.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
На засіданні говорили про туберкульоз та СНІД Надрукувати
18.10.10

7 жовтня під головуванням заступника міського голови Юрія Гопка відбулося засідання міської ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, профілактики наркоманії та венеричних захворювань. Були розглянуті питання:

- про стан флюорографічного обстеження населення міста та виявлена легенева патологія;

- детальний аналіз захворюваності на туберкульоз серед населення міста Стан обстеження на туберкульоз декретованого контингенту та контингентів групи ризику м. Охтирка за І півріччя 2010 року. Проблемні питання;

 
В Охтирці презентували продукцію місцевих товаровиробників Надрукувати
14.10.10
Image

5 жовтня в приміщенні комунального підприємства шкільного харчування «Мрія» відбулася презентація продукції місцевих товаровиробників. До присутніх звернулися заступник міського голови Юрій Коваленко та секретар обласної робочої групи по вивченню наявності місцевих товаровиробників на споживчому ринку області Людмила Рязанова. Під час презентації власної продукції також виступили представники ВАТ «Охтирський пивоварний завод», ВАТ «Охтирський хлібокомбінат», ВАТ «Охтирський м’ясокомбінат», ДП «Охтирський комбінат хлібопродуктів», ПП «Оленка», ПП Терещенко, а також гості з м. Суми: ТОВ «Горобина» та ВАТ «Сумський фарфоровий завод» і з міста Зіньків. Всі учасники заходу мали змогу спробувати продукцію, представлену на презентації.

 
Відбулось засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій Надрукувати
14.10.10

5 жовтня під головуванням першого заступника міського голови Анатолія Вавенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Було розглянуто питання: «Про стан підготовки міста до дій в осінньо-зимовий період 2010-2011 та забезпечення заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в цей період».

 
Незадовго до завершення своєї каденції міська рада ледве зібралась на пленарне засідання Надрукувати
14.10.10
Image

5 жовтня м іський голова Ірина Демченко провела пленарне засідання 55 сесії міської ради. Цього разу депутати, а це були лише 18 народних обранців – мінімальна кількість для роботи пленарного засідання, розглянули 2 блоки питань – фінансові та земельні та прийняли рішення з 18 питань. Серед них:

- про внесення змін до бюджету міста на 2010 рік;

- про розміщення тимчасово вільних коштів загального та/або спеціального фондів бюджету міста Охтирка в 2010 році;

- про внесення змін до критеріїв оцінки банківських пропозицій;

- про затвердження Положення про порядок продажу права на оренду земельних ділянок у м. Охтирка;

 
В місті розпочато опалювальний сезон Надрукувати
14.10.10
4 жовтня розпочалося підключення освітніх установ та закладів охорони здоров’я до мережі теплопостачання. В зв’язку з цим температура гарячої води, що подається по мережі гарячого водопостачання буде на деякий період знижена. Після завершення підключення дитячих садків, шкіл, лікарні тепло має надійти в житлові будинки мешканців міста, в установи та організації
 
Комісія дала згоду на внесення змін до бюджету міста Надрукувати
14.10.10

4 жовтня заступник голови постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Сергій Бондаренко провів засідання комісії. Було розглянуто питання «Про внесення змін до бюджету міста на 2010 рік». Внесення змін до бюджету міста зумовлене перш за все необхідністю прийняття коштів з державного бюджету на фінансування місцевих виборів.

 
Постійна комісія розглянула Положення про порядок продажу права на оренду земельних ділянок Надрукувати
14.10.10

4 жовтня заступник голови постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики Леонід Могилко провів засідання комісії. Було розглянуто питання «Про затвердження Положення про порядок продажу права на оренду земельних ділянок у м. Охтирка».

 
<< Початок < Попередня 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голів постійних комісій міської ради з питань гуманітарної політики та соціального захисту та з питань промисловості, підприємництва, транспорту і зв`язку  засідання комісій перенесено на 15.06.2018 о 08.00
Детальніше...
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю. 
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю. 
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю. 
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю.
 
Графік проведення  засідань постійних комісій на червень 2018 року