.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Під час європейського тижня місцевої демократії найбільше відзначились гімназисти Надрукувати
21.10.10

Впродовж тижня в місті проводились заходи з нагоди Європейського тижня місцевої демократії, більшість з них -в загальноосвітніх навчальних закладах.

В усіх навчальних закладах було проведено День учнівського самоврядування, бесіди на теми: «Поговоримо про демократію», «Прояви демократії в реальному житті», «Місцеве самоврядування – форма прояву народного волевиявлення», засідання круглих столів на тему: «Європейська демократія та її реалізація в нашій державі», соціологічні міні-опитування «Що таке місцева демократія?».

 
І знову ярмарок! Надрукувати
21.10.10

П’ятниця 15 жовтня в черговий раз порадувала охтирчан сільськогосподарським ярмарком на Торговій площі. Цього разу до нас завітали в гості улюбленці місцевих домогосподарок підприємства району: СТОВ «Бакирівське» - керівник Гурбанов С., ЗАТ «САД» - керівник Сугак О., ТОВ «Комишанське» - керівник Зубко В., а також місцеві підприємці з магазина «Свіжина» ПП Харченко Т., магазина «Ізюмінка» ПП Вініченко В. та магазина «Світ продуктів» ТОВ «Классік».

 
Новини освіти Надрукувати
21.10.10

1 жовтня у загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 9 відбулися урочистості, присвячені 100-річчю від дня заснування навчального закладу із запрошенням випускників різних років. Міський голова Ірина Демченко привітала педагогічний, учнівський колектив із святом та вручила комп’ютер для використання в навчально-виховному процесі. Присутні переглянули експозицію «Нашій школі - 100 років». До ювілею у закладі був проведений конкурс «Моя родина та моя рідна школа». Переможцями стала родина Кутових, загальна кількість років навчання та роботи якої у школі № 9 становить 82 роки.

 
Діти оздоровляться в санаторії Надрукувати
21.10.10

15 жовтня під головуванням заступника міського голови Юрія Гопка відбулося засідання комісії з питань санаторно-курортного лікування та оздоровлення дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Було розглянуто питання щодо виділення 4-х путівок на оздоровлення дітей в санаторії «Нафтуся Прикарпаття» з 11 листопада по 1 грудня 2010 року.

 
Комісія із захисту прав дітей розглянула 2 питання Надрукувати
21.10.10

11 жовтня під головуванням заступника міського голови Юрія Гопка відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей. Було розглянуто дві заяви щодо призначення опіки піклування над дітьми та влаштування малолітньої дитини в будинок дитини терміном на 6 місяців.

 
Робота щодо надання населенню субсидій триває Надрукувати
21.10.10

13 жовтня п ід головуванням 13 жовтня перший заступник міського голови Анатолій Вавенко провів засідання міської комісії з питань координації діяльності з надання населенню житлових субсидій за спрощеним порядком.

 
На апаратці говорили про забезпечення теплом Надрукувати
21.10.10

11 жовтня в.о. міського голови Анатолій Вавенко провів апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуто питання:

- про здійснення контролю за ходом виконання актів та доручень органів виконавчої влади вищого рівня, рішень виконавчого комітету та розпоряджень міського голови (доповідала в.о. начальника відділу охорони здоров’я Олена Максименко).

Крім того, були заслухані керівники структурних підрозділів, які опікуються закладами освіти, охорони здоров’я та культури, а також керівники комунальних підприємств, що надають житлово-комунальні послуги щодо теплозабезпечення у відповідних установах та житлових будинках.

 
<< Початок < Попередня 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
Графік проведення засідань постійних комісій на липень 2018 року
Детальніше...
 
Сумська обласна державна адміністрація інформує, що під патронатом Президентів України та Білорусі 4-25 жовтня 2018 року у м. Гомель, Республіка Білорусь відбудеться Перший форум регіонів України та Білорусі, а також виставка в рамках зазначеного вище комплексного заходу
Детальніше...
 
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України, державний вищий навчальний заклад (далі - Інститут), який входить до системи управління Міністерства соціальної політики України, проводить прийом на навчання за кошти Національного агентства України з питань державної служби: освітній ступінь магістра, спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування», заочна форма навчання. Термін навчання - 2,5 роки.
Детальніше...
 
18 липня 2018 о 09.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради
Детальніше...