.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
90-річний ювілей! Надрукувати
12.09.11
1small.jpg
12 вересня 2011 року в.о. міського голови, секретар Охтирської міської ради О.В. Цілуйко та депутат Сумської обласної ради О.А. Будник завітали до шановної в м. Охтирка людини Устименко Катерини Іванівні та привітали її з 90-річним ювілеєм.
 
Святковий концерт з нагоди ювілею НГВУ «Охтирканафтогаз» Надрукувати
09.09.11
1small.jpg

9 вересня 2011року з нагоди відзначення Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України та  ювілею НГВУ «Охтирканафтогаз» на стадіоні спортивно-готельного комплексу «Нафтовик» відбувся святковий концерт.

 
Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту Надрукувати
09.09.11
5small.jpg
9 вересня 2011 року в приміщенні будинку молоді відбувся святковий концерт з нагоди  відзначення Дня фізичної культури і спорту. Привітати спортсменів  прийшов в.о. міського голови, секретар Охтирської міської ради Цілуйко  О.В. Олександр Володимирович від щирого серця привітав всіх спортсменів  з Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей. Побажав олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.
 
Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України! Надрукувати
09.09.11
1.jpg
Вітаю вас з професійним святом. Завдяки вашій самовідданій праці, високому професіоналізму і відповідальному ставленню до справи з року в рік збільшується видобуток нафти й газу, зростає транзитний потенціал країни.
Нехай і надалі ваші зусилля будуть спрямовані на піднесення національної економіки, зміцнення енергетичної незалежності нашої держави, процвітання рідного краю.
Бажаю вам здоров'я, щастя, добробуту і нових трудових звершень!

В.о. міського голови, секретар Охтирської міської ради О.В. Цілуйко

 
Привітання з нагоди Дня фізичної культури і спорту Надрукувати
09.09.11
12.jpg
Щиро вітаю спортсменів, тренерів, фахівців галузі фізичної культури і спорту, всіх прихильників фізкультуро-спортивного руху з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту.
Україна завжди славилася своїми спортивними талантами, має їх і наше місто, і ми пишаємося вашими, шановні земляки, досягненнями. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази – це пріоритетне завдання міської ради.
 
Відбулось засідання п`ятнадцятої (позачергової) сесії міської ради VІ скликання Надрукувати
05.09.11
1small.jpg
05.09.2011 року о 09:00 в залі засідань Охтирської міської ради відбулось засідання п`ятнадцятої (позачергової) сесії міської ради VІ скликання.
На порядку денному були розглянуті два питання:
1.Про визнання рішення Охтирської міської від 27.02.2007 р. №218-МР «Про затвердження положення «Про порядок набуття права на оренду земельних ділянок для підприємницької діяльності у м. Охтирка на конкурсних засадах » таким, що втратило чинність.
2.Про визнання рішень Охтирської міської ради такими, що втратили чинність.
 
Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня підприємця Надрукувати
03.09.11
1.jpg
2 вересня 2011 року о 17:00 в приміщенні районного будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди  відзначення Дня підприємця. Привітати суб’єктів господарювання прийшов в.о. міського голови, секретар Охтирської міської ради Цілуйко О.В. Олександр Володимирович висловив велику подяку за наполегливу працю та активну громадянську позицію, високий професіоналізм та ініціативність.
 
<< Початок < Попередня 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення


ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» (Охтирська ТЕЦ) повідомляє, що з 20.08.2018 р. по 23.08.2018 р. на теплових мережах міста повторно будуть проводитися гідравлічні випробування. Усім абонентам необхідно відключити свої дільниці тепломережі з метою запобігання пошкоджень систем теплопостачання, затоплення водою будівель і споруд, а також організувати постійний нагляд на період випробувань.

 
Для організації футбольних тренувань та ігор на футбольному полі в міському парку, недопущенння випадків непорозумінь між ігроками, просимо всіх бажаючих подати свої заявки для формування графіку роботи майданчика з штучним покриттям
Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо встановлення погруддя Ахтирченку М.І.  на Алеї Слави у місті Охтирка
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 20.08.2018 по 26.08.2018
Детальніше...
 
21 серпня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
22 серпня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 49 сесії міської ради