.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Звітує міська інспекція з благоустрою Надрукувати
30.10.13
Рішенням міської ради  № 596-МР від 20.11.2012 року створений структурний підрозділ управління житлово-комунальнального господарства -  інспекція з благоустрою міста Охтирки.
Подібні інспекції вже діють в окремих  містах України. В нашому місті інспекцію представляють дві посадові особи:  начальник та інспектор.
Завдання, поставлені перед інспекцією зводяться до контролю, профілактики і притягнення до відповідальності за порушення законодавства в сфері благоустрою. 
В своїй роботі інспекція керується вимогами Закону України «Про благоустрій населених пунктів», «Правилами благоустрою м.Охтирки», Положенням  про інспекцію з благоустрою міста Охтирки, планом перевірок, затвердженим начальником УЖКГ на 2013 рік.
     Найбільша увага працівниками інспекції приділяється роботі з приведення території об’єктів благоустрою в належний санітарний стан на центральних вулицях міста: вул. Жовтнева, пров. Харківський, вул. Батюка, вул. Леніна. Працівниками інспекції проводилася і проводиться  робота з підприємцями міста, щодо облаштування прилеглої території біля своїх об’єктів торгівлі та послуг. За звітний період було виписано 384 приписів підприємцям та фізичним особам з встановленням конкретних строків (від 3-х днів та більше)  виконання завдань з питань благоустрою.

 

 
«DREAM TEAM» - срібний призер Кубку шкільного футболу Сумщини «Золота осінь» Надрукувати
30.10.13
dream3.jpg
29 жовтня 2013 року завершився багатоступеневий турнір Кубок шкільного футболу Сумщини «Золота осінь». На футбольному полі ФЦ «Барса» в м. Суми відбувся фінальний матч між футбольною командою «DREAM TEAM» Охтирської гімназії та командою Коровинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Недригайлівського району.
Шлях до фіналу команди юних футболістів з гімназії був нелегкий. 
У четверть фінальних змаганнях 22  жовтня 2013 року на футбольному полі смт. Краснопілля наші юнаки перемогли бронзових призерів Кубку шкільного футболу Сумщини 2013 «Діти – майбутнє України» футболістів Краснопільської ЗОШ.

 
Сорок четверта сесія міської ради Надрукувати
29.10.13
dsc_1489.jpg
Робота чергової 44 сесії міської ради VІ скликання розпочалася з розгляду подання Охтирської міжрайонної прокуратури. Далі, згідно з регламентом роботи було розглянуто і опрацьовано ще 23 питання, що стосувались затвердження структури і штатів апарату Охтирської міської ради, управління економіки та інвестиційної політики, затверджено положення про відділ освіти, молоді та спорту,  про Охтирський міський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді, управління праці та соціального захисту населення. Крім цього, прийнято рішення щодо земельних питань, затверджено цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2018 роки та інше. З матеріалами сесії можна ознайомитиись на офіційному сайті міської ради.
 
Безпека охтирчан перш за все Надрукувати
29.10.13
       
dsc_1430.jpg
28.10.2013 о 15-00 год. відбулось засідання комісії з питань контролю за станом обслуговування пасажирів автомобільним транспортом загального користування на території м. Охтирка за участю представників місцевих засобів масової інформації, депутатів міської ради, ВДАІ Охтирського МВ УМВС в Сумській області, прокурора Охтирської міжрайонної прокуратури, автомобільних перевізників міста.
      На засіданні розглядались чотири подання Охтирського міжрайонного прокурора «Про усунення порушень вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Кодексу законів про працю України  до автомобільних перевізників Голубченка І.П., Гончаренка Р.М., Данилюк А.В. та Савченко Т.П.
 
69-ій річниці визволення від фашизму присвячується… Надрукувати
28.10.13
image_28.jpg
В історії кожної держави є дати, які не залишають байдужим жодної людини. Саме до таких належить 28 жовтня.  У цей день у 1944 році радянські війська звільнили Україну від фашистських загарбників. І скільки б не пройшло років, вдячні нащадки завжди пам’ятатимуть тих, хто боронив рідну землю від фашизму, хто з честю пройшов країнами Європи, аби встановити над рейхстагом прапор Перемоги.
З нагоди 69-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників вихованці КУ «Охтирський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» підготували концертну програму, з якою виступили перед підопічними КУ «Будинок-інтернат для людей похилого віку та інвалідів» . Директор установи Токар В.М. привітав присутніх у залі зі святом . А вихователь КУ «ОМЦСРДІ» порадувала всіх чудовими піснями. Тепло вітали глядачі виступ театрального колективу «Світанок». Театрали підготували виставу «Охтирські гусари», яка вразила всіх присутніх . Усі ніби опинилися в 19 столітті, відчули атмосферу справжнього патріотизму та гусарської доблесті. З вуст Дениса Давидова (роль виконував Однороб Валентин), гусар (Сенченко Антон, Кошман Владислав) та Кутузова (Заброда Іван) присутні дізналися про битву на р. Кацбах, де французи зазнали цілковитої поразки. Виступаючі були щирими й дещо схвильованими, бо відчували неабияку відповідальність перед глядачами.
 

 
Квартальні комітети працюють Надрукувати
25.10.13

dsc_1401.jpg

Сьогодні в залі засідань виконавчого комітету Охтирської міської ради відбулась чергова зустріч квартальних уповноважених та голів квартальних комітетів з в. о. міського голови Цілуйком О. В. Олександр Володимирович подякував за тісну співпрацю з міською владою та представив керівника Охтирської МДПІ О. В. Нікітіна, який провів нагородження голів квартальних комітетів, що провели якісну розяснювальну роботу серед громадян підпорядкованих мікрорайонів щодо необхідності сплатити податок за користування земельними ділянками, де знаходяться їх володіння. Майже третина боржників за останній місяць ліквідували свою заборгованість. Крім цього, О. В. Нікітін пояснив алгоритм роботи з боржниками, закликав і надалі продовжувати тісну співпрацю в цьому питанні.

 
Красуні гімназії Надрукувати
24.10.13
 
dsc_1379.jpg
У будинку молоді 23 жовтня пройшов традиційний в Охтирській гімназії загальношкільний конкурс «Міс Європейська осінь».
Відеопрезентації, власні вірші, малюнки, музичні твори, пісні та хореографічні композиції були представлені конкурсантками на розсуд почесного журі.
Конкурсна програма, підготовлена педагогом-організатором гімназії Васильченко А. В., була насичена номерами художньої самодіяльності, підготовлені вихованцями музичного керівника Охтирської гімназії Сосєдко А. В., вихованцями міських творчих колективів.
Кожна учасниця отримала звання у визначеній номінації:
«Міс Грація» - Батюк Валерія, «Міс Фотомодель» - Крига Юлія, «Міс Чарівність» - Ткаченко Євгенія, «Міс Фантазія» - Золотарьова Валерія, «Міс Інтелект» - Шабельник Єлизавета. Титулу «Міс Європейська осінь – 2013» удостоєна Крига Юлія. 
Директор Охтирської гімназії Шейко Н. В. нагородила батьків учасниць грамотами Охтирської гімназії, подякувала всім, хто взяв участь в організації конкурсу.
 
<< Початок < Попередня 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської  ради оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат.
       Особам, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно подати до конкурсної комісії управління такі документи:
заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби;
заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого 
      самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання  
      корупції» за 2018 рік;
копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України (засвідчується кадровою службою);
2 фотокартки розміром 4х6 см;
копію військового квитка (для військовослужбовців або ійськовозобов’язаних).

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Охтирка, вул. Перемоги, 1.

      Інформацію щодо вимог до кандидатів можна отримати за адресою м. Охтирка, вул. Перемоги, 1,  каб. № 35 або за телефоном  4-15-30. 

 
 
       Відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», прийнято рішення відділу охорони здоров’я «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» :
 
Запрошуємо всіх бажаючих охтирчан та гостей нашого міста віком від 13 років та старше взяти участь у велопробігу до Дня велосипедиста та Дня Європи 18 травня 2019 року вулицями нашого міста.
Всім учасникам велопробігу бажано бути в шоломах та вишиванках.
Збір та реєстрація учасників розпочнеться о 09.30 біля міського центру культури і дозвілля.
Маршрут руху визначено наступний: збір біля КЗ «ОМЦКД» – вул. Незалежності – вул. Армійська – пров. Лісний – вул. Київська – площа Успенська – вул. Чкалова – вул. Батюка – вул. Широка – вул. Гастелло – вул. Шевченка – вул. Перемоги –площа Успенська – вул. Незалежності – площа Соборна – вул. Незалежності – КЗ «ОМЦКД».
Кожен велосипедист, який візьме участь у велопробігу, отримує картку учасника, яку зможе обміняти на подарунок під час участі у наступному велопробігу. Додаткова інформація буде оголошена під час проведення інструктажу з техніки безпеки.
Якщо Ви не зможете взяти участь у велопробігу, то побачите, як це роблять інші.