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України, державний вищий навчальний заклад (далі - Інститут), який входить до системи управління Міністерства соціальної політики України, проводить прийом на навчання за кошти Національного агентства України з питань державної служби: освітній ступінь магістра, спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування», заочна форма навчання. Термін навчання - 2,5 роки.
Детальніше...
 
18 липня 2018 о 09.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради
Детальніше...