.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Про дострокове припинення повноважень міського голови Касьяненка О.В. за особистою заявою Надрукувати
15.04.11

На підставі пункту 1 частини 1 та пункту 1 частини 7 статті 79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи особисту заяву міського голови Касьяненка О.В. про складання ним повноважень міського голови, керуючись статтею 59 зазначеного Закону міська рада вирішила:

   1. Дострокове припинення повноважень міського голови Касьяненка Олега Володимировича за його особистою заявою про складання ним повноважень міського голови прийняти до відома.

    2. Врахувати, що відповідно до частини 2 статті 42 та пункту 1 частини 3 статті 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з моменту дострокового припинення повноважень міського голови і до моменту початку повноважень міського голови, обраного на позачергових виборах відповідно до закону, або до дня відкриття першої сесії міської ради, обраної на чергових виборах, повноваження міського голови тимчасово здійснює секретар міської ради Цілуйко О.В.

 
Відбулась робоча нарада Надрукувати
11.04.11

Image   11.04.2011 року під головуванням секретаря Охтирської міської ради Цілуйка Олександра Володимировича відбулась робоча нарада з питань транспортного забезпечення жителів вул.. Береста та відкриття нового приміського автобусного маршруту Охтирка – Підлозіївка, також запропоновано змінити схему руху міського автобусного маршруту №9.

 
Відбулось засідання постійної комісії Надрукувати
11.04.11

Image11.04.11 р. відбулось засідання постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики, на якому були розглянуті наступні питання:

- Про затвердження структури управління житлово-комунального господарства Охтирської міської ради.

- Про затвердження структури управління фінансів Охтирської міської ради. 

 
Відбулись урочисті проводи юнаків на військову службу Надрукувати
08.04.11
Image   08.04.2011р в МЦКіД "Кнєжа" відбулись урочисті проводи юнаків на військову службу. В ході насиченої концертної програми юнаків привітали військовий комісар Охтирсько-Великописарівського об'єднаного військового комісаріату Полоус Ю.В., заступник командира військової частини 0563 Скорик Ю.В. та керуючий справами виконавчого комітету Охтирської міської ради Чикало Б.В., який крім того вручив подарунки призовникам особисто від міського голови. Цієї весни на військову службу до лав Збройних Сил України підуть 14 юнаків з Охтирки.
 
Відбулось пленарне засідання сьомої (позачергової) сесії Охтирської міської ради VI скликання Надрукувати
05.04.11

Image05 квітня 2011 року під голуванням секретаря міської ради Цілуйка Олександра Володимировича відбулось пленарне засідання сьомої (позачергової) сесії Охтирської міської ради VI скликання.

Було розглянуто питання: "Про відновлення навчального процесу в загальноосвітіх закладах міста", та прийнято рішення, зі змістом  якого можна ознайомитися за наступним посиланням: Рішення міської ради № 132 від 05.04.2011 Про відновлення навчального процесу в загальноосвітніх закладах міста .

 
Відбулась нарада щодо проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою Надрукувати
29.03.11

Image 29 березня 2011 р. в залі засідань міської ради під головуванням міського голови Касьяненка Олега Володимировича відбулась нарада з керівниками установ, організацій, підприємств міста, щодо проведення в квітні - травні щорічної акції «За чисте довкілля», та дня благоустрою території міста, що відбудеться 16 квітня 2011 року.

Присутнім було доведено:

- план заходів по проведенню дня благоустрою в місті,

- основні вимоги щодо необхідності утримання території міста у належному стані, його санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення,

- керівникам підприємств, установ, організацій визначено територію та об’єм робіт на об’єктах благоустрою міста.

 
Міський голова провів апаратну нараду Надрукувати
29.03.11

Міський голова Олег Володимирович Касьяненко провів апаратну нараду, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень розглянуто питання:

- про підсумки проведення щорічної оцінки посадових осіб місцевого самоврядування (доповідала начальник відділу з організаційно-кадрової роботи та контролю Моісєєнко М.Я.).

 
<< Початок < Попередня 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Охтирський відділ Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє про оперативний спосіб отримання інформації стосовно досліджень об'єктів довкілля, проведених під час оздоровлення дітей в Сумській області та інших результатів
Детальніше...
 
Графік чергування працівників апарату Сумської обласної державної адміністрації 28-30 червня, 1 липня 2018 року
Детальніше...
 
Графік чергування керівництва Сумської обласної державної адміністрації 28-30 червня, 1 липня 2018 року

Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 25.06.2018 по 01.07.2018
Детальніше...
 
З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає проект «Запитай у мене особисто»
Детальніше...
 
 28 червня 2018 року о 10.00.  у приміщенні  КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Конституції України.