.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
З Феодосії з перемогою Надрукувати
08.07.09

З перемогою повернулися з Міжнародного фестивалю «Зоряні мости», що пройшов у м. Євпаторія, юні охтирські таланти. У номінації «вокальні ансамблі» ансамбль «Івана Купала » здобув першу премію у віковій категорії 11-13 років, а молодша група вокального ансамблю «Крошки» отримала першу премію у віковій категорії 5-9 років. В номінації «солісти»відразу троє охтирчан були серед переможців:

Альона Порохня – перша премія (вікова категорія 5-8 років)

 
Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Надрукувати
08.07.09

3 липня заступник міського голови Юрій Гопко провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. Розглянуто питання щодо надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, заяву щодо доцільності позбавлення батьківських прав одного з мешканців міста та ін.

 
Мешканці мікрорайону ЗОШ №2 висловилися за створення квартального комітету Надрукувати
08.07.09

1 липня в мікрорайоні ЗОШ №2 відбулися збори мешканців з метою створення органу самоорганізації населення - квартального комітету. Участь в зборах взяв начальник відділу внутрішньої політики Борис Чикало, який надав присутнім і нформацію про органи самоорганізації населення та основні напрямки їх діяльності, порядок їх створення, познайомив з Програмою сприяння створенню та розвитку органів самоорганізації населення в м. Охтирка на 2007-2010 роки тощо.

 
15 липня оголошено вихідним днем Надрукувати
08.07.09

2 липня міський голова Ірина Демченко провела пленарне засідання 34 сесії міської ради, участь в якому взяли 28 з 32 депутатів міської ради. Всього було розглянуто та прийнято рішення з 26 питань, серед яких:

- про внесення змін до бюджету міста на 2009 рік (доповідала в.о. начальника управління фінансів Тетяна Корсакова);

- про внесення доповнень до рішення міської ради від 04.12.08 р. № 621-МР «Про встановлення та впорядкування ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва – фізичних осіб, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності» (доповідав голова постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Володимир Крупчан);

 
Проведено прийом в Енергозбуті Надрукувати
08.07.09

1 липня заступник міського голови Юрій Гопко провів виїзний прийом громадян на ВАТ «Енегозбут». Під час прийому, на якому побувало 25 громадян, надійшло 4 питання, переважно житлово-комунальної галузі.

 
На апаратній нараді міський голова вручила грамоти з нагоди свят Надрукувати
08.07.09

30 червня проведена апаратна нарада при міському голові, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень, були розглянуті питання:

- аналіз виконання завдань, визначених розпорядженнями та дорученнями голови обласної державної адміністрації та рішеннями виконавчого комітету 2009 року, відділом ведення Державного реєстру виборців (доповідала головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Юлія Бєлкіна);

 
Охтирка відзначила День Конституції та День Молоді Надрукувати
08.07.09

Впродовж 26-28 червня в місті відбулись ряд заходів з нагоди Дня Конституції та Дня молоді:

- засідання «круглого столу» з питань з питань легітимізації конституційних змін в державі, проблем державотворення тощо в приміщенні міської ради;

– гаряча телефонна лінія «Молодіжні проблеми сьогодні» за участю спеціалістів відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту, МЦСССДМ, служби у справах дітей, міськрайонного центру зайнятості, юриста, лікаря-гінеколога, лікаря-венеролога;

- змагання з волейболу, шахів, армреслінгу, гирьового спорту, перетягування канату та ін. на молодіжному пляжі р. Ворскла;

 
<< Початок < Попередня 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.01.2018 по 28.01.2018
Детальніше...
 
Постановою КМУ від 22 листопада 2017 р. № 890 було внесено зміни до типового договору оренди землі .
 
ПЛАН заходів, присвячених Дню Соборності України
Детальніше...
 
Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...