.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Відбулося засідання координаційної ради у справах дітей Надрукувати
23.03.10

18 березня під головуванням заступника міського голови Юрія Гопка відбулося засідання координаційної ради у справах дітей. Були розглянуті питання:

- про стан виховної роботи по профілактиці правопорушень, дитячої бездоглядності та інших негативних явищ серед учнів ЗОШ № 1;

- аналіз стану злочинності та правопорушень серед дітей у м. Охтирка за 2009 рік та січень-лютий 2010 року. Причини поширення дитячої бездоглядності;

 
Комісія сприяння додержанню законодавства про свободу совісті розглянула 3 питання Надрукувати
23.03.10

18 березня під головуванням секретаря міської ради Валентини Попович відбулося засідання комісії сприяння додержанню законодавства про свободу совісті та релігійні організації. Були розглянуті питання:

- про стан державно-церковних і міжконфесійних відносин та діяльність релігійних організацій міста за підсумками 2009 року;

- релігійна мережа міста;

- розгляд звернення настоятеля Архангело-Михайлівської церкви УПЦ ієрея Віталія Бринзяника.

Зокрема, доповідач з перших двох питань, секретар комісії Борис Чикало, зазначив, що Охтирка є багатоконфесійним містом, на території якого діють 18 релігійних організацій різних конфесій, напрямків і течій.

 
Відбулось засідання постійної комісії Надрукувати
23.03.10

18 березня голова постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища Олександр Марков провів планове засідання комісії в рамках підготовки до пленарного засідання 46 сесії міської ради. Були розглянуті питання регулювання земельних відносин.

 
Вітання Надрукувати
23.03.10

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Від щирого серця вітаємо зі святом вас, талановиті сини і дочки Охтирки, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі переміни на краще у нашому суспільному житті. Натхненно працюючи над вдосконаленням своєї мистецької майстерності, ви вміло прищеплюєте мешканцям міста любов до рідної культури, щедро знайомите земляків з її неповторним і різноманітним світом.

Ми глибоко переконані, що завдяки вашій наполегливій праці буде й надалі збагачуватись духовна скарбниця нашого міста й Охтирка впише ще не одну яскраву сторінку в українську національну культуру.

Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним. Нехай у праці та в ділах вас завжди супроводжують українська пісня, творче натхнення, оптимістичний дух і щира віра у щасливе майбутнє рідного народу і нашої держави. Міцного здоров’я вам, щастя та благополуччя!

З повагою,

міський голова Ірина Демченко

секретар міської ради Валентина Попович

 
Вітання Надрукувати
18.03.10

Шановні працівники житлово-комунального господарства

і побутового обслуговування міста!

Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом!

Важливість вашої безперебійної, надійної, нерідко цілодобової роботи, відчуває кожен житель нашого міста. Слова шани і подяки сьогодні усім вам, хто завдяки відповідальності, професіоналізму, сумлінному ставленню до роботи задовольняє потреби населення у життєво необхідних послугах, забезпечує діяльність господарського та житлового комплексу, своєю невтомною працею робить рідну Охтирку все більш впорядкованою і привабливою.

Переконані, що ваша енергія і надалі буде спрямована на благо рідного міста, а ваші зусилля сприятимуть зростанню комфортності життя охтирчан, забезпеченню найповнішого задоволення їхніх потреб.

Міцного здоров’я вам, дорогі друзі, сімейного затишку, весняного настрою, достатку і любові!

З повагою

міський голова Ірина Демченко

секретар міської ради Валентина Попович

 
Проведено березневе засідання виконкому Надрукувати
18.03.10

17 березня в.о. міського голови Анатолій Вавенко провів березневе засідання виконавчого комітету міської ради. Всього було розглянуто 20 питань, серед яких:

- про заходи щодо підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 р.р.;

- про заходи щодо оперативного вирішення питань локалізації та ліквідації аварій на газових мережах м. Охтирка у 2010 році;

- про взаємодію виконавчих органів міської ради з органами самоорганізації населення;

 
2 постійні комісії Охтирської міської ради провели свої засідання Надрукувати
18.03.10

17 березня в приміщенні Охтирської міської ради працювали 2 постійні комісії: з питань бюджету та соціально-економічного розвитку (голова Володимир Крупчан) та з питань промисловості, підприємництва, транспорту і зв’язку (голова Олег Касьяненко). На обох комісіях було розглянуто питання «Про затвердження Порядку використання місцевої символіки м. Охтирка». Крім того, бюджетна комісія розглянула ще 6 питань, проекти рішень з яких мають бути внесені до порядку денного 46 сесії міської ради, що відбудеться 25 березня:

- про порядок фінансування видатків бюджету м. Охтирка в ІІ кварталі 2010 року та організацію бюджетного процесу в місті в 2010 році;

- про направлення залишку бюджетних коштів спеціального фонду в частині бюджету розвитку, що склався станом на 01 січня 2010 року;

 
<< Початок < Попередня 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

27 квітня 2018 року о 15.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради
Детальніше...
 
Центр підтримки бізнесу м. Суми  запрошує взяти участь у форумі-виставці «Технології енергоефективності та енергозбереження для МСП Сумщини », який відбудеться 26-27 квітня 2018 року в м. Суми на базі Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1)
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.
 
26 квітня о 10.00 біля пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС відбудеться мітинг-реквієм «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам'ять…»
О 9.00 годині в храмах міста відбудуться панахиди за померлими внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС 
      
                   

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 23.04.2018 по 29.04.2018
Детальніше...
 
Пленарне засідання 45 сесії міської ради перенесено на 11:00 год. 24 квітня 2018 року