.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Відбулося спільне засідання двох постійних комісій Надрукувати
26.02.10

22 лютого відбулось спільне засідання постійних комісій з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики. Було розглянуто ряд питань, серед яких:  "Про затвердження структури апарату міської ради, її виконавчого комітету та інших виконавчих органів ради (невідокремлені структурні підрозділи)".

 
Міський голова провела апаратну нараду Надрукувати
26.02.10

22 лютого проведена апаратна нарада при міському голові, де крім питань життєдіяльності міста, запланованих заходів на поточний тиждень, розглянуто питання:

- про виконання делегованих повноважень управлінням праці та соціального захисту населення за 2009 рік » (доповідала  начальник управління праці та соціального захисту населення Катерина Сідельник);

- про особливості проведення у 2010 році зовнішнього незалежного оцінювання випускників 2009-2010 навчального року та попередніх років, які виявили бажання навчатися у вузах ІІІ-І V рівнів акредитації, та державної підсумкової атестації в 11-х класах (доповідав начальник відділу освіти Анатолій Тронь).

 
Чемпіони з Охтирки Надрукувати
26.02.10

19 лютого в м. Хмельницький пройшов чемпіонат України з боротьби дзюдо серед юнаків 1994-1996 р.н. Успішно виступили на цих змаганнях вихованці Охтирської ДЮСШ: Денис Мащенко став чемпіоном у ваговій категорії до 73 кг, а Анатолій Мартищенко посів ІІ місце у ваговій категорії до 50 кг. Зараз ці хлопці перейшли на навчання до Вищого училища олімпійського резерву, що в м. Дніпропетровськ. До перемог юних спортсменів привів старший тренер-викладач Охтирської ДЮСШ Юрій Меєрович.

 
Новини освіти Надрукувати
26.02.10

· Протягом тижня продовжувався ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Нагорний Богдан – учень 9 класу ЗОШ № 2 (вчитель Ніконенко С.Е.) посів І місце з економіки, Власкова Валерія – учениця 10 класу Охтирської гімназії (вчителі Вальтер В.І., Шейко Н.В.) – І місце з української мови та літератури. Три учениці Охтирської гімназії також посіли призові місця в олімпіаді з української мови та літератури : Бондаренко Олена – учениця 10 класу (вчителі Браїлова О.П., Шейко Н.В.) – ІІ місце, Мазур Тетяна, – учениця 11 класу (вчитель Браїлова О.П.), Кичко Олександра – учениця 8 класу (вчитель Браїлова О.П.) – ІІІ місця.

· 16.02. в м. Суми відбулося нагородження переможців обласного конкурсу «Спортивна особистість 2009 року». У номінації «Кращий вчитель фізичної культури загальноосвітніх шкіл» призером став учитель фізичної культури ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 Олександр Лапоног.

 
Міський голова провела засідання комісії по зверненням громадян Надрукувати
26.02.10

19 лютого під головуванням міського голови Ірини Демченко відбулося засідання комісії з питань розгляду звернень громадян. Розглянуто 17 питань, що перебували на довгостроковому контролі у виконавчому комітеті міської ради. По суті питань надані доручення начальнику УЖКГ.

 
На комісії розглянуто ряд земельних питань Надрукувати
26.02.10

Депутат міської ради Олександр Марков  провів засідання постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.  Розглядалися питання, що мають бути внесені на розгляд пленарного засідання 45 сесії міської ради.

 
Проведено лютневе засідання виконкому Надрукувати
26.02.10

17 лютого міський голова Ірина Демченко провела лютневе засідання виконавчого комітету міської ради. Всього розглянуто і прийнято рішення з 20 питань. серед яких:

- про підготовку та проведення весняного 2010 року призову на строкову військову службу громадян України 1992 року народження та старшого віку, які втратили право на відстрочку від призову до Збройних Сил України та інших військових формувань;

- про затвердження об’єктів громадського призначення, що підлягають пристосуванню для потреб людей з обмеженими фізичними можливостями у 2010 році;

 
<< Початок < Попередня 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

14 грудня 2017 року о 10.00 покладання квітів до пам’ятника ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
 
Посольство США запрошує українські неприбуткові та неурядові організації взяти участь у конкурсі проектів Фонду сприяння демократії
 
За інформацією Міністерства закордонних справ України у період з 16 грудня 2017 року по 2 січня 2018 року у м. Бамако (Республіка Малі) відбудеться 12-та Міжнародна виставка-ярмарок “FEBAK”
 
Грант на безкоштовний супровід  підприємства від Громадської Школи Бізнесу
 
20 грудня 2017 року о 9.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
22 грудня 2017 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 40 сесії міської ради