.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Програма на 2010 рік буде уточнена Надрукувати
13.04.10

23 березня заступник міського голови Юрій Коваленко провів нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради щодо уточнення пропозицій до програми соціального і економічного розвитку міста на 2010 рік.

 
Комісія внесла доповнення до переліку об’єктів, що підлягають приватизації Надрукувати
13.04.10

23 березня голова постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства Микола Кириченко провів засідання комісії. Розглядалося питання «Про внесення доповнень до Переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації у 2010 році».

 
Проведено засідання постійної комісії Надрукувати
13.04.10

23 березня голова постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища Олександр Марков провів засідання комісії. Розглядалися питання:

- про надання дозволу на розробку документації із землеустрою;

- про визнання рішень такими, що втратили чинність;

- про затвердження техніної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки громадянам України.

 
Відбулося засідання оргкомітету Надрукувати
13.04.10

22 березня під головуванням заступника міського голови Юрія Гопка відбулося засідання оргкомітету по відзначенню в місті 65-річчя Перемоги в Великій Вітчизняній війні. Відповідне рішення виконавчого комітету міської ради було прийняте ще 15 квітня 2009 року. Ним затверджено склад оргкомітету та перелік заходів, які необхідно здійснити з метою гідного відзначення свята Перемоги. Ряд заходів зазначеного рішення вже виконано.

 
На апаратці заслухали про роботу спортивних організацій Надрукувати
13.04.10

Міський голова Ірина Демченко провела апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуто питання:

- про роботу громадських фізкультурно-спортивних організацій в місті (доповідав в.о. начальника відділу у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Тітенков).

 
Відбулося засідання координаційної ради у справах дітей Надрукувати
23.03.10

18 березня під головуванням заступника міського голови Юрія Гопка відбулося засідання координаційної ради у справах дітей. Були розглянуті питання:

- про стан виховної роботи по профілактиці правопорушень, дитячої бездоглядності та інших негативних явищ серед учнів ЗОШ № 1;

- аналіз стану злочинності та правопорушень серед дітей у м. Охтирка за 2009 рік та січень-лютий 2010 року. Причини поширення дитячої бездоглядності;

 
Комісія сприяння додержанню законодавства про свободу совісті розглянула 3 питання Надрукувати
23.03.10

18 березня під головуванням секретаря міської ради Валентини Попович відбулося засідання комісії сприяння додержанню законодавства про свободу совісті та релігійні організації. Були розглянуті питання:

- про стан державно-церковних і міжконфесійних відносин та діяльність релігійних організацій міста за підсумками 2009 року;

- релігійна мережа міста;

- розгляд звернення настоятеля Архангело-Михайлівської церкви УПЦ ієрея Віталія Бринзяника.

Зокрема, доповідач з перших двох питань, секретар комісії Борис Чикало, зазначив, що Охтирка є багатоконфесійним містом, на території якого діють 18 релігійних організацій різних конфесій, напрямків і течій.

 
<< Початок < Попередня 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

26 травня о 10.00 в спортивній залі ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбудеться міський командний турнір "Кубок міського голови" з настільного тенісу серед дітей та дорослих. Збір учасників о 9.30. Запрошуємо команди підприємств, установ, організацій міста, жителів та учнів навчальних закладів.
 
З 5 по 10 листопада 2018 р. в м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) буде проходити міжнародна виставка “China International Import Expo 2018
 

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.05.2018 по 27.05.2018

Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка
Детальніше...
 
Про намір ДП «Водоочистка»  ТОВ «Водоторгприлад» здійснити зміну діючих тарифів на  централізоване водовідведення 
Детальніше...
 
У 2017 році під час проведення Другого Українського форуму Шовкового шляху між Альянсом міст Шовкового шляху та Сумською обласною державною адміністрацією було підписано Меморандум про взаєморозуміння