.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
В міській раді визначали перевізників, які возитимуть в Охтирці пасажирів Надрукувати
22.01.10

22 січня в приміщенні міської ради під головуванням першого заступника міського голови Анатолія Вавенка проведено конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Було визначено 16 переможців – суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюватимуть перевезення на 22 маршрутах міста. Всього надійшло 56 заявок від 21 підприємця.

 
В Охтирці відзначили День Соборності України Надрукувати
22.01.10

З нагоди Дня Соборності України сьогодні відбулося покладання квітів до погруддя Тараса Шевченка, в якому взяли участь керівники виконавчих органів міської ради та міської організації Всеукраїнського товариства «Просвіта». Заходи з нагоди 91-ї річниці Злуки УНР та ЗУНР також відбулись в закладах освіти та культури.

 
Відбулось засідання координаційної ради з питань організації роботи зі створення нових робочих місць Надрукувати
22.01.10

21 січня в залі засідань міськвиконкому під головуванням заступника міського голови Коваленка Ю.І. відбулось засідання координаційної ради з питань організації роботи зі створення нових робочих місць.

На засіданні розглянуті питання: про роботу, проведену у 2009 році з питань створення нових робочих місць; про результати обстежень робочою групою суб’єктів підприємницької діяльності у 2009 році;

 
Відбулось засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати Надрукувати
22.01.10

21 счня в залі засідань міськвиконкому відбулось засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням заступника міського голови Коваленка Ю.І.

На комісії розглянуті питання: про виконання рішень попередньої комісії; про виплату заробітної плати та погашення заборгованості з неї на підприємствах - боржниках міста, зокрема на ВАТ «Нафтопроммаш», станом на 01.01.2010 р.

Станом на 1 січня 2010 року заборгованість із заробітної плати на підприємствах – боржниках міста склала 2606,4 тис.грн., у т.ч. на економічно – активних – 2240,0 тис.грн. (ВАТ «Нафтопроммаш»), на підприємствах, проти яких порушено справу про банкрутство –343,6 тис.грн. ( ВАТ«Охтирсільмаш»).

 
Відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів Надрукувати
22.01.10

20 січня під головуванням першого заступника міського голови Анатолія Вавенка відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, на якому розглянуто 6 питань. Прийняті відповідні рішення.

 
Вітання Надрукувати
20.01.10

Шановні охтирчани!

Щиро вітаємо вас з Днем Соборності України!

День 22 січня 1919 року, коли на Софіївському майдані в Києві було проголошено Акт злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, втілює віковічні прагнення українців жити однією сім’єю, на своїй землі, у своїй суверенній державі. Проголошена 91 рік тому ідея соборності ознаменувала відродження Української державності та національної гідності.

На жаль, лише більш як через сім десятиріч Україні вдалося остаточно реалізувати ідею соборності. Сьогодні перед всіма нами стоїть завдання напруженої праці, об’єднання зусиль заради щастя, добробуту та процвітання всіх наших громадян, рідно ї Охтирки, всієї української держави. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

З нагоди свята бажаємо вам міцного здоров’я, злагоди і взаємопорозуміння, щастя, наснаги та добра. В єднанні наша сила!

З повагою,

міський голова Ірина Демченко

секретар міської ради Валентина Попович

 
На засіданні виконкому прийнято 16 рішень Надрукувати
20.01.10

Сьогодні в.о. міського голови Анатолій Вавенко провів січневе засідання виконавчого комітету, під час якого розглянуто та прийнято рішення з 16 питань. Серед них:

- про основні напрямки підготовки і завдання цивільного захисту м. Охтирки на 2010 рік;

- про стан роботи із зверненнями громадян за 2009 рік;

- про встановлення розміру плати для батьків за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах;

- про внесення доповнення до рішення виконавчого комітету Охтирської міської ради від 18.11.2009

 
<< Початок < Попередня 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голів постійних комісій міської ради з питань гуманітарної політики та соціального захисту та з питань промисловості, підприємництва, транспорту і зв`язку  засідання комісій перенесено на 15.06.2018 о 08.00
Детальніше...
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю. 
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю. 
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю. 
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю.
 
Графік проведення  засідань постійних комісій на червень 2018 року