Корисні посилання

Календар свят і подій.

Головна
Міський голова провела 3 прийоми громадян Надрукувати
18.06.09

Впродовж 2-4 червня міський голова Ірина Демченко провела ряд виїзних прийомів. 2 червня вона побувала у відділенні державного казначейства у м. Охтирка і Охтирському районі Сумської області, 3 червня - в ДНЗ «Казка», 4 червня - в ЗОШ № 3. Всього на прийомах побувало близько 100 осіб. Було порушено близько 10 питань, переважно з житлово-комунальної галузі.

 
Визначилися з першочерговими завданнями щодо реєстру виборців Надрукувати
18.06.09

2 червня начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Надія Кисличенко провела семінар-нараду з відповідальними працівниками за надання інформації до реєстру виборців організацій та установ міста. Під час наради йшлося про роботу щодо первинного уточнення реєстру виборців та подальшу співпрацю відділу з відповідними структурами. З вступним словом до присутніх звернулися міський голова Ірина Демченко та керуючий справами виконкому Ольга Сотнікова.

 
Виїзний прийом міського голови Надрукувати
18.06.09

1 червня міський голова Ірина Демченко провела виїзний прийом громадян в ЗОШ № 6. На прийомі побувало 24 особи.

 
Вихованці центру відзначили свято в кафе "Каштан" Надрукувати
18.06.09

День Міжнародного дня захисту дітей активно провели й вихованці КУ «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів». Діти взяли участь у виставці виробів декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва, у спортивно-масових змаганнях «Козацькі забави», у конкурсі малюнка на асфальті «Світ очима дитини», змаганнях з шахів. Для 24 дітей з функціональними обмеженнями в кафе «Каштан» була проведена розважальна програма. У програмі: святковий стіл, вручення грамот за активну участь у творчих фестивалях і виставках дитячої творчості, конкурси, ігри, вручення призів.

 
Охтирка відзначила Міжнародний день захисту дітей Надрукувати
18.06.09

1 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей в місті проведено ряд заходів, що розпочались о 9.30 годині біля МЦКіД «Кнежа». Майже 500 дітей загальноосвітніх шкіл, дошкільних навчальних закладів освіти, центру дитячої реабілітації дітей – інвалідів, ОМЦДЮТ, СЮТ взяли участь у конкурсі малюнку на асфальті «Світ очима дитини».

Близько 150 вихованців ДЮСШ та учнів загальноосвітніх шкіл взяли участь у спортивно – масових змаганнях «Козацькі забави» та майже 100 дітей у конкурсно - ігровій програмі «Грайлик»; 24 дитини взяли участь у змаганнях з шахів.

 
Новини освіти. Охтирку відвідав директор Українського центру оцінювання якості Надрукувати
17.06.09

· 26 травня на базі пунктів тестування ЗОШ № 1 та ЗОШ № 3 проходило зовнішнє незалежне оцінювання знань з математики випускників 11-х класів, у якому взяли участь 285 учнів загальноосвітніх шкіл міста. Контроль за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання з математики здійснювали доктор педагогічних наук, професор, директор Українського центру оцінювання якості освіти Лікарчук І.Л., доктор педагогічних наук, професор, директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Сидоренко О.Л.

 
Міський голова відзвітувала перед територіальною громадою Надрукувати
17.06.09

29 травня в МЦКіД «Кнєжа» відбувся звіт міського голови Ірини Демченко перед територіальною громадою міста. Впродовж години міський голова звітувала про роботу очолюваного нею виконавчого комітету та інших виконавчих органів міської ради з вирішення різноманітних питань життєдіяльності міста. Причому, основна увага у виступі була зосереджена не на досягненнях, а на проблемних питаннях та перспективах їх вирішення,

 
<< Початок < Попередня 461 462 463 464 465 466 467 468 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення
Надіслати електронну петицію

Оголошення

Запрошуємо всіх бажаючих віком від 18 років взяти участь у міських турнірах з настільного тенісу та міському шаховому турнірі, присвячених Дню Незалежності України, Дню міста Охтирка та Дню визволення міста Охтирки від нацистських окупантів
Детальніше...
 
План проведення перевірок та обстежень об’єктів благоустрою м.Охтирка на серпень 2017 року

Детальніше...
 
Наказом №1 від 21.07.2017 року начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю затверджено план перевірок  об’єктів будівництва, замовниками яких є юридичні особи та фізичні особи – підприємці на ІІІ квартал 2017 року, складений за пропозиціями відділу  державного архітектурно – будівельного контролю Охтирської міської ради (додаток №1) та графік позапланових перевірок щодо виконання приписів, виданих управлінням державної архітектурно – будівельної інспекції в Сумській області, згідно з справами, переданми відповідно до акту приймання – передавання документів від 18.04.2017 № 63 (додаток № 2)

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 14.08.2017 по 20.08.2017
Детальніше...
 
22 серпня 2017 року о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 36 сесії міської ради VII скликання
 
Графік проведення засідань постійних комісій на серпень 2017 року
 
Детальніше...