.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Освітяни провели нараду щодо організації обговорення змін до Конституції України Надрукувати
24.09.09

21 вересня у міському відділі освіти відбулася нарада з керівниками загальноосвітніх шкіл, дошкільних позашкільних навчальних закладів з питання обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України». З питання обговорення законопроекту в навчальних закладах виступила методист бібліотечних фондів Л.М. Семенченко, інформацію про зміни, запропоновані до Конституції Президентом України надала вчитель історії ЗОШ № 1 Л.Гармаш. Участь в обговоренні взяли начальник відділу освіти А.В.Тронь, керівники навчальних закладів.

 
Проведена апаратна нарада при міському голові Надрукувати
24.09.09

21 вересня проведена апаратна нарада при міському голові, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень, розглянуті питання:

- звіт начальника відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади за 8 місяців 2009 року (доповідала начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Світлана Долганова);

 
В Охтирці урочисто вшанували спортсменів Надрукувати
24.09.09

18 вересня в міському центрі культури і дозвілля «Кнєжа» відбулося «Свято спорту і краси», яке було приурочене до Дня фізичної культури і спорту. Відкрилося свято відомою впродовж кількох десятків років піснею «Герої спорту» у виконанні Юрія Колесника, після чого ведуча заходу Світлана Корнієнко запросила на сцену юних дзюдоїстів, каратистів, футболістів та акробатів. Учасників та запрошених на свято вітав заступник міського голови Юрій Гопко. Грамоти міського голови та подарунки цього дня отримали старший тренер-викладач Охтирської ДЮСШ, майстер спорту міжнародного класу Юрій Меєрович, викладач Охтирського коледжу СНАУ, тренер з карате, срібний призер цьогорічного чемпіонату світу В’ячеслав Нестеренко,

 
Робоча група з організації обговорення змін до Конституції України розпочала свою роботу Надрукувати
22.09.09

16 вересня керуючий справами виконкому, голова робочої групи з організації обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України»  Ольга Сотнікова провела засідання робочої групи. Присутніх було ознайомлено з Указом Президента України від 25 серпня 2009 року № 671/2009 «Про винесення на всенародне обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України», розпорядженнями голови ОДА та міського голови щодо організації обговорення законопроекту, закріпленням керівників виконавчих органів за організаціями, підприємствами та установами міста, обговорено ряд інших питань.

 

 
Наталія Розторгуєва провела прийом громадян Надрукувати
22.09.09

18 вересня в приміщенні міської ради відбувся прийом громадян з особистих питань депутатом обласної ради Наталією Розторгуєвою. На прийомі побувало 5 осіб. Порушувались питання соціального захисту, правові та пенсійного забезпечення.

 
Проведено засідання постійної комісії міської ради Надрукувати
22.09.09

17 вересня голова постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства Микола Кириченко провів засідання постійної комісії. Розглядалось питання про продаж нежитлового приміщення, що розташоване за адресою вул. Батюка, 47.

 
Міська комісія знову розглянула стан виплати заробітної плати та погашення заборгованості з неї Надрукувати
17.09.09

16 вересня в залі засідань міськвиконкому відбулось засідання міської комісії з питань своєчасної виплати заробітної плати та погашення заборгованості з неї. На комісії розглянуті питання: про виконання рішень попередньої комісії; про виплату заробітної плати та погашення заборгованості з неї на підприємствах - боржниках міста станом на 01.09.2009 р.

За результатами моніторингу погашення заборгованості із виплати заробітної плати станом на 1 вересня 2009 року заборгованість із заробітної плати на підприємствах – боржниках міста склала 2667,5 тис. грн., у т.ч. на економічно – активних – 2280,0 тис. грн. (ВАТ «Нафтопроммаш»), що у порівнянні з попереднім місяцем більше на 163,0 тис. грн., з початком року на 281,8 тис. грн.

 
<< Початок < Попередня 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

24.10.2017 о  9-00 годині  у залі засідань  міської ради відбудеться планове засідання виконавчого комітету Охтирської міської  ради
Детальніше...
 
26 жовтня 2017 рокуо 9.00 годині в приміщенні Охтирської міської ради відбудеться 38-а сесія міської ради сьомого скликання 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 16.10.2017 по 22.10.2017
Детальніше...
 
Графік проведення засідань постійних комісій на жовтень 2017 року
Детальніше...
 
18 жовтня 2017 року буде проводитись технічна перевірка регіональної системи оповіщення з включенням електросирен, апаратури циркулярного виклику та переключенням обласного і районного радіомовлення відповідно до почасового графіку з 9 години 10 хвилин до 9 години 30 хвилин. Прохання зберігати спокій.
 
22 жовтня 2017 року о 10.00 год. на трасі полігону за адресою вул. Широка, 94 відбудеться відкритий чемпіонат міста Охтирки з мотокросу.
Запрошуємо всіх бажаючих.