.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Під час "круглого столу" обговорили питання підтримки малозахищених категорій населення Надрукувати
26.06.09

24 червня в залі засідань міської ради відбулося засідання «круглого столу» з журналістами місцевих ЗМІ, лідерами міських організацій політичних партій і громадських організацій, громадськістю на тему: «Соціальна підтримка малозахищених категорій населення». Відкрив засідання «круглого столу» начальник відділу внутрішньої політики Борис Чикало, який представивши його учасників, надав слово начальнику управління праці та соціального захисту населення Катерині Сідельник.

 
2 постійні комісії працювали впродовж дня Надрукувати
26.06.09

24 червня впродовж дня в приміщенні міської ради проведені засідання двох постійних комісій, кожна з яких працювала близько чотирьох голин. На засіданні комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики, яке провела її голова Валентина Розторгуєва, розглядалися питання:

- про внесення змін до міської комплексної програми «Молодь Охтирщини» на 2006-2010 роки» затвердженої рішенням Охтирської міської ради від 24.03.2006 р. № 768-МР «Про міську комплексну програму «Молодь Охтирщини» на 2006-2010 р.»

- про організацію кадрової роботи у виконавчих органах Охтирської міської ради.

 
Комісія розглянула стан погашення заборгованості по заробітній платі Надрукувати
26.06.09

23 червня в залі засідань виконкому Охтирської міської ради під головуванням заступника міського голови Юрія Коваленка відбулось чергове засідання міської комісії з питань своєчасної виплати заробітної плати та погашення заборгованості з неї за участю представників підприємств – боржників із заробітної плати ВАТ«Нафтопроммаш», ВАТ «Охтирсільмаш».

 
На апаратній нараді вшанували пам"ять загиблих в роки війни Надрукувати
26.06.09

22 червня проведена апаратна нарада при міському голові. Розпочалася вона з хвилини мовчання , проведеної в пам’ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни та дня скорботи і пам’яті жертв в Україні. Далі міський голова надала право покласти кошик з квітами до пам’ятника загиблим охтирчанам в роки ВВв в.о. начальника відділу охорони здоров’я Олені Максименко та голові міської організації ветеранів Володимиру Троценку.

 
Проведено засідання комунальної комісії Надрукувати
26.06.09

19 червня голова постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства Микола Кириченко провів чергове засідання комісії. Були розглянуті питання:

- про хід виконання міської програми з благоустрою центральної частини міста та естетичної організації довкілля на 2007-2010 роки";

- розгляд листа головного контрольно-ревізійного управління України та ін. 

 
Вітання Надрукувати
19.06.09

Шановні лікарі, середній та молодший медичний персонал!

Сердечно вітаємо всіх вас з професійним святом - Днем медичного працівника!

Життя та здоров’я громадян - це найвища цінність держави, яку ви підтримуєте своєю щоденною працею, готовністю прийти на допомогу в найскрутнішу годину. Ми вдячні вам за самовіддану працю, високий професіоналізм, відкриті серця і талант, золоті руки, які часто повертають людей до життя. Віримо, що кожен з вас на своєму робочому місці докладатиме максимальних зусиль для забезпечення зростання авторитету своєї галузі і підвищення довіри громадян до системи охорони здоров’я.

Бажаємо усім вам та вашим родинам міцного здоров’я, миру, добра, родинної злагоди, успіхів у вашій нелегкій, але такій необхідній для кожної людини роботі. Нехай збуваються ваші найкращі задуми, буде щасливою доля!

З повагою,

міський голова                   Ірина Демченко

секретар міської ради     Валентина Попович

 
Депутати розпочали підготовку до пленарного засідання 34 сесії міської ради Надрукувати
19.06.09

18 червня голова постійної комісії з питань гуманітарної політики та соціального захисту Олексій Бова провів чергове засідання комісії. Були розглянуті питання:

- про хід виконання Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»;

- про міську Програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2009 рік;

 
<< Початок < Попередня 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За інформацією Посольства України в Республіці Індонезія у період з 06 до 08 липня 2018 року у м. Джакарта (Республіка Індонезія) проходитиме Міжнародна торговельна, туристична та інвестиційна виставка «APKASI Otonomi Expo - 2018 »
 
За інформацією Посольства Алжирської Народної Демократичної Республіки в Україні (далі - АНДР) у період з 08 до 13 травня 2018 року в м. Алжир заплановано проведення 51 -ї Міжнародної промислової виставки «БІА- 2018 »
 
Сумська обласна державна адміністрація повідомляє, що  в жовтні 2018 року в м. Гомель (Республіка Білорусь) відбудеться Перший Форум регіонів Республіки Білорусь та України
 
27 квітня 2018 року о 15.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради
Детальніше...
 
Центр підтримки бізнесу м. Суми  запрошує взяти участь у форумі-виставці «Технології енергоефективності та енергозбереження для МСП Сумщини », який відбудеться 26-27 квітня 2018 року в м. Суми на базі Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1)
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.