.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Триває підготовка до засідання виконавчого комітету Надрукувати
14.07.10

13 липня під головуванням міського голови Ірини Демченко відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Розглянуто 2 питання щодо вчинення правочинів в інтересах дітей, рішення з яких мають бути затверджені на найближчому засіданні виконавчого комітету міської ради, що відбудеться 21 липня.

 
Успіх у Раві-Руській Надрукувати
14.07.10
Image

Народний аматорський ансамбль народної пісні «Барви» комунального закладу «Охтирський міський центр культури і дозвілля» взяв участь у 5 Міжнародному фестивалі народної творчості «Галицькі перехрестя-2010», який відбувся 11-12 липня 2010 року у м. Рава-Руська Львівської області.

Основою цього фестивалю є показ зразків усіх жанрів народної творчості. У рамках фестивалю відбулися: парад творчих колективів, урочисте концерт художніх колективів та окремих виконавців, презентація регіональної кухні, конкурс на кращий український стрій під назвою «Одягни вишиванку», гала-концерт в якому взяли участь найкращі учасники фестивалю, вечірня дискотека.

Наш колектив представив на фестивалі концертну програму тривалістю 20 хвилин та, як один з найкращих колективів фестивалю, взяв участь у гала-концерті. Додому учасники колективу «Барви» повернулись з грамотою та приємними спогадами в серцях.

 
Прийом міського голови Надрукувати
13.07.10

12 липня міський голова Ірина Демченко провела прийом громадян з особистих питань. На прийомі побувало 7 мешканців міста. Запитання, що надійшли, переважно стосувалися галузі житлово-комунального господарства. Крім того, порушувалось питання щодо режиму роботи магазину «Марс».

 
На апаратці звітували про забезпечення ліками пільговиків Надрукувати
13.07.10

12 липня міський голова Ірина Демченко провела апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуті питання:

- про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади за І півріччя 2010 року (доповідав начальник УЖКГ Сергій Бондаренко);

- про стан забезпечення пільгової категорії населення міста лікувальними засобами (доповідала в.о. начальника відділу охорони здоров’я Олена Максименко).

 
На нараді розглянули інвестиційні пропозиції Надрукувати
12.07.10

9 липня перший заступник міського голови Анатолій Вавенко провів нараду з питання подання інвестиційних пропозицій, реалізація яких потребує підтримки держави. Були обговорені важливі для міста проекти, які необхідно реалізувати. Прийнято рішення щодо затвердження їх переліку з метою подальшого надання в облдержадміністрацію, а надалі - в Міністерство економіки України. Участь в нараді взяли керівники управлінь та відділів міської ради, а також керівники підприємств житлово-комунального господарства.

 
Міський голова провела виїзний прийом в санепідемстанції Надрукувати
12.07.10

8 липня міський голова Ірина Демченко провела виїзний прийом громадян в Охтирській районній СЕС. На прийомі побувало 28 осіб. Порушувалися проблемні питання житлово-комунального господарства, вивозу твердих побутових відходів, ремонту доріг.

 
Громада висловилася «за» будівництво магазинів Надрукувати
12.07.10

8 липня в приміщенні міської ради відбулись громадські слухання містобудівних обґрунтувань з питань:

- магазин з продажу промислових та продовольчих товарів по вул. Миргородська,44 (забудовник: Гутко Оксана Олексіївна);

- магазин з продажу промислових та продовольчих товарів по вул. Фебенка, 29 (забудовник: Кобзар Надія В’ячеславівна).

 
<< Початок < Попередня 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Охтирський відділ Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє про оперативний спосіб отримання інформації стосовно досліджень об'єктів довкілля, проведених під час оздоровлення дітей в Сумській області та інших результатів
Детальніше...
 
Графік чергування працівників апарату Сумської обласної державної адміністрації 28-30 червня, 1 липня 2018 року
Детальніше...
 
Графік чергування керівництва Сумської обласної державної адміністрації 28-30 червня, 1 липня 2018 року

Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 25.06.2018 по 01.07.2018
Детальніше...
 
З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає проект «Запитай у мене особисто»
Детальніше...
 
 28 червня 2018 року о 10.00.  у приміщенні  КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Конституції України.