.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Нагородили кращих юних літераторів міста Надрукувати
04.02.10

В дитячій бібліотеці відбулося підведення підсумків міського конкурсу юних літераторів, який проводився серед учнів навчальних закладів міста та вихованців ОМЦДЮТ на виконання міської програми «Молодь Охтирщини» відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту за підтримки відділу освіти та центральної бібліотечної системи та її філії №1. Конкурс проводився за двома номінаціями – поезія та проза та двома віковими категоріями: учасники 9 -13 років, учасники 14 – 17 років. Участь в конкурсі взяли 43 школярі з більшості шкіл міста, крім ЗОШ №1, №7 та №9. Найактивнішу участь у конкурсі взяли учні ЗОШ № 8 та Охтирської гімназії.

 
За складних погодних умов мешканцям міста слід утриматися від зайвих поїздок власним автотранспортом Надрукувати
04.02.10

2 лютого в.о. міського голови, голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Анатолій Вавенко провів розширене засідання комісії. Розглянуто питання щодо ситуації із теплозабезпеченням, водопостачанням та станом доріг в місті і ситуацією, що склалася навколо  ремонту доріг. Прийнято рішення щодо виділення додаткових коштів для придбання піщано-соляної суміші за рахунок коштів резервного фонду, звернення до мешканців міста щодо прибирання від снігу прибудинкових територій та утримання від зайвих поїздок власним автотранспортом тощо. А ось щодо перевезень пасажирів маршрутними таксі, їх кількість, не дивлячись на складні погодні умови, зменшуватись не буде.  

 

 
В міській лікарняній касі 2407 членів Надрукувати
04.02.10

Перший в.о. міського голови Анатолій Вавенко провів апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуто питання:

- про підсумки роботи міської лікарняної каси за 2009 рік (доповідала голова правління міської лікарняної каси Надія Бездрабко).

Зокрема, у своїй доповіді Надія Бездрабко зазначила, що в складі лікарняної каси 2407 членів, серед яких 85% працівників різноманітних підприємств, організацій та установ і 10 пенсіонерів. В 2009 році до каси надійшло 280540 грн., використано 264026 грн. Кошти використовувалися на виконання 14 програм, більша частина з яких на лікування в стаціонарних медичних закладах як нашого міста, так і в обласному центрі та інших містах України. Крім того, лікарняна каса надавала благодійну допомогу для придбання медикаментів та обладнання КЗ «Охтирська ЦРЛ» та «Охтирська стоматологічна поліклініка».

 
Новини освіти Надрукувати
01.02.10

· 25 січня підведено підсумки міського етапу Всеукраїнської акції «Діти за гуманітарне ставлення до природи», переможцями якого стали :

І місце – ЗОШ № 8 (керівник Зюман Р.О.) ;

ІІ місце – ЗОШ № 2 (керівники Савочка Ю.О., Нечипоренко В.І.) ;

ІІІ місце – ЗОШ № 11 (керівники Батюк О.Г., Орєхова Н.В., Троценко Н.М., Реус О.Д.).

· Протягом тижня проведені змагання з волейболу серед команд юнаків загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів у залік Х V ІІІ міських спортивних ігор школярів, переможцями яких стали :

І місце – ЗОШ № 1

ІІ місце – ЗОШ № 2

ІІІ місце – ЗОШ № 3.

 
Медики провели підсумкову нараду Надрукувати
01.02.10

27 січня в КЗ «Охтирська ЦРЛ» відбулася підсумкова медична нарада за підсумками роботи за 2009 рік.

 
Обговорили питання пільгового обслуговування чорнобильців Надрукувати
01.02.10

27 січня в приміщенні міської ради під головуванням заступника міського голови Юрія Гопка відбулося засідання комісії по соціальному захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на якому розглядалося питання про пільгове медобслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 
Підприємці попереджені про відповідальність Надрукувати
01.02.10

27 січня під головуванням заступника міського голови Юрія Коваленка відбулася нарада з суб’єктами господарювання міста щодо недопущення порушень державної дисципліни цін у зв’язку з підвищенням цін на цукор. Суб’єкти господарювання були попереджені про відповідальність за порушення державної дисципліни цін.

 
<< Початок < Попередня 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку у період з 5 по 7 вересня 2018 року планується проведення торгової місії до Турецької Республіки , м. Стамбул 
 
Посольство України у Королівстві Норвегія повідомляє, що з метою сприяння експорту української продукції Норвезько-Українською торговельною палатою підготовлені практичні посібники для українських експортерів агропромислової продукції з України (електронні копії додаються)
 
28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
4-6 вересня 2018 року в м.Криниця Республіки Польща  відбудеться 28 Економічний Форум у Криниці-Здруй
Детальніше...