.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Велопробіг «Серце до серця» Надрукувати
23.04.19
---1.jpg
Благодійний міський велопробіг вулицями Охтирки, у якому узяли участь 29 велосипедистів, організовано викладачами та вихованцями туристсько-краєзнавчого напряму ОМЦПО-МАН в рамках 14-ї Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»
 
Іще один "Зірковий шанс" успішним став для охтирчан Надрукувати
23.04.19
--3.jpg
Молодша група вокального колективу "Сонячні промінчики" (керівник Марина ТЕМНИШЕВА) ОМЦПО-МАН на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості "Зірковий шанс" стали володарями Диплому ІІ ступеню
 
Юна інтелектуальна еліта Сумщини формується в Охтирці Надрукувати
23.04.19
nagor3.jpg
32 охтирчан – переможців ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН нагородили дипломами за досягнення під час обласного свята
 
Майстер-клас для особливих дітей напередодні Вербної неділі Надрукувати
22.04.19
00013.jpg
Цікаво та захоплююче для дітей пройшов тиждень Вербної неділі у Охтирському міському центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю
 
«ЗІРКОВИЙ ШАНС» дітей Охтирки Надрукувати
22.04.19
333.jpg
У Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості  «ЗІРКОВИЙ ШАНС» взяли участь учні Охтирської дитячої музичної школи ім. П.С.БІЛИННИКА і стали переможцями у всіх номінаціях
 
Акція "За чисте довкілля" продовжується Надрукувати
22.04.19
1909.jpg

Долучившись до щорічної акції «За чисте довкілля», охтирчани спільними зусиллями привели до належного стану значну територію міста

 
Шосткинська «ЗІРКА»: у проблемного підприємства з'явилися перспективи Надрукувати
22.04.19
2345678-90.jpg
Спільними зусиллями обласна влада та юстиція Сумщини знайшли шляхи вирішення проблем невиплати заробітної плати на Шосткинському казенному заводі «Зірка»
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської  ради оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат.
       Особам, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно подати до конкурсної комісії управління такі документи:
заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби;
заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого 
      самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання  
      корупції» за 2018 рік;
копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України (засвідчується кадровою службою);
2 фотокартки розміром 4х6 см;
копію військового квитка (для військовослужбовців або ійськовозобов’язаних).

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Охтирка, вул. Перемоги, 1.

      Інформацію щодо вимог до кандидатів можна отримати за адресою м. Охтирка, вул. Перемоги, 1,  каб. № 35 або за телефоном  4-15-30. 

 
 
       Відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», прийнято рішення відділу охорони здоров’я «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» :
 
Запрошуємо всіх бажаючих охтирчан та гостей нашого міста віком від 13 років та старше взяти участь у велопробігу до Дня велосипедиста та Дня Європи 18 травня 2019 року вулицями нашого міста.
Всім учасникам велопробігу бажано бути в шоломах та вишиванках.
Збір та реєстрація учасників розпочнеться о 09.30 біля міського центру культури і дозвілля.
Маршрут руху визначено наступний: збір біля КЗ «ОМЦКД» – вул. Незалежності – вул. Армійська – пров. Лісний – вул. Київська – площа Успенська – вул. Чкалова – вул. Батюка – вул. Широка – вул. Гастелло – вул. Шевченка – вул. Перемоги –площа Успенська – вул. Незалежності – площа Соборна – вул. Незалежності – КЗ «ОМЦКД».
Кожен велосипедист, який візьме участь у велопробігу, отримує картку учасника, яку зможе обміняти на подарунок під час участі у наступному велопробігу. Додаткова інформація буде оголошена під час проведення інструктажу з техніки безпеки.
Якщо Ви не зможете взяти участь у велопробігу, то побачите, як це роблять інші.