.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.










Головна
Відбулося спільне засідання постійних комісій Надрукувати
08.12.09

2 листопада відбулося спільне засідання постійних комісій з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. Розглядалося питання «Про внесення змін до бюджету міста на 2009 рік».

 
Проведено міський конкурс дитячого малюнку Надрукувати
08.12.09

2 грудня у приміщенні міської ради відбувся міський конкурс дитячого малюнку на тему «Разом зупинимо СНІД» з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Напередодні в рамках акції “Молодь проти СНІДу” відбулась “гаряча лінія” телефону Довіри “Разом зупинимо СНІД!”, під час якої можна було отримати консультації фахівців:

лікаря – нарколога Бондаренко Світлани Дмитрівни;

лікаря – венеролога Власюк Людмили Володимирівни;

 
Проведено засідання комісії з житлових питань Надрукувати
08.12.09

1 грудня під головуванням заступника міського голови Юрія Коваленка відбулося чергове засідання громадської комісії з житлових питань.

 
Відбулось засідання постійної комісії Надрукувати
08.12.09

30 листопада голова постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища Олександр Марков провів засідання комісії. Розглядалося питання «Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою».

 
Відбулося організаційне засідання окружної виборчої комісії Надрукувати
08.12.09

30 листопада в приміщенні міської ради відбулося перше засідання окружної виборчої комісії по ТВО № 164 на виборах Президента України. Відкрила засідання міський голова Ірина Демченко, побажавши гарної роботи комісії, та пообіцявши, що в місті буде толерантне ставлення до всіх кандидатів в Президенти України, ніяких блокувань ні з чийого боку не буде. Участь в засіданні взяли 29 членів комісії з 31, затверджених відповідною постановою ЦВК, а також 6 довірених осіб кандидатів в Президенти України. Розглядалися питання:

- про склад, місцезнаходження і режим роботи ОВК по ТВО № 164;

 
Розпочалася процедура публічного обговорення нових тарифів на теплову енергію Надрукувати
08.12.09

30 грудня відбулося засідання робочої групи з питання погодження тарифів на житлово-комунальні послуги. Затверджено графік публічного обговорення тарифів на теплову енергію для населення та бюджетних установ після відповідного звернення Охтирської філії ТОВ «Брок – Енергія». 10 грудня о 10 годині в приміщення міської ради відбудеться засідання «круглого столу» з зазначеного питання за участю керівників філії ТОВ «Брок – Енергія», 19 грудня – передача в режимі «прямого зв’язку» на ТРК «Охтирка».

 
На апаратній нараді заслухано звіти керівників двох структурних підрозділів Надрукувати
08.12.09

30 листопада міський голова Ірина Демченко провела апаратну нарада при міському голові, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень, розглянуто питання:

- про здійснення контролю за ходом виконання актів та доручень органів виконавчої влади вищого рівня, рішень виконавчого комітету та розпоряджень міського голови за 10 місяців 2009 року, відділом архітектури та містобудування (доповідала в.о. начальника відділу архітектури та містобудування Ольга  Харькова;

- звіт начальника служби у справах дітей про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади за 10 місяців 2009 року (доповідала начальник служби у справах неповнолітніх Ніна Мороховська.

 
<< Початок < Попередня 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

План здійснення планових заходів державного нагляду ( контролю ) Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області на 2018 рік
Детальніше...
 
За пропозицією голови комісії засідання постійної комісії з питань гуманітарної політики та соціального захисту переноситься на 22.03.2018 о 11:00 год.
 
21 березня 2018 року буде проводитись технічна перевірка регіональної системи оповіщення з включенням електросирен, апаратури циркулярного виклику та переключенням обласного і районного радіомовлення відповідно до почасового графіку з 9 години 10 хвилин до 9 години 30 хвилин. Прохання зберігати спокій.
 
30 березня 2018 року в м. Суми відбудеться Баркемп «Співпраця НУО і влади. Роль мереж і коаліцій», організаторами якої є Громадська Спілка «Громадські ініціативи України» та Сумський обласний комітет молодіжних організацій
Детальніше...
 
16.03.2018  з  14  до 17 години  у приміщенні Охтирської дитячої художньої школи ім. Т.Г.Шевченка (вул. Армійська 117)  відбудеться творчій захід за участю дітей із міських  дошкільних навчальних закладів, центру реабілітації дітей - інвалідів, викладачів та учнів школи під назвою«Глиняний день».
 
10-11 травня 2018 року у Польщі пройде дводенний VIII Міжнародний форум «День Українського Бізнесу в Польщі »