.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Вшанували солдатських вдів Надрукувати
06.05.10
Image

Їх молодість залишилась в далекі воєнні роки, їх кохання залишилось з ними в їхніх серцях, їхня доля солдатської вдови поряд з ними всі ці 65 років. Напередодні дня Перемоги, коли квітує земля, коли рідні друзі знайомі збираються за сімейним столом, щоб згадати ті далекі воєнні часи, пом’янути тих, хто залишився лежати на чужині у нашому місті є гарна традиція вшановувати солдатських вдів, дружин загиблих військовослужбовців у роки Великої Вітчизняної війни. Так і цього року 5 травня міський голова Ірина Демченко, заступник міського голови Юрій Гопко військовий комісар Охтирсько-Великописарівського об’єднаного міського військового комісаріату Юрій Полоус, начальник управління праці та соціального захисту населення Катерина Сідельник, заступник голови міської ради ветеранів Людмила Полякова відвідали Боброву Марію Полікарпівну, Бондаренко Пелагею Петрівну, Забашту Оксану Василівну, Іващенко Євдокію Іванівну, Кимлик Ганну Іванівну, Корабельську Єлизавету Іванівну, Макаренко Єфросинію Андріївну, Онопченко Ганну Яківну, Харченко Ганну Савелівну, Чорноус Ганну Тимофіївну, Шафорост Софію Михайлівну, Коденець Катерину Данилівну, привітали їх з днем великої Перемоги, вручили продуктові набори на загальну суму 1074 грн., а 5 вдовам ще і державні нагороди – ювілейну медаль “65 лет Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945г.г. ”

 
В територіальному центрі вшанували ветеранів Надрукувати
06.05.10
Image

5 травня в КУ «Охтирський міський територіальний центр соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян, пенсіонерів і інвалідів» для 80 підопічних центру, ветеранів ВВв, проведено святковий захід «Ніхто не забутий, ніщо не забуто!», присвячений 65-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Під час урочистої частини виступили міський голова Ірина Демченко, начальник управління праці та соціального захисту населення Катерина Сідельник та інші. Ветеранам Великої Вітчизняної війни були вручені ювілейні медалі, кращим благодійникам - грамоти і подяки. Відбулась концертна програма за участю колективів художньої самодіяльності міста та хору ветеранів війни та праці, було організовано виставку робіт декоративно – прикладного мистецтва членів гуртка «Світ захоплень» та святковий благодійний обід.

.

 
Міський голова відвідала бази НАТО Надрукувати
06.05.10
Image

05.05.2010 р. м іський голова Ірина Демченко провела апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуті питання:

- звіт начальника управління економіки та інвестиційної політики про стан роботи зі зверненнями про здійснення контролю за ходом виконання актів та доручень органів виконавчої влади вищого рівня, рішень виконавчого комітету та розпоряджень міського голови за І квартал 2010 року (доповідала начальник управління економіки та інвестиційної політики Тетяна Кравченко);

- про соціальний супровід прийомних сімей (доповідав директор МЦСССДМ Руслан Буренко).

Крім того, міський голова надала інформацію про відвідання нею в складі української делегації штаб-квартири НАТО та баз об’єднаного військового командування НАТО в Європі (Брюссель, Неаполь та ряд інших міст).

 
В музеї відкрито виставку ветерана війни Надрукувати
06.05.10
Image

1 травня в Міському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки робіт місцевого художника, учасника бойових дій у Великій Вітчизняній війні Івана Григоровича Шаповала. Під час відкриття виставки виступили заступник міського голови Юрій Коваленко, депутат обласної ради Віктор Сугак, голова міської організації товариства «Просвіта» Олександр Скиба, колишній керівник ВАТ «Нафтопроммаш» Володимир Марущенко, художник Сергій Степанов, місцева майстриня Світлана Бєлік та інші. Зі своїми віршами виступили місцеві поети Іван Краснокутський та Юрій Лисенко. На виставці представлено 42 роботи художника.

 
Вітання Надрукувати
30.04.10

Image

Шановні охтирчани!

Прийміть найщиріші вітання з Міжнародним днем солідарності трудящих!

У ці святкові дні весна як ніколи пахне свіжістю, ніжністю і надією та разом з нами радіє квітучим садам, свіжій зелені посаджених грядок, посмішкам людей. В першотравневі дні ми традиційно, з вдячністю вшановуємо людей праці – перш за все сивочолих ветеранів, які протягом багатьох років примножували національне багатство, а також людей середнього покоління, молодь, яка тільки но починає трудове життя. Не втратила на сьогодні актуальність й ідея солідарності, бо тільки об’єднавши свої зусилля наш талановитий і працелюбний народ зможе якнайшвидше досягти щасливого і заможного життя, а Україна - вершин цивілізації і прогресу.

Нехай Першотравень додасть вам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах! Міцного вам здоров’я і злагоди, миру і достатку, родинного затишку, успіхів в усіх справах, шановні земляки!

З повагою,

міський голова Ірина Демченко

секретар міської ради Валентина Попович

 
Відбулось засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій Надрукувати
30.04.10
Image

30.04.2010 р. в.о. міського голови Анатолій Вавенко провів засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС. Розглянуто питання:

- про заходи щодо забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення у весняно – літній період 2010 р. ( заступник головного санітарного лікаря Охтирського району Давидова Я.Ю.);

- п ро виконання першочергових заходів та робіт щодо запобігання надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на об’єктах і територіях з ризиком виникнення надзвичайних ситуацій м. Охтирка за І квартал 2010 року (головний спеціаліст відділу мобілізаційно-оборонної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Ляховка А.М.);

- п ро попередження пожеж у весняно-літній період, запобігання пожеж на виробництві і побуті (Марущенко В.О.);

- про заходи щодо покращення утримання захисних споруд цивільної оборони міста, за результатами проведення огляду – конкурсу стану ЗСЦО (Ляховка А.М.);

- про створення міської комісії з перевірки підприємств м’ясомолочного та переробного комплексу міста до роботи у весняно-літній період 2010 року. (Ляховка А.М.);

- про епізоотичну ситуацію зі сказу на території міста (головний ветеринарний лікар Лисюк В.В.).

- про затвердження Паспорту ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території міста Охтирка (Ляховка А.М.).

 
Посадовцям нагадали про український правопис Надрукувати
30.04.10
Image

29.04.2010 р. в приміщенні міської ради проведено навчання для працівників виконавчих органів міської ради та керівників комунальних підприємств з питання ділового українського мовлення, яке провели вчителі з української мови ЗОШ № 8. Йшлося про правильне вживання української мови при підготовці документів, словники української мови тощо.

 
<< Початок < Попередня 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голів постійних комісій міської ради з питань гуманітарної політики та соціального захисту та з питань промисловості, підприємництва, транспорту і зв`язку  засідання комісій перенесено на 15.06.2018 о 08.00
Детальніше...
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю. 
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю. 
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю. 
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю.
 
Графік проведення  засідань постійних комісій на червень 2018 року