.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
На апаратці заслухали про захворюваність на СНІД та запобігання проявам корупції Надрукувати
28.04.10

12 .04.2010 міський голова Ірина Демченко провела апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуті питання:

- про стан захворюваності на ВІЛ-інфекцію/СНІД, як особливо небезпечної хвороби у жителів міста (доповідала в.о. відділу охорони здоров'я Олена Максименко);

- про стан організації роботи із запобігання проявам корупції в місті (доповідав начальник відділу з питань мобілізаційної роботи, НС та ЦЗН, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами, режимно-секретної роботи Григорій Гніденко).

 
Новини спорту Надрукувати
28.04.10

10 квітня 2010р. у м. Суми відбувся регіональний відкритий турнір з карате-до. У чемпіонаті взяли участь команди клубів з м. Суми і команда нашого міста у складі: Івах Артем, Маслак Максим, Канівець Владислав, Савко Богдан, Рогальський Дмитро. Всього у змаганнях взяло участь близько 100 учасників.

Вихованці Нестеренка В.Ю. та Олександра Тітенкова вибороли одне перше місце, 4 других та 1 третє місця.

 
Журі визначило переможців конкурсу малюнків Надрукувати
28.04.10

Відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Охтирської міської ради за підтримки відділу освіти та ради ветеранів війни та військової служби «Маю честь» було організовано та проведено міський конкурс малюнку з аерокосмічної тематики, який був присвячений Всесвітньому Дню авіації і космонавтики.

 
Призовників урочисто провели на військову службу Надрукувати
28.04.10

09.04.2010 в МЦКіД «Кнєжа» відбулися урочисті проводи юнаків до Збройних Сил України. З привітальним словом до присутніх звернулись заступник міського голови Юрій Гопко, командири військових частин, що дислокуються на території міста та району, один з призовників та мати призовника. Як це стало традицією, майбутні захисники Вітчизни отримали невеличкі подарунки від міської влади, що знадобляться їм в перші дні служби.

 
В місті додасться матерів-героїнь Надрукувати
28.04.10

07.04.2010 під головуванням заступника міського голови Юрія Гопка відбулося засідання комісії з питань відзначення державними нагородами, де було розглянуто 5 справ багатодітних матерів.

 
Міський голова спілкувалася з вогнеборцями Надрукувати
28.04.10

06.04.2010 міський голова Ірина Демченко провела виїзний прийом громадян в Охтирському районному відділі Головного управління МНС в Сумській області. На прийомі побувало 58 осіб. Серед питань, що надійшли: про вивіз сміття з приватного сектору, ремонт доріг, житлове забезпечення.

 
На апаратній нараді звітували освітяни Надрукувати
28.04.10

06.04.2010 міський голова Ірина Демченко провела апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуто питання:

про виконання делегованих повноважень відділом освіти за І квартал 2010 року (доповідала заступник начальника відділу освіти Любов Тріщенко) .
 
<< Початок < Попередня 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За інформацією Посольства України в Республіці Індонезія у період з 06 до 08 липня 2018 року у м. Джакарта (Республіка Індонезія) проходитиме Міжнародна торговельна, туристична та інвестиційна виставка «APKASI Otonomi Expo - 2018 »
 
За інформацією Посольства Алжирської Народної Демократичної Республіки в Україні (далі - АНДР) у період з 08 до 13 травня 2018 року в м. Алжир заплановано проведення 51 -ї Міжнародної промислової виставки «БІА- 2018 »
 
Сумська обласна державна адміністрація повідомляє, що  в жовтні 2018 року в м. Гомель (Республіка Білорусь) відбудеться Перший Форум регіонів Республіки Білорусь та України
 
27 квітня 2018 року о 15.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради
Детальніше...
 
Центр підтримки бізнесу м. Суми  запрошує взяти участь у форумі-виставці «Технології енергоефективності та енергозбереження для МСП Сумщини », який відбудеться 26-27 квітня 2018 року в м. Суми на базі Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1)
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.