.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав! Надрукувати
15.02.11

15 лютого в Україні визначено Днем вшанування учасників бойових дії на території інших держав. Ця дата пов’язана саме з 15 лютого 1989 року, коли були виведені радянські війська з Демократичної республіки Афганістан.

Біля пам’ятника «Охтирчанам загиблим в Афганістані» відбувся мітинг з цієї нагоди.

«Сьогодні ми вшановуємо мужність наших земляків, яким за покликом Батьківщини довелося в мирний час нести нелегку службу в «гарячих точках» у різних країнах світу, кому довелося завчасно дорослішати та мужніти у жорстоких буднях десятирічної чужої війни . Час непідвладний викреслити з нашої пам ' яті героїчні подвиги долею одягнених у солдатські шинелі синів і дочок . Навічно залишиться ця війна в душах покоління , обпаленого вогнем і пекучим афганським сонцем !.. Н авіки залишаються в пам'яті 12 юнаків нашого міста, які не повернулися з афганської війни» з цими словами до присутніх звернувся секретар Охтирської міської ради Олександр Володимирович Цілуйко.

З промовою до учасників мітингу звернулися голова Охтирської районної державної адміністрації Віктор Васильович Сугак, голова районної ради Сергій Борисович Кірічко, командир в/ч А-2276 Анатолій Олександрович Марченко, в.о. військового комісара Охтирсько-Великописарівського ОМВК Віталій Михайлович Капітон., голова міської спілки воїнів Афганістану Григорій Володимирович Довгаль, перший голова міської спілки воїнів Афганістану, житель міста Одеси, полковник міліції Сергій Вікторович Овчаренко

Бойовим салютом, хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знака присутні вшанували пам’ять загиблих охтирчан в Афганістані

 
Випуск Надрукувати
15.02.11

На передодні «Дня Святого Валентина» 216 бакалаврів та спеціалістів Охтирської філії Сумського державного університету отримали диплом за спеціальністю «Економіка підприємств», «Фінанси», «Менеджмент».

За роки існування Охтирської філії випущено близько 7000 висококваліфікованих фахівців, які працюють у різних галузях народного господарства, обіймають провідні посади на підприємствах та в установах міста.

Колективом напрацьований великий досвід підготовки, організації та процесу навчання. Склалися свої традиції, налагоджені стосунки зі спорідненими підприємствами міста й області. Престиж філії зумовлений відмінною якістю освіти, високою конкурентоспроможністю його випускників, які завжди мають попит серед роботодавців і тим, що наші спеціалісти задіяні у всіх сферах виробництва, бізнесу.

З вітальними словами до випускників звернулися директор філії – кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки Сумського державного університету Віктор Андрійович Марущенко, перший проректор Сумського державного університету Карпуша Василь Данилович, депутат обласної ради Олександр Анатолійович Будник, секретар міської ради Олександр Володимирович Цілуйко, перший заступник міського голови Валентина Миколаївна Устинова, декан заочного факультету Сумського державного університету Сергій Михайлович Фролов.

 
Міський голова провів особистий прийом громадян Надрукувати
15.02.11

14 лютого 2011 року міський голова Олег Володимирович Касьяненко провів особистий прийом громадян. До міського голови звернулись 19 мешканців міста. Були розглянуті питання отримання житла, працевлаштування, земельні питання та інші.

 
Апаратна нарада Надрукувати
07.02.11

Перший заступник міського голови Устинова В.М. провела апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуто питання:

- про стан захворюваності населення міста на особливо небезпечні та соціальні хвороби (доповідала начальник відділу охорони здоров’я Максименко О.В.)

 
Проведено друге пленарне засідання четвертої сесії міської ради Надрукувати
31.01.11

31.01.2011 р. проведено друге пленарне засідання четвертої сесії міської ради під головуванням секретаря міської ради Цілуйка Олександра Володимировича, де були розглянуті наступні питання:

· про внесення змін та доповнень до рішення Охтирської міської ради від 30.11.2006 року № 128-МР «Про розмір фіксованого податку з доходів громадян, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи»;

· про звільнення від сплати державного мита (судового збору) на 2011 рік управління житлово-комунального господарства Охтирської міської ради;

· про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо доведення розрахунку розміру тарифів на послуги утримання будинків і споруд та прибудинкових територій до жителів міста Охтирки;

· про надання дозволу на розробку документації із землеустрою.

 
ВІдбулась апаратна нарада Надрукувати
31.01.11

Перший заступник міського голови Устинова В.М. провела апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуто питання:

- про підсумками роботи зі зверненнями громадян за 2010 рік (доповідав начальник відділу архітектури та містобудування Юр’єв К.М.)

 
Сформовано новий склад громадської ради Надрукувати
27.01.11

Відбулися установчі збори по формуванню нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Охтирської міської ради.

 Головою громадської ради стала Полякова Людмила Олексіївна – заслужений вчитель України, член громадської організації «Шлях перемін», член Партії Регіонів.

Мета роботи ради – об’єднати зусилля громади і влади задля забезпечення розвитку міста.

До складу громадської ради увійшли представники 24 міських громадських, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України. Політичні партії до складу громадської ради не входять.

Під час зборів секретар міської ради Олександр Володимирович Цілуйко звернувся до присутніх з вітальним словом та подякував за сумлінну працю на благо рідного міста.

 
<< Початок < Попередня 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку у період з 5 по 7 вересня 2018 року планується проведення торгової місії до Турецької Республіки , м. Стамбул 
 
Посольство України у Королівстві Норвегія повідомляє, що з метою сприяння експорту української продукції Норвезько-Українською торговельною палатою підготовлені практичні посібники для українських експортерів агропромислової продукції з України (електронні копії додаються)
 
28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
4-6 вересня 2018 року в м.Криниця Республіки Польща  відбудеться 28 Економічний Форум у Криниці-Здруй
Детальніше...