.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Міський голова провела засідання комісії з питань боротьби зі злочинністю Надрукувати
13.04.10

29 березня під головуванням міського голови Ірини Демченко відбулося засідання комісії з питань боротьби зі злочинністю при виконавчому комітеті Охтирської міської ради. Були розглянуті питання:

- про хід виконання п. 2.4.1 міської комплексної програми профілактики правопорушень на 2008-2011 роки щодо недопущення розповсюдження наркотичних засобів і психотропних речовин;

- про хід виконання п. 2.1.5 міської програми профілактики правопорушень на 2008-2011 роки щодо виявлення та розшуку викраденого автомототранспорту.

 
Проведена апаратна нарада при міському голові Надрукувати
13.04.10

29 березня міський голова Ірина Демченко провела апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуто питання:

- про підсумки проведення щорічної оцінки посадових осіб місцевого самоврядування (доповідала начальник відділу організаційно-кадрової роботи та контролю Марина Моісеєнко) .

 
Новини освіти. 2 охтирські школярі - серед кращих в Україні Надрукувати
13.04.10
  •  Учні загальноосвітніх шкіл міста посіли два призових місця у ІУ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:

- Зайка Владислав, учень 9 класу ЗОШ № 5, ІІ місце з географії;

- Череда Іван, учень 11 класу ЗОШ № 1, ІІІ місце з інформатики ;

  • З 22 по 26 березня на базі ОМЦДЮТ працювала міська виставка декоративно-ужиткового мистецтва та технічної творчості. На виставці було представлено 389 виробів декоративно-ужиткового мистецтва та 132 вироби технічної творчості учнів загальноосвітніх шкіл міста та вихованців ОМЦДЮТ та СЮТ у 32 номінаціях. Грамотами відділу освіти Охтирської міської ради нагороджені 112 юних майстрів.
  • 24.03. на базі ЗОШ № 3 проведено міські змагання з конструювання та запуску паперових літаків
 
На сесії заслухали 5 звітів Надрукувати
13.04.10

25 березня мський голова Ірина Демченко провела пленарне засідання 46 сесії міської ради. На її початку очільник міста вручила грамоту кращого працівника Охтирки у сфері побутового обслуговування та нагрудний знак «Відмінник служби побуту України» керівнику швейної майстерні Валентині Стрельник. Всього депутати розглянули і прийняли рішення з 24 питань, серед яких, 5 звітів:

- про виконання програм «Вчитель» та підтримки розвитку інформаційного простору міста Охтирки на 2007-2009 роки;

- про виконання статутних завдань комунальними підприємствами «Благоустрій» та комбінатом шкільного харчування «Мрія»;

- про стан роботи відділу ведення Державного реєстру виборців з підготовки списків виборців.

 
Мотроні Пилипівні Раскопіній - 100 років! Надрукувати
13.04.10

25 березня представники міської влади, управління праці та соціального захисту населення Охтирської міської ради, ветеранської організації міста привітали зі 100-літнім ювілеєм жительку міста Раскопіну Мотрону Пилипівну, учасника війни, вдову померлого інваліда війни. Ювілярці з побажаннями здоров’я, довголіття, родинного тепла та затишку, вручили квіти, подарунок та солодощі. Одночасно їй вручена перша довічна стипендія у сумі 100 грн.

 
На "круглому столі" говорили про роль жінки в сучасному суспільстві Надрукувати
13.04.10

24 березня в приміщенні міської ради відбулось засідання «круглого столу» на тему «Роль жінки в сучасному суспільстві», яке провів директор Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей, молоді Руслан Буренко. Розглянуто питання:

- роль жінки в сучасному суспільстві (Р.П. Буренко);

- трудовлаштування жінок. Жіноче безробіття (психолог центру зайнятості Олексій Бейс);

- гендерний аспект в державному управлінні (начальник відділу внутрішньої політики Борис Чикало);

- підтримка жінки, як багатодітної матері та Матері-героїні (головний спеціаліст відділу молоді, сім’ї, фізкультури та спорту Євген Калюжний);

 
Створено 137 робочих місць, ліквідовано - 170 Надрукувати
13.04.10

24 березня в залі засідань міської ради під головуванням заступника міського голови Юрія Коваленка відбулось засідання координаційної ради з питань організації роботи зі створення нових робочих місць.

На засіданні розглянуті питання: про виконання рішень попередньої координаційної ради від 24.02.2010р. Протокол № 2; про проведення обстежень робочою групою з легалізації зайнятості суб’єктів підприємницької діяльності.

Згідно моніторингу в січні - лютому 2010 року в усіх сферах економічної діяльності міста створено 137 нових робочих місць, у т.ч. на підприємствах міста – 53 (відділ освіти Охтирської міської ради – 51 р.м., ПП «Меридіан» - 1 р.м., ДП «Охтирський комбінат хлібопродуктів» - 1р.м.), для найманих працівників у фізичних осіб-підприємців – 46, зареєстровано 38 фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності. Річне завдання виконано на 21,1 % (за планом – 16,6 %). Ліквідовано за звітний період 170 робочих місць.

 
<< Початок < Попередня 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За інформацією Посольства України в Республіці Індонезія у період з 06 до 08 липня 2018 року у м. Джакарта (Республіка Індонезія) проходитиме Міжнародна торговельна, туристична та інвестиційна виставка «APKASI Otonomi Expo - 2018 »
 
За інформацією Посольства Алжирської Народної Демократичної Республіки в Україні (далі - АНДР) у період з 08 до 13 травня 2018 року в м. Алжир заплановано проведення 51 -ї Міжнародної промислової виставки «БІА- 2018 »
 
Сумська обласна державна адміністрація повідомляє, що  в жовтні 2018 року в м. Гомель (Республіка Білорусь) відбудеться Перший Форум регіонів Республіки Білорусь та України
 
27 квітня 2018 року о 15.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради
Детальніше...
 
Центр підтримки бізнесу м. Суми  запрошує взяти участь у форумі-виставці «Технології енергоефективності та енергозбереження для МСП Сумщини », який відбудеться 26-27 квітня 2018 року в м. Суми на базі Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1)
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.