.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Депутати звернуться до керівників держави щодо складної ситуації з Охтирським УБР Надрукувати
14.07.09

10 міський голова Ірина Демченко провела пленарне засідання 35 (позачергової) сесії міської ради, на якому були присутні 24 депутати із 32 обраних. Було розглянуто три питання:

- про внесення змін до бюджету міста на 2009 р.;

- про Положення про цільовий фонд Охтирської міської ради;

- про звернення депутатів Охтирської міської ради щодо ситуації з Охтирським управлінням бурових робіт ВАТ «Укрнафта».

 
Міський голова побувала в "Берізці" Надрукувати
14.07.09

9 липня міський голова Ірина Демченко провела виїзний прийом в ДНЗ «Берізка». На прийомі побувала 21 особа. Присутні порушували питання переважно з житлово-комунальної галузі.

 
Розпочалося первинне уточнення Державного реєстру виборців Надрукувати
13.07.09

9 липня в приміщенні міської ради відбулася прес-конференція для лідерів міських партійних та громадських організацій, журналістів місцевих ЗМІ на тему «Первинне уточнення Державного реєстру виборців», яку провела міський голова Ірина Демченко. Детальну інформацію про процедуру уточнення Державного реєстру виборців присутнім надала начальник відділу Державного реєстру виборців Надія Кисличенко. Також були надані вичерпні відповіді на запитання присутніх.

 
Депутати розглянули звернення до керівників держави Надрукувати
13.07.09

8 липня відбулося спільне засідання постійних комісій з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики і з питань промисловості, підприємництва, транспорту і зв’язку. Розглядалось питання «Про звернення депутатів Охтирської міської ради щодо ситуації з Охтирським управлінням бурових робіт ВАТ «Укрнафта».

 
Відбудеться позачергова сесія міської ради Надрукувати
09.07.09

8 липня в рамках підготовки до 35 позачергової сесії міської ради відбулося спільне засідання постійних комісій з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. Розглядалось питання «Про внесення змін до бюджету міста на 2009 рік».

 
Міський голова провела виїзний прийом громадян Надрукувати
09.07.09

6 липня міський голова Ірина Демченко провела виїзний прийом громадян з особистих питань в ДНЗ «Орлятко». На прийомі побувало 18 чоловік. Порушувались питання вивозу сміття з приватного сектору, ремонту доріг тощо.

 
ВІдбулась апаратна нарада Надрукувати
09.07.09

6 липня проведена апаратна нарада при міському голові, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень, розглянуто питання:

- аналіз виконання завдань, визначених розпорядженнями та дорученнями голови обласної державної адміністрації за І півріччя 2009 року (доповідав начальник відділу внутрішньої політики Борис Чикало)

 
<< Початок < Попередня 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.01.2018 по 28.01.2018
Детальніше...
 
Постановою КМУ від 22 листопада 2017 р. № 890 було внесено зміни до типового договору оренди землі .
 
ПЛАН заходів, присвячених Дню Соборності України
Детальніше...
 
Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...