.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Відбувся «круг стіл». Надрукувати
13.06.12
dsc01026.jpg

12 червня у приміщення виконкому Охтирської міської ради проведено засідання «круглого столу» з питання публічного громадського обговорення проекту регуляторного акта – рішення Охтирської міської ради «Про встановлення та впорядкування ставок єдиного податку для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності».

Управлінням економіки та інвестиційної політики Охтирської міської ради була підготовлена інформація до обговорення цього проекту регуляторного акту.

 В обговоренні щодо ставок єдиного податку взяли участь Охтирська об’єднана державна податкова інспекція, управління фінансів Охтирської міської ради та представники громади, підприємці міста.

 

 
Відбулось засідання громадської ради Надрукувати
13.06.12
img_2728.jpg
Членами громадської ради – консультативно-дорадчого органу, що діє при виконавчому комітеті Охтирської міської ради, напередодні проведеного засідання, було відвідане педіатричне відділення КП «Охтирська ЦРЛ». В ході візиту на питання щодо надання медичної допомоги дитячому населенню міста відповідала завідуюча відділенням Максименко О.В.
На засіданні громадської ради,  13 червня, за участю начальника відділу охорони здоров’я Коваленко О.В. та заступника головного лікаря з охорони материнства та дитинства Більченко С.І., було розглянуте питання «Про стан надання медичної допомоги дитячому населенню міста». Крім того, на цьому засіданні проведено обговорення проекту «Програми розвитку позашкільної освіти» та  положення «Про порядок встановлення в місті меморіальних дощок».
 
Відбулося офіційне відкриття I зміни у дитячому оздоровчому таборі «Космос» Надрукувати
12.06.12
img_2663.jpg
Сьогодні 12 червня о 17.00 у дитячому оздоровчому таборі «Космос» відбулося офіційне відкриття I зміни.  У ньому взяли участь в.о. міського голови Цілуйко О.В., депутат обласної ради Меєрович Ю.М., а також представник профспілкового комітету НГВУ «Охтирканафтогаз» Біленко І.І. 
Колектив дитячого табору підготував чудові номера за участю юних талантів, що порадували  дітей, які оздоровлюються у таборі, їх батьків, а також, запрошених гостей. Концертна програма, підготовлена колективом працівників та організаторів оздоровчого табору, була тепло сприйнята та дуже сподобалася глядачам.
Бажаємо дітлахам добре відпочити, оздоровитися та розважитися!
 
Проведено засідання комісії з питань боротьби зі злочинністю. Надрукувати
13.06.12
img_2625.jpg

12 червня під головуванням секретаря міської ради Цілуйка О.В. було проведено засідання  комісії з питань боротьби зі злочинністю. У засіданні, крім представників міської ради, участь взяли представники контролюючих та правоохоронних органів, працівники КЗ «Охтирська ЦРЛ».

Питання, які розглядалися на комісії:

 
Охтирська загальноосвітня школа № 2 із новим парканом. Надрукувати
12.06.12
img_1758a.jpg
За сприянням Охтирської міської ради, а також спонсорів, які допомогли коштами і роботами, вартістю 20 000 грн. був  замінений цегельний паркан навколо школи № 2, що постійно руйнувався,  на новий. Колектив школи вдячний за допомогу та участь, тепер уже із об лаштованою територією, радо зустріне дітей у новому навчальному році.
 
Відбулось засідання робочої групи Надрукувати
08.06.12
Заступником міського голови Колєснік Н.І. 7 червня проведено  засідання робочої групи з обстеження пільгового перевезення в режимі маршрутного таксі.
Головним питанням, що розглядалося було питання про обстеження пасажиропотоку пільгових категорій населення міста в режимі маршрутного таксі у II кварталі 2012 року.
Того ж дня відбулось засідання комісії по соціальному захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 7 червня були розглянуті наступні питання:
 
6 червня – День української журналістики Надрукувати
06.06.12
jur.jpg
Шановні журналісти! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. 
 Журналісти – майстри слова, які значною мірою формують свідомість громадянина, його характер, поведінку, вчинки, активну життєву позицію. 
 Завдяки Вам, шановні журналісти, багато читачів, глядачів і слухачів оперативно отримують об’єктивну, правдиву інформацію. Ваші матеріали поповнюють яскравими, незабутніми сторінками літопис історії. На Вас покладена важлива місія – стояти на сторожі демократії, професійно, самовіддано і чесно служити своїй справі, своєму народу на благо України. 
 З Днем журналіста!  Міцного здоров’я Вам, натхнення, творчих здобутків в ім’я утвердження демократичних принципів у державі. 
В.о. міського голови       О.В. Цілуйко

 
<< Початок < Попередня 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.09.2018 по 30.09.2018
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
27 вересня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 50 сесії міської ради сьомого скликання
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету