.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Відбулось засідання постійної комісії Надрукувати
23.03.10

18 березня голова постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища Олександр Марков провів планове засідання комісії в рамках підготовки до пленарного засідання 46 сесії міської ради. Були розглянуті питання регулювання земельних відносин.

 
Вітання Надрукувати
23.03.10

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Від щирого серця вітаємо зі святом вас, талановиті сини і дочки Охтирки, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі переміни на краще у нашому суспільному житті. Натхненно працюючи над вдосконаленням своєї мистецької майстерності, ви вміло прищеплюєте мешканцям міста любов до рідної культури, щедро знайомите земляків з її неповторним і різноманітним світом.

Ми глибоко переконані, що завдяки вашій наполегливій праці буде й надалі збагачуватись духовна скарбниця нашого міста й Охтирка впише ще не одну яскраву сторінку в українську національну культуру.

Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним. Нехай у праці та в ділах вас завжди супроводжують українська пісня, творче натхнення, оптимістичний дух і щира віра у щасливе майбутнє рідного народу і нашої держави. Міцного здоров’я вам, щастя та благополуччя!

З повагою,

міський голова Ірина Демченко

секретар міської ради Валентина Попович

 
Вітання Надрукувати
18.03.10

Шановні працівники житлово-комунального господарства

і побутового обслуговування міста!

Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом!

Важливість вашої безперебійної, надійної, нерідко цілодобової роботи, відчуває кожен житель нашого міста. Слова шани і подяки сьогодні усім вам, хто завдяки відповідальності, професіоналізму, сумлінному ставленню до роботи задовольняє потреби населення у життєво необхідних послугах, забезпечує діяльність господарського та житлового комплексу, своєю невтомною працею робить рідну Охтирку все більш впорядкованою і привабливою.

Переконані, що ваша енергія і надалі буде спрямована на благо рідного міста, а ваші зусилля сприятимуть зростанню комфортності життя охтирчан, забезпеченню найповнішого задоволення їхніх потреб.

Міцного здоров’я вам, дорогі друзі, сімейного затишку, весняного настрою, достатку і любові!

З повагою

міський голова Ірина Демченко

секретар міської ради Валентина Попович

 
Проведено березневе засідання виконкому Надрукувати
18.03.10

17 березня в.о. міського голови Анатолій Вавенко провів березневе засідання виконавчого комітету міської ради. Всього було розглянуто 20 питань, серед яких:

- про заходи щодо підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 р.р.;

- про заходи щодо оперативного вирішення питань локалізації та ліквідації аварій на газових мережах м. Охтирка у 2010 році;

- про взаємодію виконавчих органів міської ради з органами самоорганізації населення;

 
2 постійні комісії Охтирської міської ради провели свої засідання Надрукувати
18.03.10

17 березня в приміщенні Охтирської міської ради працювали 2 постійні комісії: з питань бюджету та соціально-економічного розвитку (голова Володимир Крупчан) та з питань промисловості, підприємництва, транспорту і зв’язку (голова Олег Касьяненко). На обох комісіях було розглянуто питання «Про затвердження Порядку використання місцевої символіки м. Охтирка». Крім того, бюджетна комісія розглянула ще 6 питань, проекти рішень з яких мають бути внесені до порядку денного 46 сесії міської ради, що відбудеться 25 березня:

- про порядок фінансування видатків бюджету м. Охтирка в ІІ кварталі 2010 року та організацію бюджетного процесу в місті в 2010 році;

- про направлення залишку бюджетних коштів спеціального фонду в частині бюджету розвитку, що склався станом на 01 січня 2010 року;

 
2 квітня в Охтирці відбудеться ярмарка Надрукувати
18.03.10

17 березня в залі засідань міськвиконкому під головуванням заступника міського голови Юрія Коваленка відбулася нарада з керівниками переробних підприємств міста щодо залучення цих підприємств до ярмаркових заходів у 2010 році. Відповідно до графіку, розробленого управлінням економіки та інвестиційної політики Охтирської міської ради, 2 квітня 2010 року о 08.00 на Торговій площі по вул. Ярославського планується провести ярмарок з продажу сільгосппродукції та продовольчих товарів.

 
Проведено виїзний прийом громадян Надрукувати
18.03.10

17 березня в.о. міського голови Анатолій Вавенко провів виїзний прийом громадян на ВАТ "Охтирський район електромереж". На прийомі побувало близько 60 осіб. Надійшли питання щодо ремонту доріг, тарифів на теплопостачання тощо.

 
<< Початок < Попередня 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

26 травня о 10.00 в спортивній залі ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбудеться міський командний турнір "Кубок міського голови" з настільного тенісу серед дітей та дорослих. Збір учасників о 9.30. Запрошуємо команди підприємств, установ, організацій міста, жителів та учнів навчальних закладів.
 
З 5 по 10 листопада 2018 р. в м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) буде проходити міжнародна виставка “China International Import Expo 2018
 

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.05.2018 по 27.05.2018

Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка
Детальніше...
 
Про намір ДП «Водоочистка»  ТОВ «Водоторгприлад» здійснити зміну діючих тарифів на  централізоване водовідведення 
Детальніше...
 
У 2017 році під час проведення Другого Українського форуму Шовкового шляху між Альянсом міст Шовкового шляху та Сумською обласною державною адміністрацією було підписано Меморандум про взаєморозуміння