.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Вітаємо з Днем соборності! Надрукувати
21.01.11
Вітаємо

Шановні охтирчани!

22 січня 1919 року на площі Святої Софії в столиці України була проголошена Декларація про входження західноукраїнських земель до складу Української Народної Республіки.

Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України національним святом – Днем соборності.

Це свято нагадує нам, особливо молодому поколінню, що Український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про добробут народу. Отже прийміть найкращі привітання з нагоди одного з найвеличніших свят – Дня соборності України!

Нехай відчуття єдності, як громадян однієї країни, допомагає нам будувати свою державу, свою правду і свою волю, як заповідав Великий Кобзар!

Бо тільки в єдності наша сила і наше майбутнє!

міський голова Олег Касьяненко

секретар міської ради Олександр Цілуйко

 
Свято Хрещення Господнього Надрукувати
20.01.11
Image19 січня 2010 року жителі міста Охтирки зібрались на березі річки Ворскла, для святкування третього і завершального великого свята різдвяно-новорічного циклу - Хрещення Господнього.

На церемонії освячення води яку провів митрофорний протоієрей, благочинний Охтирського округу отець Євгеній, були присутні міський голова Касьяненко Олег Володимирович, перший заступник міського голови Устинова Валентина Миколаївна та керуючий справами виконавчого комітету Чикало Борис Володимирович. Після проведення церемонії бажаючи змогли скупатися в освяченій ополонці.

 
Пройшло засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій Надрукувати
17.01.11
Image

17 січня голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій Марущенко В.А. провів засідання комісії. Були розглянуті наступні питання:

- про надання пільг готівкою для забезпечення пільгової категорії населення твердим паливом та скрапленим балонним газом для побутових проблем;

- про Програму економічного та соціального розвитку м. Охтирка на 2011 р.;

- про затвердження Програми розвитку малого підприємництва м. Охтирка на 2011-2012 роки;

- про програму «Цукровий діабет» на 2011-2013 роки в місті Охтирка;

- про внесення змін до Положення про внесок забудовників об’єктів містобудування у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Охтирка;

- про створення міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

 
Відбулось засідання постійної комісії з питань гуманітарної політики Надрукувати
17.01.11
Image

17 січня голова постійної комісії з питань гуманітарної політики та соціального захисту Макаренко К.А. провела засідання комісії. Були розглянуті питання:

- про надання пільг готівкою для забезпечення пільгової категорії населення твердим паливом та скрапленим балонним газом для побутових проблем;

- про Програму економічного та соціального розвитку м. Охтирка на 2011 р.;

- про програму «Цукровий діабет» на 2011-2013 роки в місті Охтирка;

- про внесення змін до рішення Охтирської міської ради від 29.07.2010 № 1094-МР «Про утворення комісії з питань звільнення громадян від плати за соціальне обслуговування комунальною установою «Охтирський міський територіальний центр соціального обслуговування населення»;

- про створення міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

 
Міський голова провів апаратну нараду Надрукувати
17.01.11

17 січня 2010 року міський голова О.В. Касьяненко провів апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуто питання:

- про підсумки роботи зі зверненнями громадян в управлінні праці та соціального захисту населення міської ради за 2010 рік (доповідала начальник управління праці та соціального захисту населення Сідельник К.О.)

 
Два вокальних ансамблі музичної школи взяли участь у Міжнародному фестивалі «Діамант Карпат» Надрукувати
17.01.11

9 - 11 січня 2011р. вокальний ансамбль Охтирської дитячої музичної школи «Барбарики» та вокальний ансамбль «Лілея» Охтирського міського центру культури і дозвілля брали участь у Міжнародному фестивалі – конкурсі вокального, хореографічного та циркового мистецтва «Діамант Карпат» м. Яремче Івано - Франківська обл.

За результатами конкурсу вокальний ансамбль «Барбарики» - 2 премія у номінації вокальні ансамблі 5-10 років. Вокальний ансамбль «Лілея» - 2 премія в номінації «вокал» від 18 років.

 
Призначено начальника управління житлово-комунального господарства Надрукувати
10.01.11

ImageНа підставі Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" розпорядженням міського голови від 06.01.2011 року № 2-к на посаду начальника управління житлово-комунального господарства Охтирської міської ради призначено Слізченка Олександра Миколайовича , як такого, що пройшов за конкурсом на цю посаду.

Слізченко Олександр Миколайович є депутатом Охтирської міської ради VI скликання та членом групи Партії регіонів в Охтирській міській раді.

 
<< Початок < Попередня 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голови комісії Г.В.Довгаля засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства перенесено на 15.00 годину 15.08.2018
 
22 серпня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 49 сесії міської ради
 
Графік проведення засідань постійних комісій на серпень 2018 року
Увага! Зміни в графіку засідання комісій. 
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 13.08.2018 по 19.08.2018
Детальніше...
 
21 серпня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
На початку 2017 року Європейським Союзом започатковано нову ініціативу для органів місцевого самоврядування «Мери за Економічне Зростання», яка зосереджується на сталому економічному розвитку
Детальніше...