.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
На місцевих виборах в Охтирці зафіксована рекордно низька явка виборців Надрукувати
04.11.10

31 жовтня в Охтирці, як і по всій Україні, відбулись місцеві вибори. Їх характерною рисою була дуже низька явка виборців – вперше віддати свій голос за міського голову чи депутатів місцевих рад виявили бажання лише 45,8% виборців. Станом на 3 листопада були оброблені протоколи з усіх виборчих дільниць міста, але міською виборчою комісією були остаточно встановлені результати лише по виборам депутатів Сумської обласної ради в багатомандатному виборчому окрузі та двох одномандатних мажоритарних виборчих округах в м. Охтирка. Таким чином, найбільше наших земляків на виборах депутатів обласної ради в багатомандатному виборчому окрузі віддали своїх голосів за партійні списки ВО «Батьківщина» (3984 голосів ), Партії Регіонів (3182), ПП «Сильна Україна» (2039), Комуністичної партії України (1028) та ПП «Фронт змін» (980). Крім того, охтирчани обрали двох депутатів, які будуть відстоювати їх інтереси в Сумській обласній раді – висуванця Партії Регіонів Юрія Меєровича, старшого викладача Охтирської ДЮСШ (виборчий округ №27) та висуванця партії «За Україну!» Анатолія Троня, начальника відділу освіти Охтирської міської ради (виборчий округ №28). Найбільш серйозну конкуренцію переможцям виборчих перегонів склали Наталія Розторгуєва (партія «Справедливість») і Євгенія Терещенко (ПП «Сильна Україна») на виборчому окрузі №27 та Олександр Пивоваров (ВО «Батьківщина») і Наталія Шевченко (Партія Регіонів) на виборчому окрузі №28.

Підсумки голосування та результати виборів Охтирського міського голови та депутатів Охтирської міської ради мають бути встановлені не пізніше 5 листопада 2010 року.

 
Охтирка відзначила 66-у річницю з дня визволення України від фашистських загарбників Надрукувати
04.11.10
Image

28 жовтня в МЦКіД відбулись святкові заходи з нагоди 66-ої річниці з дня визволення України від фашистських загарбників. Під час урочистих зборів до присутніх з доповіддю звернувся заступник міського голови Ю.В. Гопко. Також виступили начальник Охтирського гарнізону, полковник О.В. Яківець,

військовий комісар Охтирсько-Великописарівського об’єднаного міського військового комісаріату Ю.В. Полоус, учасник бойових дій у Великій Вітчизняній війні, полковник у відставці, голова комітету ветеранів війни Охтирської міської організації ветеранів О.С.Новаченко, голова міської організації ветеранів В.І. Троценко. Учасники урочистих зборів хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни. Також було покладено кошики з квітами до пам’ятників загиблим охтирчанам в роки Великої Вітчизняної війни та Герою України Олексію Бересту.

 
Вітання Надрукувати
29.10.10

Шановні працівники автомобільного транспорту,

дорожнього господарства, автолюбителі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята - Дня автомобіліста і дорожника, свята, яке об’єднує між собою професіоналів та автолюбителів.

В сучасному житті швидкостей і безперервного подолання відстаней автомобілі стали найважливішим видом транспорту й необхідним засобом пересування. Це висуває до всіх, хто причетний до керма автомобіля та стану доріг, все нові вимоги. Від вашої майстерності та якості роботи дорожників, залежить не тільки взаємозв’язок між галузями національної економіки, стан її розвитку в цілому, а й те, наскільки швидко отримаємо ми на полицях наших крамниць продукти харчування та товари першої необхідності.

Міцного здоров’я вам і вашим родинам, взаємоповаги на дорогах, щастя, благополуччя та добробуту!

З повагою,

міський голова Ірина Демченко

секретар міської ради Валентина Попович

 
Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни! Шановні охтирчани! Надрукувати
28.10.10

Сердечно вітаємо вас з 66-ю річницею визволення України від німецько – фашистських загарбників!

Значний проміжок часу відділяє нас від тієї миті, коли було покладено край пануванню фашистських окупантів на землях України, але й сьогодні ця знаменна, полита людською кров’ю подія, не підлягає забуттю. Земний уклін вам, учасники бойових операцій і трудівники тилу, партизани і підпільники, бійці антифашистського руху і солдатські вдови, всі, хто у звитяжній праці і самовідданій боротьбі наближав цей день, а з ним й Велику Перемогу. Слова безмірної вдячності за ваші трудові звершення у повоєнні роки, за мудрість і підтримку у розбудові незалежної демократичної України. Ваш воєнний і життєвий подвиг завжди буде яскравим прикладом для молодих поколінь.

Шановні земляки! Будьмо гідними наступниками героїчного покоління визволителів, бережімо стабільність та мир в державі, гуртуймося для того, щоб спільними зусиллями зробити прийдешній день кращим.

Від щирого серця бажаємо всім вам міцного здоров’я, мирного неба, добра і злагоди на довгі роки.

З повагою,

міський голова Ірина Демченко

секретар міської ради Валентина Попович

 
Заборгованість по заробітній платі зменшилася Надрукувати
28.10.10

26 жовтня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Охтирської міської ради під головуванням заступника міського голови Юрія Коваленка відбулось засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат за участю голови правління ВАТ «Нафтопроммаш» Андрія Долгого. На комісії розглянуті питання: про стан виплати заробітної плати та погашення заборгованості з неї на підприємствах –боржниках міста; про роботу Охтирської міжрайонної виконавчої дирекції Сумського обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з підприємствами –боржниками щодо погашення заборгованості по страховим внескам; про вжиття заходів реагування до керівників підприємств, які довготривалий час мають борги до фондів соціального страхування і не вирішують проблеми їх погашення.

 
Депутати Охтирської міської ради прийняли 7 рішень з 9 розглянутих питань порядку денного Надрукувати
28.10.10
Image

Секретар міської ради Валентина Попович провела пленарне засідання 56 позачергової сесії міської ради 5 скликання, участь в якому взяли 20 депутатів. На початку пленарного засідання було розглянуто депутатський запит Олександра Бахтіярова щодо прокладення водогону по пров. Островського. З метою подальшого вивчення можливості вирішення цього питання запит направлено до Управління житлово-комунального господарства.

Депутатами розглянуто 9 питань, з 7 з них прийняті відповідні рішення. Зокрема, внесено зміни до бюджету міста на 2010 рік, рішення міської ради від 04.12.2008 р. №621-мр «Про встановлення та впорядкування ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва – фізичних осіб, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності» доповнено ще одним видом діяльності - «Прокат побутових виробів та предметів особистого вжитку» зі ставкою єдиного податку 200 грн., внесено зміни до переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації у 2010 році тощо.

 
Впродовж дня відбулось засідання трьох постійних комісій Надрукувати
28.10.10

25 жовтня в рамках підготовки до пленарного засідання 56 позачергової сесії міської ради відбулись засідання трьох постійних комісій: з питань бюджету та соціально-економічного розвитку (голова Володимир Крупчан), з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства (голова Микола Кириченко), з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики (голова Валентина Розторгуєва).

Розглянуті питання:

- про внесення змін до бюджету міста на 2010 рік;

- про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста житлового будинку за адресою пров. Таборний, 8а;

- про передачу на баланс Охтирської централізованої бібліотечної системи нежитлових приміщень та передачу на баланс відділу культури і туризму Охтирської міської ради нежитлової будівлі;

- про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації у 2010 році.

- «Про затвердження Статуту комунального підприємства шкільного харчування «Мрія».

 
<< Початок < Попередня 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 20.08.2018 по 26.08.2018
Детальніше...
 
За пропозицією голови комісії Г.В.Довгаля засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства перенесено на 15.00 годину 15.08.2018
 
22 серпня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 49 сесії міської ради
 
Графік проведення засідань постійних комісій на серпень 2018 року
Увага! Зміни в графіку засідання комісій. 
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 13.08.2018 по 19.08.2018
Детальніше...
 
21 серпня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
Детальніше...