Корисні посилання

Календар свят і подій.

Головна
Прийом громадян обласним депутатом Надрукувати
18.06.09

11 червня в приміщенні міської ради провела прийом громадян з особистих питань депутат обласної ради Наталія Розторгуєва. На прийомі побувало 3 особи. Порушувались соціальні питання.

 
Комісія розглянула стан соціальної роботи з дітьми Надрукувати
18.06.09

10 червня заступник міського голови Юрій Гопко провів засідання міської комісії з питань соціальної роботи з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах. Було розглянуто питання роботи шкіл з відповідною категорією дітей з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. Заслухано інформацію МЦСССДМ про багатодітні сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах та роботу центру з соціального супроводу, введення таких сімей до Банку даних сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.

 
Новини освіти Надрукувати
18.06.09

· З 4 по 6 червня учні 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Голець Марина та Гопко Віктор брали участь у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу науково-творчих робіт до 200-річчя від дня народження М.В. Гоголя в м. Полтаві. За результатами захисту науково-творчої роботи Голець Марина отримала диплом ІІІ ступеня.

 
Новини культури. Охтирський "Ягорі" заявив про себе Надрукувати
18.06.09

Цього року Кам'янець-Подільський вже втретє згуртовував на своїй квітучій подільській землі гостей з різних куточків світу. Старовинне місто гостинно відчинило двері для учасників фестивалю «Подільська веселка».

В рамках святкування Дня міста 29-31 травня 2009 року у Кам`янець-Подільському відбувся ІІІ Міжнародний фестиваль національних культур. Фестиваль являє собою велике дійство, складовими частинами якого є вивчення і популяризація історичного минулого, відродження культурно-мистецьких традицій та підтримання дружніх зв’язків з іноземними державами.

 
Комісія розглянула 3 заяви громадян Надрукувати
18.06.09

5 червня під головуванням заступника міського голови Юрія Гопка відбулося засідання комісії по розгляду заяв з питань надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам міста. На комісії розглянуто 3 заяви по наданню одноразової грошової допомоги.

 
На контролі координаційної ради стан репродуктивного здоров"я населення Надрукувати
18.06.09

5 червня заступник міського голови Юрій Гопко провів засідання координаційної ради по впровадженню програми «Репродуктивне здоров’я нації на період до 2015 року». Були розглянуті питання:

- стан обстеження репродуктивного населення та інфекції, що передаються статевим шляхом по місту Охтирка за І квартал 2009 року. Дотримання стандартів лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом;

- співпраця акушерсько-гінекологічної служби з наркологічною та соціальною службами. Профілактика небажаної вагітності у жінок з соціальної групи ризику;

- стан здоров’я дитячого населення міста, як складової частини репродуктивного здоров’я населення.

 
Заступник міського голови побував в ДНЗ "Теремок" Надрукувати
18.06.09

5 червня заступник міського голови Юрій Гопко провів виїзний прийом в ДНЗ «Теремок». На прийомі побувало близько 20 осіб. Порушувалися питання житлово-комунальної сфери, правопорядку.

 
<< Початок < Попередня 451 452 453 454 455 456 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення
Надіслати електронну петицію

Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 26.06.2017 по 02.07.2017
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 19.06.2017 по 25.06.2017
Детальніше...
 
27 червня 2017 року о 9.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання тридцять четвертої сесії міської ради сьомого скликання
 
Графік
проведення засідань постійних комісій
на червень 2017 року
За пропозицією голови постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики засідання комісії перенесено на понеділок 26.06.2017 на 9.00 
Детальніше...
 
Комісія з питань надання в оренду комунального майна територіальної громади міста Охтирки оголошує конкурс на оренду об’єктів комунальної власності
 
Шановні мешканці міста!

21 червня 2017 року буде проводитись технічна перевірка регіональної системи оповіщення з включенням електросирен, апаратури циркулярного виклику та переключенням обласного і районного радіомовлення відповідно до почасового графіку з 9 години 10 хвилин до 9 години 30 хвилин.
Прохання зберігати спокій.