.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Відбулось перше пленарне засідання четвертої сесії міської ради Надрукувати
26.01.11

Секретар міської ради Цілуйко О.В. провів перше пленарне засідання четвертої сесії міської ради. Всього було розглянуто 31 питання, по яким прийняті відповідні рішення. Серед питань, що розглядалися:

- про Програму економічного та соціального розвитку м. Охтирка на 2011 р.;

- про затвердження Програми розвитку малого підприємництва м. Охтирка на 2011-2012 роки;

- про затвердження Програми розвитку автомобільного транспорту загального користування м. Охтирка на 2011-2015 роки;

- про встановлення ставок збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності;

- про встановлення ставки туристичного збору;

- про внесення доповнень до рішення міської ради «Про встановлення та впорядкування ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва – фізичних осіб, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності»;

 
Апаратна нарада Надрукувати
24.01.11

Перший заступник міського голови Устинова В.М. провела апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуто питання:

- з віт про роботу архівного відділу Охтирської міської ради і виконання плану розвитку архівної справи у 2010 році (доповідала начальник архівного відділу Шевченко О.В.)

 
Відбулося засідання ініціативної групи Надрукувати
24.01.11

24 січня відбулося засідання ініціативної групи з питань підготовки та проведення установчих зборів по формуванню нової громадської ради при виконавчому комітеті Охтирської міської ради.

На засіданні ініціативної групи було визначено порядок денний, список учасників установчих зборів, кандидатур до нового складу громадської ради, уточнено дату, час та місце проведення зборів.

Установчі збори по формуванню нового складу громадської ради відбудуться 27 січня 2011 року о 14 годині у залі засідань міської ради .

 
В Охтирці відзначили День соборності Надрукувати
24.01.11

З нагоди відзначення в місті Дня соборності України біля погруддя Тарасу Григоровичу Шевченку відбувся мітинг, на якому було присутнє керівництво міста, представники міських громадських організацій, місцеві засоби масової інформації та інші представники територіальної громади міста. З привітальним словом до присутніх звернувся міський голова Касьяненко О.В.

 
Вітаємо з Днем соборності! Надрукувати
21.01.11
Вітаємо

Шановні охтирчани!

22 січня 1919 року на площі Святої Софії в столиці України була проголошена Декларація про входження західноукраїнських земель до складу Української Народної Республіки.

Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України національним святом – Днем соборності.

Це свято нагадує нам, особливо молодому поколінню, що Український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про добробут народу. Отже прийміть найкращі привітання з нагоди одного з найвеличніших свят – Дня соборності України!

Нехай відчуття єдності, як громадян однієї країни, допомагає нам будувати свою державу, свою правду і свою волю, як заповідав Великий Кобзар!

Бо тільки в єдності наша сила і наше майбутнє!

міський голова Олег Касьяненко

секретар міської ради Олександр Цілуйко

 
Свято Хрещення Господнього Надрукувати
20.01.11
Image19 січня 2010 року жителі міста Охтирки зібрались на березі річки Ворскла, для святкування третього і завершального великого свята різдвяно-новорічного циклу - Хрещення Господнього.

На церемонії освячення води яку провів митрофорний протоієрей, благочинний Охтирського округу отець Євгеній, були присутні міський голова Касьяненко Олег Володимирович, перший заступник міського голови Устинова Валентина Миколаївна та керуючий справами виконавчого комітету Чикало Борис Володимирович. Після проведення церемонії бажаючи змогли скупатися в освяченій ополонці.

 
Пройшло засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій Надрукувати
17.01.11
Image

17 січня голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій Марущенко В.А. провів засідання комісії. Були розглянуті наступні питання:

- про надання пільг готівкою для забезпечення пільгової категорії населення твердим паливом та скрапленим балонним газом для побутових проблем;

- про Програму економічного та соціального розвитку м. Охтирка на 2011 р.;

- про затвердження Програми розвитку малого підприємництва м. Охтирка на 2011-2012 роки;

- про програму «Цукровий діабет» на 2011-2013 роки в місті Охтирка;

- про внесення змін до Положення про внесок забудовників об’єктів містобудування у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Охтирка;

- про створення міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

 
<< Початок < Попередня 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку у період з 5 по 7 вересня 2018 року планується проведення торгової місії до Турецької Республіки , м. Стамбул 
 
Посольство України у Королівстві Норвегія повідомляє, що з метою сприяння експорту української продукції Норвезько-Українською торговельною палатою підготовлені практичні посібники для українських експортерів агропромислової продукції з України (електронні копії додаються)
 
28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
4-6 вересня 2018 року в м.Криниця Республіки Польща  відбудеться 28 Економічний Форум у Криниці-Здруй
Детальніше...