.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
На комісії слухали про репродуктивне здоров’я Надрукувати
26.05.10

25травня під головуванням заступника міського голови Юрія Гопка відбулося засідання координаційної ради з питань впровадження програми «Репродуктивне здоров’я нації до 2015 року в місті». Були розглянуті питання:

- стан організації та надання генетичної допомоги населенню міста;

- планування сім’ї. Проблемні питання в роботі кабінету планування сім ’ ї. Дошлюбне консультування. Про хід виконання п.2 протокольного рішення від 04.06. 2009 року;

- виконання наказу МОЗ України № 234 від 10.05.07р. «Про організацію профілактики внутрішньолікарняних інфекцій в акушерських стаціонарах». Про хід виконанняп.п.1,2 протокольного рішення № 3 від 01.10.2009 року.

З усіх питань прийняті відповідні рішення.

 
Відбулась апаратна нарада при міському голові Надрукувати
26.05.10

25 травня м іський голова Ірина Демченко провела апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуті питання:

- аналіз виконання, визначених розпорядженнями та дорученнями голови обласної державної адміністрації та рішеннями виконавчого комітету за 2009 рік (доповідала начальник управління економіки та інвестиційної політики Тетяна Кравченко)

 
Під час благодійної акції зібрано близько 5 тисяч гривень Надрукувати
26.05.10
Image

За інформацією директора Міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Руслана Буренка з 17 по 23 травня в місті Охтирка проходила благодійна акція «Серце до серця» по збору коштів для новонароджених дітей з вадами здоров’я. Під час акції, до якої були залучені волонтери Міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, громадськість міста, було зібрано 4851 грн. 63 коп. Кошти перераховані 25.05.2010 року у відділенні «Ощадбанку».

 
Новини освіти Надрукувати
25.05.10

18 травня у 11 класах загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів проведено державну підсумкову атестацію у формі підсумкових контрольних робіт з навчальних предметів за вибором учнів.

20 травня у м. Суми проведено обласний конкурс «Веселка творчості». Вихованки гуртка «Ліпка» ОМЦДЮТ (кер. Гайдуковська Т.М.). Бездрабко Віра, Євченко Тетяна та Гайдуковська Ганна посіли ІІ місця.

20 травня на базі дошкільного навчального закладу «Калинка» проведена інтелектуальна гра «Захоплююче краєзнавство» серед вихованців старшого дошкільного віку. Переможцем гри стала вихованка дошкільного навчального закладу «Орлятко» Федорченко Яна.

Протягом тижня на базі Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулася навчально-залікова сесія обласної заочної школи флористики та фітодизайну. Вихованки гуртка «Юні друзі природи» ОМЦДЮТ Бурніє Євгенія, Варавенко Валерія та Заїкіна Катерина (кер. Богаш Т.П.) отримали посвідчення про закінчення школи флористики та фітодизайну.

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник», переможцями якого стали вихованки гуртка «Географічне краєзнавство» ОМЦДЮТ Бездрабко Аліна та Погуляй Юлія.

 
Юнак проходитиме альтернативну службу Надрукувати
25.05.10

20.05.2010 р. в ідбулось засідання міської комісії у справах альтернативної (невійськової) служби під головуванням заступника міського голови Юрія Гопка.

У роботі комісії взяв участь пастор релігійної громади євангельських християн Повного Євангелія «Прапор Христа» Микола Долідович. На комісії розглянуто питання про направлення громадянина Юрія Д. на альтернативну (невійськову) службу.

Прийнято рішення: провести роботу щодо визначення місця проходження альтернативної (невійськової) служби і працевлаштування гр. Юрія Д.

 
На виконкомі заслухано звіт про підсумки соціально-економічного розвитку міста за І квартал 2010 р. Надрукувати
20.05.10
Image

19.05.2010 р. м іський голова Ірина Демченко провела травневе засідання виконавчого комітету. Всього було розглянуто 20 питань, серед яких:

- про підготовку та проведення літньої оздоровчої кампанії 2010 року;

- про виконання рішення виконавчого комітету від 16.07.2009 року № 150 «Про роботу міського центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді з сім ями, які опинились в складних життєвих обставинах»;

- про стан погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах міста та ін.

 
Гаряча вода буде: чи надовго? Все залежить від споживачів Надрукувати
20.05.10
Image

19.05.2010 р. в залі засідань міської ради відбулася прес-конференція для журналістів місцевих ЗМІ з питання припинення гарячого водопостачання в місті. На її початку міський голова Ірина Демченко зауважила, що після проведення впродовж кількох днів регламентних робіт Охтирська філія ТОВ «Брок-Енергія» мала з п’ятниці 14 травня відновити гаряче водопостачання. Однак цього не трапилось, позаяк постачання газу підприємству було припинено через значні борги за теплову енергію та гаряче водопостачання мешканців міста. Водночас міський голова повідомила, що сьогодні о 9-й годині, в т.ч. завдяки втручанню керівника ТОВ «Брок-Енергія» подачу газу на Охтирську філію цього підприємства було тимчасово відновлено. Таким чином з 20 травня в квартирах знову з’явиться гаряча вода.

Ситуацію з розрахунками за газ та реакцію ДАК «Газ України» на заборгованість споживачів роз’яснив начальник Охтирського управління з експлуатації газового господарства Олександр Рогальський. Зокрема, він зазначив, що борг Охтирки за газ становить 1,9 млн. грн. Також керівник підприємства зупинився на проблемах Управління з експлуатації газового господарства, основні з яких, крім заборгованості за газ, експлуатація газового обладнання і мереж підприємством та споживачами, умови переходу на газове опалення тощо. Також Олександром Рогальським та Іриною Демченко були приведені приклади самостійного втручання в газові мережі мешканців багатоповерхівок, коли цілі будинки залишились без газопостачання та виникли аварійні ситуації.

 
<< Початок < Попередня 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голів постійних комісій міської ради з питань гуманітарної політики та соціального захисту та з питань промисловості, підприємництва, транспорту і зв`язку  засідання комісій перенесено на 15.06.2018 о 08.00
Детальніше...
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю. 
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю. 
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю. 
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю.
 
Графік проведення  засідань постійних комісій на червень 2018 року