.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Секретар міської ради провела засідання комісії Надрукувати
12.06.09

25 травня секретар міської ради Валентина Попович провела засідання комісії сприяння додержання законодавства про свободу совісті та релігійні організації. Розглянуто звернення мешканки с. Климентове Шиян Н.В., представника Церкви «Обновление» протестантського напрямку щодо проведення бесід у лікувальних установах міста.

 
Постраждалі від чорнобильської катастрофи діти оздоровлюватимуться в "Ювілейному" Надрукувати
28.05.09

25 травня 2009 року під головуванням заступника міського голови Юрія Гопка відбулося засідання комісії з питань санаторно-курортного лікування та оздоровлення дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. На засіданні комісії розглядалося питання про оздоровлення дітей в оздоровчому центрі «Ювілейний» з 02 червня по 22 червня 2009 року. Сформовано групу в кількості 10 дітей, які мають захворювання ендокринної системи, органів дихання, органів кровообігу та нервової системи.

 
В Охтирці відбулась міжнародна конференція Надрукувати
28.05.09

22  травня на базі міста Охтирка проведено секційне засідання міжнародної конференції «Позашкільна освіта: стратегії, інновації, практика».

Учасники конференції відвідали музей Космонавтики у ЗОШ № 2 , оглянули екологічну стежину у ЗОШ № 3. Презентація позашкільних навчальних закладів міста була проведена на базі відділу освіти Охтирської міської ради.

 
Відбулося засідання земельної комісії Надрукувати
28.05.09

21 травня голова постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища Олександр Марков провів чергове засідання комісії. Розглядалися питання:

- про заходи щодо підготовки галузей економіки міста до роботи в осінньо-зимовий період 2009-2010 років;

- інформація УЖКГ щодо вдосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста.

 
Порядок оренди комунального майна буде вдосконалено Надрукувати
28.05.09

21 травня голова постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту і зв’язку Олег Касьяненко провів чергове засідання комісії. Розглядалися питання:

- про заходи щодо підготовки галузей економіки міста до роботи в осінньо-зимовий період 2009-2010 років;

- інформація УЖКГ щодо вдосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста;

- розгляд листа МДПІ «Про місцеві податки і збори».

 
Відбулась зустріч в прийомній сім"ї Надрукувати
28.05.09

15 травня з нагоди Дня матері та Дня сім’ї за місцем проживання прийомної сім’ї Корабельських МЦСССДМ проведено зустріч 6 опікунських, багатодітних родин та сімей – усиновлювачів (батьків та дітей). В заході взяли участь представники молодіжної громадської організації «Ініціатива».

 
Обговорили питання охорони праці Надрукувати
26.05.09

21 травня в залі засідань міськвиконкому відбувся семінар – нарада з питань охорони праці для інженерів з охорони праці та спеціалістів кадрових служб підприємств, установ та організацій за участю першого заступника міського голови, представників Охтирського відділення виконавчої дирекції ФССНВ, Охтирської районної СЕС, управління праці та соціального захисту населення міської ради.

 
<< Початок < Попередня 491 492 493 494 495 496 497 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

22 грудня 2017 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 40 сесії міської ради
 
Графік проведення засідань постійних комісій на грудень 2017 року
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 11.12.2017 по 17.12.2017
Детальніше...
 
До відома суб’єктів малого підприємництва міста Охтирка! Запрошуємо взяти участь в конкурсі «Найкраще новорічне оформлення»
 

10 грудня 2017 року о 16.00 в приміщенні районного будинку культури відбудеться концерт "Зима починається з "Крошок" за участю солістів вокального ансамблю "Крошки" під керівництвом Лариси Крошки.

Вхід 10 грн.

 
8 грудня 2017 року о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відбудеться творчий вечір "Я йду із піснею в життєвім полі" лауреата першої премії міжнародного, всеукраїнських та обласних конкурсів, керівника та солістки народного аматорського колективу театру української пісні "Калина" КАТЕРИНИ МАКАРЕНКО.
Вхід вільний.