.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Відбулась загальноміська толока Надрукувати
24.04.13
dsc_6054.jpg
20 квітня 2013 в рамках проведення всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» відбулась загальноміська толока, участь в якій взяли всі небайдужі мешканці Охтирки.  Завдяки спільним зусиллям охтирчани зробили рідне місто чистішім та красивішим.
 
Всі на толоку! Надрукувати
19.04.13
cimg0985.jpg
20 квітня в рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля» відбудеться загальноміська толока, день благоустрою. 
Всіх небайдужих запрошуємо долучитися до цієї акції та зробити наше місто кращим! 

 
Податок на нерухоме майно в дії Надрукувати
19.04.13
podatok_na_neryxom_jpg_203x203_crop_upscale_q85.jpg
Рішенням Охтирської міської ради від 30.06.2011 № 197-МР встановлені ставки податку на нерухоме майно.  Базою оподаткування  є житлова площа (квартира або будинок). У разі наявності у платника більше одного об'єкта оподаткування, податок стягується з кожного об'єкта окремо. Не є об'єктом оподаткування садовий або дачний будинок, але не більше одного об'єкта на одного платника податку. Ставка  податку - у відсотках до мінімальної заробітної плати на 1 січня звітного року за 1 кв.метр житлової площі. Обчислення  суми податку здійснює Охтирська ОДПІ. Термін сплати  - 60 днів після вручення Охтирською ОДПІ податкового повідомлення – рішення. Термін вручення повідомлення - до 1 липня звітного року. Сплата до бюджету здійснюється за місцем розташування  нерухомого майна.
 
18 квітня 2013 року проведено семінар-нараду з профілактики професійних захворювань Надрукувати
19.04.13
18.jpg
18 квітня 2013 року в учбово-методичному  кабінеті управління праці та соціального захисту відбувся семінар-нарада з питань охорони праці, у якому взяли участь відповідальні особи за стан охорони у місті.
З метою зменшення рівня професійної захворюваності, приведення робочих місць у відповідність санітарним нормам, підвищенням рівня виробничої та особистої гігієнічної культури, збереження та створення пунктів охорони здоров’я на підприємствах, підвищення якості медичної допомоги працюючим,  реалізації профілактичних технологій із запобігання виробничо обумовлених і професійних захворювань, зменшення навантаження на систему соціального забезпечення у зв'язку із професійним захворюванням, на базі управління праці та соціального захисту населення Охтирської міської ради проведено семінар – нараду з інженерами з охорони праці та відповідальними особами за проведення медоглядів підприємств міста.

 
Передовий досвід КП "Мрія" міста Охтирки Надрукувати
19.04.13
dsc_5980.jpg
Досвідом організації гарячого харчування у загальноосвітніх навчальних закладах ділилися в м. Охтирка 18 квітня. Випічкою та гарячим харчуванням школи міста забезпечує комунальне підприємство «Мрія».
Створені умови для збереження здоров'я дітей, підвищено рівень організації харчування, забезпечено вихованців дошкільних навчальних закладів і школярів раціональним і якісним харчуванням. Ситуація контролюється як з боку влади, так і батьків. Досягнуто і економічний, і управлінський ефекти.
Цю модель пропонується започаткувати в усіх регіонах Сумської області. На цьому наголосив заступник голови Сумської обласної державної адміністрації  Слизький Сергій Миколайович. 

 
Товариству Червоного Хреста України - 95 років Надрукувати
18.04.13
dsc_6002.jpg
18 квітня Товариству Червоного Хреста України виповнюється 95 років. До цієї дати у залі Охтирської центральної районної лікарні відбулися привітання.
До присутніх звернулися заступник міського голови Колєснік Наталія Іванівна, керівник Товариства Червоного Хреста в м. Охтирка - Статівка Ольга Петровна, головний лікар КЗ «Охтирська центральна районна лікарня» Збаражський Петро Петрович та запрошені гості.

 
Із танцями – по життю Надрукувати
18.04.13
dsc_5922.jpg
Танцювальні колективи «Юність» та «Капітошки» з м. Охтирка продовжують здобувати визнання. Керівником цих колективів є Ніконенко Ольга Миколаївна. Завдяки її ініціативі, танцювальні колективи приймають участь у різних конкурсах, фестивалях, в тому числі  міжнародного рівня. В м. Київ ці колективи були відзначені медалями Всеукраїнського фестивалю танцювального мистецтва.
3 квітня у місті Шостка відбулось свято танцю, пройшов V І обласний конкурс хореографії «Поліські візерунки». Лауреатами цього фестивалю у номінації «Сучасний танець» стали вихованці Ольги Ніконенко. 
У конкурсних заходах взяли участь 56 хореографічних колективів майже з усіх районів та міст Сумської області. 
Відзначена на цьому заході була і зразкова балетна студія «Елегія» з міста Охтирки.

 
<< Початок < Попередня 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.

 
22 січня о 14.30 у сквері біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбудеться маніфестація "Шлях до соборності", присвячена Дню Соборності України 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 14.01.2019 по 19.01.2019
 
Детальніше...
 
Графік проведення засідань постійних комісій на січень 2019 року
Детальніше...
 
29 січня 2019 року о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 54 сесії міської ради
 
План робіт інспекції з благоустрою Охтирської міської ради на січень 2019 року
Детальніше...