.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Наші діти – гордість, втіха та краса. Надрукувати
22.11.13
dsc_2155.jpg
2013  рік в Україні проголошено роком дитячої творчості. На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» в нашому місті створено належні умови для всебічного розвитку дітей дошкільного та шкільного віку.
Заступник міського голови Колєснік Н. І. відмітила це під час зустрічі з  учасниками хореографічних колективів міста, які беруть участь у   танцювальному проекті Кубок губернатора «Dance-fest» «Краса Сумщини».
На репетиції, де зібрались більше сотні чоловік, під керівництвом досвідченого хореографа, керівника зразкового колективу Охтирського міського центру дитячої та юнацької творчості О. М. Ніконенко уже другий тиждень поспіль натхненно тренуються учасники танцювальної збірної, щоб гідно представити своє місто.
 
Погашення заборгованості із заробітної плати Надрукувати
21.11.13

Засідання тимчасової комісії з питань погашення  заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням заступника голови комісії, першого заступника  міського голови Слободяна О.О. відбулося 21 листопада.   
Згідно з порядком денним розглянуто питання про виконання рішення тимчасової комісії з питань погашення  заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат від 24.10.2013р. Протокол № 10; про погашення заборгованості   із заробітної плати на підприємствах - боржниках міста станом на 01.11.2013 року за даними підприємств; про  сплату поточних податкових зобов’язань та роботу з підвищення рівня оплати праці на підприємствах міста.


 
Питання легалізації заробітної плати на постійному контролі Надрукувати
21.11.13
21 листопада  2013 року в залі засідань міськвиконкому відбулося засідання міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення  під головуванням заступника голови робочої групи, першого заступника  міського голови Слободяна О.О. за участю фізичних осіб – підприємців, які виплачують заробітну плату найманим працівникам у розмірі менше мінімального розміру, орендарів торгівельних місць на торгівельному майданчику ПСО «Охтирський ринок» Сумської облспоживспілки.
Прийнято відповідні рішення, а саме: управлінню праці та соціального захисту населення міської ради   доручено звернутись до територіальної державної інспекції з питань праці у Сумській області з проханням  перевірити  ФОП Ткаченко В.М. з питань додержання законодавства про працю; звернутись до територіальної державної інспекції   праці у  Запоріжській області, прокуратури Запоріжської області з проханням перевірити ТОВ «МІК» з питань дотримання законодавства  про працю  та до Запоріжської міської ради з пропозицією розглянути питання про низький рівень оплати праці у  ТОВ «МІК»  та вжити заходи в межах повноважень.
 

 
Поточні справи Надрукувати
21.11.13
За інформацією управління житлово-комунального господарства в місті найближчим часом будуть продовжені роботи по проведенню поточного ремонту доріг та відновленню мережі вуличного освітлення.
Технічний стан багатьох доріг міста досить критичний, тому визначено першочергові ділянки, де будуть проводитись ремонтні роботи.

 
Юні, розумні, перспективні Надрукувати
20.11.13

 

dsc_2086.jpg

З метою духовного, творчого розвитку дітей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації в рамках виконання соціальних ініціатив Президента "Діти - майбутнє України" в місті Охтирка рішенням міської ради №908 від 29.10.2013 року створено комунальний позашкільний навчальний заклад «Охтирський міський центр позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді». 

20 листопада юні науковці Охтирки зібрались в приміщенні ЗОШ І-ІІ ступенів №6 для того аби похвалитись своїми здобутками та поділитись своїми планами на майбутнє. На зустріч з ними завітали заступник міського голови Н. І. Колєснік та начальник відділу освіти, молоді та спорту О. М. Лучко, керівники гуртків ОМЦДЮТ В. І. Калюжна, В. В. Хорошун, О. П. Опаленко та керівник гуртка СОЦПО та РТМ О. О. Литовченко.

Про роботу своїх науковців розповідали керівники, пишались їх досягненнями, сподівались на подальшу роботу; юні охтирчани дякували своїм натхненниками, ділились своїми планами на майбутнє. Практично всі всеукраїнські конкурси, екологічні експедиції та оздоровчо-дослідницькі табори не обходяться без наших дітей. 

 

 
Школи сприяння здоров’ю Надрукувати
20.11.13
img_9259.jpg
В Охтирці проходить обласний науково-практичний семінар «Школи сприяння здоров’ю» - школи майбутнього».
Одне із найцінніших  багатств нашого міста  - 4495 учнів, які навчаються у 10 загальноосвітніх школах та 1880 вихованців у 9 –ти  дошкільних навчальних закладів. Отже основне завдання, яке стоїть перед педагогічними колективами закладів освіти – «Даючи знання - не забирай здоров’я!». Враховуючи різке загострення проблеми здоров’я дітей і підлітків та негативні наслідки аварії на ЧАЕС, виникла гостра потреба  у створенні системи роботи навчально-виховних закладів міста зі збереження і зміцнення здоров’я  дітей – Шкіл сприяння здоров’ю.    
Влада міста підтримує  навчальні  заклади,  адже  вони обрали пріоритетним  напрямом  у  своїй діяльності збереження і зміцнення здоров'я дітей,   формування в них позитивної мотивації на здоровий спосіб життя. Без покращення матеріальної бази це питання вирішити неможливо. 
Цікаві та змістовні програми, підготовлені педагогічними та учнівськими колективами Охтирки, свідчать про правильний вибір пріоритетів та спрямування діяльності.
 
Проблеми краще вирішувати разом. Надрукувати
18.11.13
dsc_2054.jpg
18 листопада в приміщенні Охтирської міської ради відбувся черговий прийом громадян в. о. міського голови О. В. Цілуйком.
На прийом звернулись мешканці Охтирки з проблемних питань, що стосувались житлово-комунального господарства, благоустрою  території міста, ведення торгівельної діяльності в Охтирці.
За всіма зверненнями надано відповідні доручення виконавцям, в чиїй компетенції знаходиться можливість вирішення піднятих питань.
 
<< Початок < Попередня 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської  ради оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат.
       Особам, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно подати до конкурсної комісії управління такі документи:
заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби;
заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого 
      самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання  
      корупції» за 2018 рік;
копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України (засвідчується кадровою службою);
2 фотокартки розміром 4х6 см;
копію військового квитка (для військовослужбовців або ійськовозобов’язаних).

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Охтирка, вул. Перемоги, 1.

      Інформацію щодо вимог до кандидатів можна отримати за адресою м. Охтирка, вул. Перемоги, 1,  каб. № 35 або за телефоном  4-15-30. 

 
 
       Відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», прийнято рішення відділу охорони здоров’я «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» :
 
Запрошуємо всіх бажаючих охтирчан та гостей нашого міста віком від 13 років та старше взяти участь у велопробігу до Дня велосипедиста та Дня Європи 18 травня 2019 року вулицями нашого міста.
Всім учасникам велопробігу бажано бути в шоломах та вишиванках.
Збір та реєстрація учасників розпочнеться о 09.30 біля міського центру культури і дозвілля.
Маршрут руху визначено наступний: збір біля КЗ «ОМЦКД» – вул. Незалежності – вул. Армійська – пров. Лісний – вул. Київська – площа Успенська – вул. Чкалова – вул. Батюка – вул. Широка – вул. Гастелло – вул. Шевченка – вул. Перемоги –площа Успенська – вул. Незалежності – площа Соборна – вул. Незалежності – КЗ «ОМЦКД».
Кожен велосипедист, який візьме участь у велопробігу, отримує картку учасника, яку зможе обміняти на подарунок під час участі у наступному велопробігу. Додаткова інформація буде оголошена під час проведення інструктажу з техніки безпеки.
Якщо Ви не зможете взяти участь у велопробігу, то побачите, як це роблять інші.