.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Охтирські вечорниці Надрукувати
18.11.13
img_6536.jpg
Одним із улюблених звичаїв нашого народу були вечорниці, які розпочинались пізньої осені та  продовжувались  аж до Великого посту. У святково прикрашеній свiтлицi українськими рушниками та  вишиванками (де-які вишивались понад 100 років тому) пiд ліричну пiсню 14 листопада працівники комунальної  установи «Охтирський міський територіальний центр соціального обслуговування населення» гостинно зустрічали своїх підопічних, слухачів  трьох факультетів  університету третього віку: «Українська пісня», «Зроби своїми руками», «Джерело натхнення».
 
Плануємо роботу на тиждень Надрукувати
18.11.13
dsc_2048.jpg
Апаратна нарада при в. о. міського голови з керівниками міста розпочалася з повідомлення О. В. Цілуйком присутнім, що на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» щодо забезпечення у регіоні збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів (центрів, гуртків, секцій). на цьому тижні в нашому місті будуть проведені наступні заходи: зустріч з юними науковцями Охтирки, які працюють над реалізацією власних наукових проектів під керівництвом працівників МАН України та учасниками хореографічних колективів міста, які беруть участь у танцювальному проекті Кубок губернатора «Dance-fest» «Краса Сумщини».
Далі розглядались питання щодо посилення роботи органів місцевого самоврядування, податківців, представників пенсійного фонду щодо сплати податків та дотримання вимог чинного законодавства у частині легалізації заробітної праці найманих працівників в приватних фірмах. Відповідне доручення по вирішенню піднятих проблем було надано першому заступнику міського голови. 
Охтирські школярі вітають олімпійців Сумщини Надрукувати
18.11.13
У п’ятницю, 15 листопада 2013 року, в Охтирській гімназії відбулася зустріч охтирських школярів із призерами Олімпійських ігор Петровою О.Ю. та Могиленком В.В.
Петрова Олена Юріївна – українська біатлоністка, Заслужений майстер спорту України, срібна призерка Зимових Олімпійських ігор 1998 року в Нагано, голова Сумського обласного відділення НОК України. Могиленко Валерій – майстер спорту з біатлону, бронзовий призер юнацьких Олімпійських ігор.
Поважні гості завітали в місто, щоб нагородити кращі школи олімпійської освіти області. На Охтирщині такими школами стали Охтирська гімназія Охтирської міської ради та Довжицький НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Охтирської районної ради. Ці навчальні заклади отримали сертифікати, які посвідчують, що вони занесені до обласної мережі шкіл олімпійської освіти, а в подарунок – олімпійську літературу та м’ячі.
 
Зі святом! Надрукувати
15.11.13

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку.

Життя сучасної людини неможливе без засобів комунікації – всього того, що дозволяє нам відчувати свою причетність до суспільних процесів. Телебачення, радіо, телефон, пошта та Інтернет стали тим інструментом, завдяки якому рівень контактування і швидкість реагування підвищились у тисячі разів. Щодня Ви відкриваєте все нові можливості спілкування та робите світ яскравішим та кращим. Успіхів Вам у цій цікавій справі та натхнення на реалізацію нових проектів та програм.

В.о. міського голови О.В. Цілуйко 

 
Масового вивільнення не буде Надрукувати
14.11.13
dsc_1890.jpg
12.11.2013 р. о 16-15 год. в залі засідань міськвиконкому відбулось    засідання   міської спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення під головуванням заступника міського голови Колєснік Н.І. за участю голови правління ПАТ «Охтирський хлібокомбінат» Калюжного Г.М. 
Згідно порядку денного на засіданні заслухано інформацію Охтирського міськрайонного  центру зайнятості про заплановане масове вивільнення працівників  на  ПАТ «Охтирський хлібокомбінат». 
 
Спільні інтереси громади та влади Надрукувати
14.11.13
dsc_1896.jpg
Створення більш сприятливих умов для задоволення інтересів громадян, захист прав і свобод людини, подальше становлення громадянського суспільства на засадах безпосередньої, представницької демократії, широкого впровадження форм демократії, самореалізації та самоорганізації громадян – мета державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.
При цьому сприяння розвитку громадянського сектору не передбачає жодного втручання органів державної влади у самоорганізацію громадян, визначення ними напрямів та способу діяльності. Завдання влади полягає у підтримці мережі інститутів громадянського суспільства та їх ініціатив, налагодженні ефективного діалогу громадськості з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.
У рамках реалізації в регіоні завдання Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики 13 листопада в приміщенні Охтирської міської ради ветеранів відбулась зустріч членів Президії ради ветеранів із заступником міського голови Колєснік Н.І.та начальником управління праці та соціального захисту населення Сідельник К. О. 

 
Вікна нашого міста Надрукувати
13.11.13
dsc_1881i.jpg
Одинадцятикласники ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради стали суперфіналістами всеукраїнського конкурсу "Вікна нашого міста", організованого Міжнародним концерном REHAU.  
12 листопада у приміщенні школи відбулась процедура нагородження представниками фірми REHAU команди "AVRОRA", яка вийшла у фінал вищевказаного конкурсу. Бажання залишити на згадку про свій 11-А новенькі вікна у спортивній залі школи спонукало п’ятірку до участі в конкурсі. Завдяки творчому підходу до підготовки та виконанню умов і завдань конкурсу, учням під керівництвом вчителя історії Гармаш Л. О. вдалось підготувати цікаву презентацію про центральний корпус приміщення Охтирського коледжу СНАУ. Шляхом інтернет-голосування із 300 команд обиралось 50 фіналістів, серед яких остаточно визначались переможці. Охтирчан підтримали близько 2,5 тисяч чоловік. 
Члени команди отримали дипломи та подарунки за активну участь і подякували усім, хто підтримав їх у творчому змаганні.  Бажаємо школярам і надалі не втрачати активної життєвої позиції і досягати мети завдяки своїм знанням, умінням та креативному підходу.


 
<< Початок < Попередня 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської  ради оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат.
       Особам, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно подати до конкурсної комісії управління такі документи:
заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби;
заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого 
      самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання  
      корупції» за 2018 рік;
копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України (засвідчується кадровою службою);
2 фотокартки розміром 4х6 см;
копію військового квитка (для військовослужбовців або ійськовозобов’язаних).

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Охтирка, вул. Перемоги, 1.

      Інформацію щодо вимог до кандидатів можна отримати за адресою м. Охтирка, вул. Перемоги, 1,  каб. № 35 або за телефоном  4-15-30. 

 
 
       Відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», прийнято рішення відділу охорони здоров’я «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» :
 
Запрошуємо всіх бажаючих охтирчан та гостей нашого міста віком від 13 років та старше взяти участь у велопробігу до Дня велосипедиста та Дня Європи 18 травня 2019 року вулицями нашого міста.
Всім учасникам велопробігу бажано бути в шоломах та вишиванках.
Збір та реєстрація учасників розпочнеться о 09.30 біля міського центру культури і дозвілля.
Маршрут руху визначено наступний: збір біля КЗ «ОМЦКД» – вул. Незалежності – вул. Армійська – пров. Лісний – вул. Київська – площа Успенська – вул. Чкалова – вул. Батюка – вул. Широка – вул. Гастелло – вул. Шевченка – вул. Перемоги –площа Успенська – вул. Незалежності – площа Соборна – вул. Незалежності – КЗ «ОМЦКД».
Кожен велосипедист, який візьме участь у велопробігу, отримує картку учасника, яку зможе обміняти на подарунок під час участі у наступному велопробігу. Додаткова інформація буде оголошена під час проведення інструктажу з техніки безпеки.
Якщо Ви не зможете взяти участь у велопробігу, то побачите, як це роблять інші.